تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه و رتبه کنکور دکتری 96
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
راهی هست که بفهمیم تو هر دانشگاه،کدوم استادا تو.جلسه مصاحبه هستن؟
(10 اردیبهشت 1396 10:41 ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط: [ -> ]آزمون msrt رو از دست بدیم، پلن بی چیه؟ مدرک زبانی که به مصاحبه دکترا برسه؟
از ساعت ۱۰ تا حالا سیستم ثبت نام قفله

---------------------------------
اووووووف
ثبت نام کردم بلاخره
بماند برای آینده گان که بدونن چقد کار سختیه

(09 اردیبهشت 1396 08:39 ب.ظ)73677367 نوشته شده توسط: [ -> ]ضمن ارزوی موفقیت برا تمامیی بزرگان

کارنامه من به پیوست شانس من چقدر است به نظرتون ؟؟؟؟؟؟؟

کارنامه

کو کارنامه؟ نذاشتین که

موفق شدین؟؟؟؟؟!!!! من ساعت یازده رفتم تمام ظرفیت هاش پر شده بود مگه نگفته از ساعت ده ثبت نام بازمیشه! یعنی یک ساعته همه پر شد!!!!!!!!! حالا چیکار کنم؟!
(10 اردیبهشت 1396 12:23 ب.ظ)fsl نوشته شده توسط: [ -> ]موفق شدین؟؟؟؟؟!!!! من ساعت یازده رفتم تمام ظرفیت هاش پر شده بود مگه نگفته از ساعت ده ثبت نام بازمیشه! یعنی یک ساعته همه پر شد!!!!!!!!! حالا چیکار کنم؟!
بله خوشبختانه
یک ساعت که خیلی زیاده، من از ۱۰ پایه سیستم بودم همون نزدیکای یازده تونستم سایت باز کنم
(10 اردیبهشت 1396 11:50 ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط: [ -> ]راهی هست که بفهمیم تو هر دانشگاه،کدوم استادا تو.جلسه مصاحبه هستن؟

من از یکی از استادای دانشگاه اصفهان پرسیدم، گفت معمولا همه هستن
(10 اردیبهشت 1396 11:50 ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط: [ -> ]راهی هست که بفهمیم تو هر دانشگاه،کدوم استادا تو.جلسه مصاحبه هستن؟

معمولا استادایی که می خوان دانشجو بردارن میان البته به همراه مدیر گروه و اینااا. میتونین وقتی برای مصاحبه دعوت شدین قبلش برین با استادایی که تو حوزه شما کار میکنن صحبت کنین بپرسین امسال دانشجو برمیدارن یا نه و اگه برمیدارن چجور شرایطی باید داشته باشه این کار تو نظر استادا نسبت به دانشجو خیلی تاثیر داره چون معمولا تو زمان کوتاه مصاحبه که امکان نشون دادن قابلیتها نیست و به علاوه استاد به عزم و اراده دانشجو هم برای اینکه واقعا پیگیره پی میبره
دوستان یه نظر بدین کامپیوتر علم و صنعت بهتره یا شهید بهشتی؟
(12 اردیبهشت 1396 08:46 ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یه نظر بدین کامپیوتر علم و صنعت بهتره یا شهید بهشتی؟
نظرات خیلی متفاوته و گاهی سلیقه ای
من از استادم پرسیدم، گفت علم و صنعت بهتره
(12 اردیبهشت 1396 08:46 ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یه نظر بدین کامپیوتر علم و صنعت بهتره یا شهید بهشتی؟

بهشتی
علم و صنعت
مدرس
سلام. دوستان بنظرتون پردیس دانشگاه شهید بهشتی بهتره یا علوم تحقیقات؟؟؟
دانشگاه تربیت مدرس ثبت نام اینترنتی ش شروع شده تا فردام مهلت داره
کلی مدرک میخواد بعضیاش نیاز به مهر دانشگاه داره، فردام پنج شنبه سHuh
دوستان کسی با این مشکل برخورد کرده، اگه مدارک کامل نباشه برای مصاحبه نمیتونیم بریم؟
(03 خرداد 1396 12:26 ب.ظ)software phd نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. دوستان بنظرتون پردیس دانشگاه شهید بهشتی بهتره یا علوم تحقیقات؟؟؟
جای شما بودم بهشتی رو میزدم
(03 خرداد 1396 08:47 ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط: [ -> ]دانشگاه تربیت مدرس ثبت نام اینترنتی ش شروع شده تا فردام مهلت داره
کلی مدرک میخواد بعضیاش نیاز به مهر دانشگاه داره، فردام پنج شنبه سHuh
دوستان کسی با این مشکل برخورد کرده، اگه مدارک کامل نباشه برای مصاحبه نمیتونیم بریم؟

دقیقا سوال منم هست. خیلی زمانش کمه!!!
(03 خرداد 1396 12:26 ب.ظ)software phd نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. دوستان بنظرتون پردیس دانشگاه شهید بهشتی بهتره یا علوم تحقیقات؟؟؟

بهشتی بهتره
سلام اگر یادم باشه شما گفتین نرم افزار شرکت کردین و رتبه شما نزدیک به من بود
شما کجاها دعوت به مصاحبه شدین
من که فقط پردیس شیراز رو اوردم در حالی که پارسال پردیس اصفهان ،صنعتی شاهرود و شیراز رو تو رشته های مختلف اوردم
به نظرتون با این رتبه شانسی برای ازاد علوم تحقیقات یا سایر دانشگاه ازاد های تهران داریم؟من دارم از استرس میمیرم
شیراز رو که نمی رم چون به من خیلی دوره
کسی صنعتی شاهرود دعوت به مصاحبه شده؟ واقعا تاریخ مصاحبه همین هفته پنج شنبه هست؟
کیا میخوان بیان؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع