تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود جزوات طرح 90 درصد پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان تو این آدرس می تویند جزوات رو دنلود کنید با تشکر ویژه ار آقای مجید زرین که این لینک رو معرفی کردن .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(23 خرداد 1391 05:20 ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان تو این آدرس می تویند جزوات رو دنلود کنید با تشکر ویژه ار آقای مجید زرین که این لینک رو معرفی کردن .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط یه تذکر لینک آمارش خرابه هر کس داشت همت کنه وآپلودش کنه ممنون.

بفرمایید Smile
(07 مهر 1391 10:40 ب.ظ)delbarnanaz نوشته شده توسط: [ -> ]جزوه شبکه اشو نمیشه دانلود کرد،اگه هوش مصنوعی هم باشه خوبه

از اینجا میتونی 90 درصد شبکه رو بگیری

(22 آذر 1391 06:01 ب.ظ)viona نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 آذر 1391 04:55 ب.ظ)hasti464 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه لطفا جزوه مدیریت جدید رو هم بذارین؟؟ من خیلی بهش نیاز دارم! اونی که خودم دارم مال سال ۸۸ هست!
ممنون
میشه شما همون مدیریت ۸۸ رو برامون آپلود کنید فعلا دست گرمی
تا یه آدم خیری سال ۹۱ رو برامون بزاره Big Grin

از اینجا می تونین دانلودش کنین

(18 مرداد 1392 07:54 ق.ظ)sepidsal نوشته شده توسط: [ -> ]لینکی که از سایت گروه ما گذاشتین خرابه، میشه لینک جدید بذارین؟ Sad
از این لینک میتونین جزوات ۹۰ درصد رو یکجا دانلود کنید

هر آنچه از 90 درصد پارسه هست رو میتونید از اینجا بگیرید:http://www.4shared.com/rar/_W4m-Nz-ce/__online.html
بچه ها این لینک کار میکنه:

ولی متاسفانه جزوه پایگاه داده توش نیس!!
ممنون میشم یکی این جزوه پایگاه داده رو واسم بفرسه
(01 مهر 1394 11:18 ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]لینکش که خرابه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

این لینک که جناب ریمن گذاشتن کار میکنه فقط داخل سایت 4shared اکانت بسازید.

یکی نمیتونه برام ایمیلش کنه .من هرچی میکنم دانلود نمیشه.لطفااااااا
پس چرا هیچکودوم از لینکا کار نمیکنن؟؟؟
کسی جوابگو نیس
3 هفته موندههههههههههه
سلام
آقا لینکا همه خرابن !!! هر کی دازه مجدد آپلود کنه !
من هوش مصنوعی و میخام ! Sad
سلام دوستان ببخشید پایگاه داده و هوش مصنوعی 90 درصد پارسه رو میخوام
لینک مرجع