تالار گفتمان مانشت
پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - khayyam - 12 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ

ببین حالا خیلی هم فرقی نمی کنه که رفته باشه زیر گروه کامپیوتر یا نره در هر صورت برای کسی که بخواد بخونه فرقی نمی کنه در ضمن هر کدوم از این گرایش ها رو بخونید یکیه فقط اسماش بزرگه بین رشته ی آیتی و مثلا امنیت چه فرقی هست اگه حرفمو قبول ندارید خوب از کسایی که هم ارشد آی تی و هم ارشد امنیت خوندن و تموم کردن بپرسید ببینید چه تفاوتی دارن !!!!........

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - saharitst - 12 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ

من واقعا گیج شدم..وقتی زنگ زدم وزارت علوم طرف با شک و تردید به من گفت شبکه و امنیت زیرمجوعه کامیپوتره ولی هم ماهان هم مدرسان هم سنجش ازموناشونو بر اساس ای تی چیدن و ماهان در جواب سوالهایی که گفتن شبکه و امنیت زیر مجموعه کامیوتره یا ای تی گفته ای تی و باید منابع ای تی رو بخوانین..نمیدونم دیگه واقعا گیج شدم

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - samaneh@90 - 13 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ببین حالا خیلی هم فرقی نمی کنه که رفته باشه زیر گروه کامپیوتر یا نره در هر صورت برای کسی که بخواد بخونه فرقی نمی کنه در ضمن هر کدوم از این گرایش ها رو بخونید یکیه فقط اسماش بزرگه بین رشته ی آیتی و مثلا امنیت چه فرقی هست اگه حرفمو قبول ندارید خوب از کسایی که هم ارشد آی تی و هم ارشد امنیت خوندن و تموم کردن بپرسید ببینید چه تفاوتی دارن !!!!........

خب واحداشون در دانشگاه کاملا متفاوته ولی میتونن بعد از فارغ تحصیلی خودشون امنیت کار کنند.

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - tanhatarin - 14 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

===============
یچه های ایتی دکتر خلیلی فر لینکهای زیر رو برای کتابهاشون گذاشتن و.اسه کسی که هزینه نکنه کتاب نداره بخره
خصوصا شبکه من خواهش کردم بقیه اش رو ه مبذاره خواهش میکنم شما هم درخواست بدین بقیه اش رو ه مفصل به فصل بذاره
کسی که که دوست نداره جان مادرش دانلود نکنه
نیکی و. پرسش؟
من امروز از طریق دوستم که رفته کلاسش باخبر شدم
بهشونم زنگ زدم خواهش کردم شبکه چون کتاب درستی توی بازار نیست ادامه بده

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - Innocence - 30 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ق.ظ

بچه ها خبری نیس؟
اطلاعیه ی رسمی چیزی
تکلیفمون هنوز بلاتکلیفه گویا

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - Atiii - 19 آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۲۹ ب.ظ

سلام دوستان چی شد آخرش؟ به چه نتیجه ای رسیدین؟Confused
در جهت اعتراض من و دوستام هم هستیم چون این موضوع شدیدا به ضررمونه هرچی تو کارشناسی خوندیم بی فایده میشه و باید بریم چندتا کتاب دیگه از گرایش نرم افزار بخونیم Sad

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - saharitst - 19 آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ

بلاتکلیف نیستیم تموم شد
هم سنجش هم مدرسان هم پارسه و ماهان و نصیر تو ازموناشون تغییراتو اعمال کردند وقتی سنجش تغییراتو اعمال کرده پس یعنی شبکه و امنیت زیر مجموعه کامپیوترن دیگه