تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 600 الگوریتم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جاییی که نمیارم بچه ها؟
اگه علاقه مندی غیرانتفاعی راخیرر زده باشیم دیگه تمومه؟نمیشه رفت دیگه>؟Confused
ریحان جان مگه واسه نرم نمیخوندی؟ خوب نشدی؟
غیرانتفاعی رو میشه بخری و احتمال زیاد میاری، یه دوستام پارسال سپاهان شهر قبول شده بود، فکر کنم حدود 800 بود رتبه اش .
بانووو نرمم شده 900
نمیدونم چرا علاقه مند به پیانور و غیرانتفاعی رو زدم خیر...ینی ممکنه پیام نور و غیر انتفاعی رو بشه بزنم"؟
اره تو انتخاب دانشگاه اجازه میدن اونا رو هم انتهاب کنی حتی اگه تیک نزده باشی
اوه.ممنونم.بعدا برای دکتری ایا پیام نور و غیر انتفاعی باشه فوق لیسانسم میتونم شرکت کنم؟ یا احتمال قبولیم کم میشه؟
خواهشا کمکم کنین...ارزشی داره پیام نور؟ یا مثه ازاده؟
بخونم برای سال بعد دوباره؟
هزینش ترمی چنده؟ باید سرکلاس حاضر شد؟
(23 اردیبهشت 1394 12:17 ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]اوه.ممنونم.بعدا برای دکتری ایا پیام نور و غیر انتفاعی باشه فوق لیسانسم میتونم شرکت کنم؟ یا احتمال قبولیم کم میشه؟

در هر صورت به تلاش خودت مربوط میشه، دوست من الان ترم دو دانشگاه سپاهان شهر هست (اسم دانشگاه ش رو نمی دونم همیشه با اونی که بهارستانه قاطی میکنم!) هزینه ش فکر کنم حدود 1/5 باشه، کلاس هاشون هم فقط پنج شنبه هاست .
خودش که خیلی راضیه، یه استاداشون دکتر زمانیه که از دانشگاه اصفهانه و یکی هم باقری که دکتراش رو از دانشگاه صنعتی اصفهان گرفته.
(23 اردیبهشت 1394 12:17 ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]اوه.ممنونم.بعدا برای دکتری ایا پیام نور و غیر انتفاعی باشه فوق لیسانسم میتونم شرکت کنم؟ یا احتمال قبولیم کم میشه؟

بنظرم پیام نور نرید!! البته اگه هدفمتون دکتری هست!! اگه صرفا به درس علاقه دارید و پیام نور توی شهرتون هست، برید...
کلا هر دوره غیر حضوری - نیمه حضوری و اینا برای کسی که میخواد دکتری بخونه سم هست!!
غیر انتفاعی جای خوبی بری شانس داری برا دکتری.
در کل برای دکتری رزومه خیلی مهمه که میشه دانشگاه محت تخصیل + معدل + مقاله صرفا ISI.
ایا با 695 الگوریتم و 900 نرم شبانه جایی میشه اورد؟مثلا یزد و شهرکرد و کاشان؟
شهرهای نزدیک اصفهانو میگم؟ بعدش انتقالی گرفت؟چون ازدواج کردم؟
(23 اردیبهشت 1394 04:04 ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]ایا با ۶۹۵ الگوریتم و ۹۰۰ نرم شبانه جایی میشه اورد؟مثلا یزد و شهرکرد و کاشان؟
شهرهای نزدیک اصفهانو میگم؟ بعدش انتقالی گرفت؟چون ازدواج کردم؟

احتمالش کمه واسه شبانه دانشگاه دولتی، ولی به همان ترتیب ایده آل خودت انتخاب رشته کن، البته غیرانتفاعی های اصفهان رو هم بزن.
لینک مرجع