تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تبدیل یک فیلم دی وی دی به سی دی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من یک فیلم تو دی وی دی رایت زده دارم میخوام اونو بزنم تو سی دی چطور این کارو بکنم و با چه نرم افزاری؟
(07 شهریور 1391 02:05 ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من یک فیلم تو دی وی دی رایت زده دارم میخوام اونو بزنم تو سی دی چطور این کارو بکنم و با چه نرم افزاری؟

اگه پسوندش VOB با نرم افزارهای زیادی میشه این کار رو انجام داد مثل

Total Video Converter
پسوندش mpg هست .
چه پسوندی بزنم که تو دستگاه بخونه؟
با چه نرم افزاری نصفش کنم و بزنم تو 2 تا سی دی؟
سلام
اگه پسوندش دی وی دی باشه که با برنامه های زیادی مثل همون که دوستمون معرفی کردن میشه انجام داد
اگه پسوند فایل های معمولی هست مثل mpg , dat ,....... میتونی مستقیم با نرو رایت کنی مگه اینکه فایل بزرگ باشه مجبوری با برنامه هایی مثل ulead ,movie maker و...... تیکه کنی بعد رایت کنی
(07 شهریور 1391 03:45 ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اگه پسوندش دی وی دی باشه که با برنامه های زیادی مثل همون که دوستمون معرفی کردن میشه انجام داد
اگه پسوند فایل های معمولی هست مثل mpg , dat ,....... میتونی مستقیم با نرو رایت کنی مگه اینکه فایل بزرگ باشه مجبوری با برنامه هایی مثل ulead ,movie maker و...... تیکه کنی بعد رایت کنی

دقیقا با همین روش مشکلتون حل می شه.
مرسی از one hacker alone
ممنون از کمکتون.
یه سوال دیگه مثلا اگه یه پسوند دیگه ای بود که نمیدونستم دی وی دی هست یا معمولی از کجا باید فهمید؟ راه خاصی داره یا با ید پسوند ها رو حفظ بود؟
(07 شهریور 1391 03:58 ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از کمکتون.
یه سوال دیگه مثلا اگه یه پسوند دیگه ای بود که نمیدونستم دی وی دی هست یا معمولی از کجا باید فهمید؟ راه خاصی داره یا با ید پسوند ها رو حفظ بود؟

اینی که چه پسوندی ماله چه کاریه تقریبا درسته ولی

دونستن پسوند ها یه کار تجربیه هرچند که استاندارد هم واسشون تعریف شده هست.

مثلا استاندارد DVD ، 720P هستش .
استاندار VCD هم 320P هست.
HD هم که 1080P

یه راه دیگه هم هست که شما می تونید دفترچه اون دستگاه پخش کننده رو ببینید بعضی مواقع هم روشون می نویسه که چه پسوند هایی رو می تونه پخش کنه.

ولی با یکی ، دو بار امتحان کردن تقریبا دستتون میاد که چی به چی راجبه پسوندها و تعریفشون

امیدوارم توضیحاتم بدردتون بخوره.

دوستانی که تجربه بیشتر دارن ، لطف کنن توضیح کاملتر بدن
لینک مرجع