تالار گفتمان مانشت
ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - نسخه‌ی قابل چاپ

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - Br2012 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  منم میام علمو صنعت.راستی علمو صنعت خوابگاه میدن؟ مرسی

بله
از نظر امکانات رفاهی علم و صنعت در سطح خوبیه نگران نباش

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - fatima1537 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ)fateme67 نوشته شده توسط:  خب پس اینا چجوری میگن سیستم عاملشون شده اونقد؟
طبق گزینه هایی که خودشون زدند(احتمالا سرجلسه یادداشت برداشتن یا در حافظه شون مونده) و بعد مطابقت گزینه ها با کلید سنجش

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - Ahad.mozafari - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)Ahad.mozafari نوشته شده توسط:  سلام
به همه ِ افرادی که خوب شدن تبریک میگم.
من ۲۶۵ سخت افزار شدم
با این رتبه امیدی هستIdea دانشگاه خوبی قبول بشم یا بشینم برای سال آینده بخوانم
آخه من ترم هفتی هستم هنوز ترم هشتم سال دیگست
قبول میشید ولی اینکه چه دانشگاهی ، باید صبر کنید دفترچه بیاد تا ظرفیتها مشخص بشه

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ب.ظ)hanif نوشته شده توسط:  با ۲۲۳ علوم شبانه میشه امیدوار بود؟
اگه میشه کجا ها میشه قبول شد؟
به نظر من فقط با اومدن دفترچه مشخص میشه.چون امسال هم قراره ظرفیتها اضافه بشه(البته بیشتر رشته های علوم انسانی)

با رتبه ۲۶۵ سخت افزار سالهای قبل کدام دانشگاهها روزانه قبولی می داد؟

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - fateme67 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ

با عرض تبریک به همه اونایی که رتبشون خوب شده ۱ دقیق به من گوش میدین؟
بچه ها من همه درسا درصدامو حتی زبان ۱۰ -۱۵ تا کم تر زده...به نطرتون دلیل دیگه ای بجز اشتباه احتمالی خودم هست؟میشه اعتراض کرد؟دیوونه شدم

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - fatima1537 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۳ ب.ظ

آره برای کارنامه ها هم میشه اعتراض کرد.از طریق سایت سنجش.

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - انرژی مثبت - ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)Ahad.mozafari نوشته شده توسط:  با رتبه ۲۶۵ سخت افزار سالهای قبل کدام دانشگاهها روزانه قبولی می داد؟
فکر کنم سال قبل رتبه ۱۹۸ برخی دانشگاه های تهران رو روزانه اوردن با این رتبه شهرستان روزانه میارید ولی تهران رو نمی دونم وقیق بهتره یه سر به نتایج نهایی بچه های سال قبل بزنید توی این تاپیک ان شالله که دستتون میاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - banou - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ

به همه قبول شدگان تبریک می گم و کسانی که رتبه اشون خوب نشده یا مجاز نشده می گم که کنکور ارشد آخر دنیا نیست.
راستی کسی از آقای موج و آقای یاسر خبر نداره؟

وضعیت در حال حاضر:همه چی آرومه .....Big Grin

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - esi - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ ب.ظ

سلام بچه ها
تبریک به همه بچه ها.
منم ۴۹ نرم و ۸۳ هوش شدم. کارنامه مو تو کارنامه ها زدم تا اینجا شلوغ نشه.

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - khashaya - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ

بچه ها به نظرتون با ۶۳۰ هوش ممکنه جایی قبول شم؟

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - arixooo - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)fateme67 نوشته شده توسط:  با عرض تبریک به همه اونایی که رتبشون خوب شده ۱ دقیق به من گوش میدین؟
بچه ها من همه درسا درصدامو حتی زبان ۱۰ -۱۵ تا کم تر زده...به نطرتون دلیل دیگه ای بجز اشتباه احتمالی خودم هست؟میشه اعتراض کرد؟دیوونه شدم

راستش خیلی ناراحتم از این بابت...اما فکر نمی کنم چنین اشتباهی بکنن...حالا یه اعتراض بزن..ضرر که نداره..شاید هم حق با تو بوده

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - esi - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ

ولی هممون باید به این نتیجه رسیده باشیم که " از رتبه خوب زیاد خوشحال و از رتبه بد زیاد ناراحت نباشید، مهم این بود که ما هممون تلاشمونو کردیم ، یا اینجا نتیجه می گیریم یا جای دیگه، چون مسلما تلاش هامون بیهوده نخواهد بود و حکمت خدا زمان و مکانش رو تعیین خواهد کرد" .
پس توکل بخدا، چه رتبه خوب چه رتبه بد.

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - کارمن - ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ

دفترجه اومد

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - kavehn - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ

چطوری می تونم اعتراض کنم ؟

سنجش میگه :
نقل قول: ضمن توجه به توضیحات مربوط به کارنامه در صورت هر گونه سوال ؛ لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۱/۰۳/۱۵ از طریق لینک سیستم اینترنتی ارسال درخواست اقدام نمایید . بدیهی است به درخواستهایی که پس از مهلت تعیین شده یا روشهای دیگر ارسال شود هیچگونه پاسخی داده نخواهد شد.
اما لینک داده شده کار نمی کند :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میگه :
Runtime Error

لطفا راهنمایی کنید.

خیلی عجیبه :
۱/ زبان من خیلی کم شده، هرطور حساب می کنم اینقدر کم نمیشه.
۲/ یک سوال پایگاه زدم ولی درصد ۱۱ به من داده !
۳/ سیستم عامل هم ۲تا منفی زدم و به من منفی ۱۶ داده !
۴/ معماری یکی زدم ولی به من سفید داده ...

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - neilabak - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ)کارمن نوشته شده توسط:  دفترجه اومد

کو؟

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - asp_vb - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ