تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Parva - 02 مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ

بچه‌ها سلام
فکر نمی کنید دیگه این اسم تاپیک مناسب این ماه نیست؟

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - پشتکار - ۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ

منم موافقم
بهتره یه تاپیک واسه مرداد بزنیم.
بچه‌ها من یه سوالی دارم
چند نفر از شما در کتابخونه درس می خونید و چند نفر در خونه؟ همگی بگید تا یه نتیجه گیری بکنیم...

RE: گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fatemeh-r - 02 مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ

سلام بچه‌ها خسته نباشید
من امروز
زبانهای برنامه سازی ۴ فصل اول دکتر رشیدی رو خوندم
کامپایلر فصل ۳ از پوران رو چند صفحه و
محاسبات یه مقداری از فصل حل عددی دستگاه خوندم
۵۰۴ درسهای ۱ تا ۵ رو خوندم البته من قبلا ۵۰۴ رو نصفش رو خونده بودم
نظریه تو برنامه‌ام بو اما تنبلی کردم و نخوندم Smile فکر هم نمی کنم شب بتونم بخونم

راستی اسم تاپیک رو عوض کنین دیگه

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - HRZ - 02 مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ب.ظ

سلام بچه‌ها بد جور رو نظریه گیرکردم تازه فصل سه رو شروع کردم هر جور شده باید امشب فصل سه رو تموم کنم و از فردا برم سراغ درسای دیگه. فکرمی کنم این هفته هم برناممو کامل انجام ندم.: -)
در جواب به پشتکار عزیز من تو اتاقم درس می خونم تو کتابخونه واسم سخته مطالعه کنم.

RE: گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - SarahArshad - 02 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ ب.ظ

سلام دوستان خوبم برای مرداد بریم اینجا:اسباب کشییی کردیم !!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinCoolCool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.