تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۸ الگوریتم ۱۲ نرم افزار ۱۵ علوم کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
انتخابم الگوریتم شریف

کارنامه مهندسی:
[attachment=18601]

کارنامه علوم:
[attachment=18603]
تبریک فراوان
میشه ب منم جواب بدین؟علوم اخرین حد شبانه شهرستان چند میگیره با 427 کسی قبول میشه؟
(22 اردیبهشت 1394 11:39 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک فراوان

ممنون از شما ایشالا شما هم با احتمال زیاد امیرکبیر یا تهران قبول میشید

(22 اردیبهشت 1394 11:42 ب.ظ)nazan1 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه ب منم جواب بدین؟علوم اخرین حد شبانه شهرستان چند میگیره با ۴۲۷ کسی قبول میشه؟

والا من دقیق توی علوم کامپیوتر اطلاع ندارم فکر کنم کارنامه نهایی پارسال علوم کامپیوتر رو توی مانشت ببینی دستت بیاد. فکر کنم جایی قبول بشید ولی کجا نمی دونم. مثلا تا حدود ۱۱۰ هم حتی علوم امیرکبیر میشه قبول شد.
والا من دقیق توی علوم کامپیوتر اطلاع ندارم فکر کنم کارنامه نهایی پارسال علوم کامپیوتر رو توی مانشت ببینی دستت بیاد. فکر کنم جایی قبول بشید ولی کجا نمی دونم. مثلا تا حدود ۱۱۰ هم حتی علوم امیرکبیر میشه قبول شد.
[/quote]
ممنون که جواب دادین و تبریک فراوون خوش ب حالتون
تبریک فراوان. انتخاب اولتون نرمه شریفه؟؟ مبارکتون باشه
(23 اردیبهشت 1394 12:26 ق.ظ)mahsa-frj نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک فراوان. انتخاب اولتون نرمه شریفه؟؟ مبارکتون باشه

من انتخاب اول و آخرم الگوریتم شریفه البته اگه به صورت جدا شریف ارائه بده وگرنه همون نرم افزار مجبورم بزنم. من رشته کارشناسیم ریاضی هستش به خاطر الگوریتم شریف اومدم این ور کنکور دادم Smile بابت تبریک هم ممنون
تبریک میگم مهندس، ایشالا موفق باشی
(23 اردیبهشت 1394 12:55 ق.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم مهندس، ایشالا موفق باشی
ممنون مهندس
ولی من مهندسی نیستم Smile من کارشناسی ریاضی خوندم
(23 اردیبهشت 1394 01:01 ق.ظ)ahrmb نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1394 12:55 ق.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم مهندس، ایشالا موفق باشی
ممنون مهندس
ولی من مهندسی نیستم Smile من کارشناسی ریاضی خوندم
الان که اومدی رشته ما شدی مهندس، رتبه تون +دانشگاه شریف+سمت مهندسی رو تبریک میگم بهت Wink
(22 اردیبهشت 1394 11:13 ب.ظ)ahrmb نوشته شده توسط: [ -> ]انتخابم الگوریتم شریف

ایول دمت گرم تبریک میگم به الگوریتم تهران هم فک کن Big Grin

کارنامه مهندسی:

کارنامه علوم:
به امید خدا سعی می کنم زودتر به صورت کامل در مورد منابع یه سری مطالب که به درد بچه های مانشت بخوره قرار بدم اما به صورت خلاصه به خاطر نمایشگاه کتاب یه چند نکته بگم. اولا که توی کنکور ارشد کتابای دست دوم با نو خیلی فرقی نداره. توی نمایشگاه خیلی اصرار به خرید کتاب نداشته باشید. حتی اگر نو هم بخواید بگیرید چاپ جدید کتاب ها بعد از نمایشگاه بیرون میاد. دوما اگر بین چند کتاب شک داشتید به نظرم پوران پژوهش رو انتخاب کنید. به جز زبان های برنامه سازی(*) بقیه کتاب هایی که ازش دیدم خیلی خوب و منصفانه بود. حتی اگر انتخاب غلطی داشته باشید قیمت پوران پژوهش اون طوری نیست که ضرر زیادی بکنید اما امان از بقیه انشاراتیا.
من پارسال بسته پارسه رو خریدم. این نکته رو درنظر بگیرید که بسته ها کتابای ته انبار انتشاراتی هاست. و نسخه های قدیمی کتاباست. در مورد پک پارسه که من تهیه کردم پشیمون نیستم چون از نزدیک خودم متوجه شدم که کتابای پارسه خوب نیستند! و دیگه گول تبلیغات نخوردم. کلا از پارسه کتابایی که قابل تحمل باشند احتمال / پایگاه داده / گسسته / اتوماتا / سیستم عامل / زبان هستش که خود اینا هم کتابای خوبی توی پوران نوشته شده.
زبان برنامه سازی اگه واسه اطلاعات عمومی نمی خواید بخونید یه وقت نشینید کتابای حجیم و بی در و پیکر بخونید! سوالای سخت کنکورش رو نمی شه زد. کتاب مدرسان شریف رو پیشنهاد می کنم. کتاب خوب و مختصری بود.
من مدار / معماری / پایگاه داده / کامپایلر / دیتابیس / ریاضی مهندسی رو حتی نگذرونده بودم و زبانم هم خوب نبود. زیاد نگران نباشید. مدار و معماری رو از سایت مکتبخونه (که به صورت رایگان از شریف فیلم میذاره) دیدم. عالی بودند.البته به خاطر شخصیت های دوست داشتنی استاداش هم می گم. پایگاه داده رو کاش از جزوه کارگهی می خوندم بعدش می رفتم سراغ کتاب تستا ولی بالاخره خوندم. دیتابیس مفاهیم سختی نداره از همون کتاب تست مثل مدرسان شریف و پارسه (یا شاید هم پوران ندیدم کتابش رو) میشه اوکیش کرد. من با اینکه ریاضی هستم ریاضی مهندسی بلد نیستم و نخوندم و اگه برگردم عقب بازهم نمی خونم.

واسه ساختمان داده و الگوریتم هرچی زودتر شروع کنید ۶۰۰ مسئله قدسی رو کار کنید. خوندن درسنامه خالی مثل اینه که بشینید کتاب آموزش شنا بخونید و توقع داشته باشید شناگر بشید. واسه گسسته هم همینطور. فقط تست.

(*) در مورد زبان برنامه سازی پوران این رو بگم که کتاب خیلی خوبیه ولی به درد کنکورتون نمی خوره
سلام تبریک میگم بهتون از اون جایی که ریاضی بودی روی برنامه نویسی تا فرصت داری کار کن
موفق باشی
(22 اردیبهشت 1394 11:13 ب.ظ)ahrmb نوشته شده توسط: [ -> ]انتخابم الگوریتم شریف

کارنامه مهندسی:
[attachment=18601]

کارنامه علوم:
[attachment=18603]

سلام
با عرض تبریک
لطف کنید منابع مطالعاتی خودتون برای کنکور رو بگید؟؟
با تشکر
(24 اردیبهشت 1394 06:42 ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک میگم بهتون از اون جایی که ریاضی بودی روی برنامه نویسی تا فرصت داری کار کن
موفق باشی

من تقریبا کار اصلیم همینه Smile

(24 اردیبهشت 1394 09:48 ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
با عرض تبریک
لطف کنید منابع مطالعاتی خودتون برای کنکور رو بگید؟؟
با تشکر

ممنون تقریبا یه چیزایی اینجا نوشتم ( جند تا پست بالاتر) به صورت کامل توی مصاحبه توضیح میدم.
لینک مرجع