تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 94 نرم افزار 70 الگوریتم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام بچه ها من انتظار رتبه بهتری داشتم درصد مشترکم پایین اومده
بازم خداروشکر
تبریک میگم
کارنامه هم بذارید یا درصد هاتون بنویسید لطفا
تبریک میگم. انشاالله همیشه موفق باشین.
زبان 0
ریاضی 35.42
مشترک 35.90
تخصصی نرم 41.67
معدل موثر 16.25

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تشکر دوستان انشاا.. که شما هم همیشه موفق باشید

بچه ها امیدی به امیر کبیر روزانه هست؟
بقیه دانشگاه های تهران کدوما رو به نظرتون روزانه میارم؟
سلام

تبریک میگم

روزانه شهید بهشتی رو 100 درصد میاری.

موفق باشی.
(23 اردیبهشت 1394 01:40 ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

تبریک میگم

روزانه شهید بهشتی رو ۱۰۰ درصد میاری.

موفق باشی.

به شما هم تبریک میگم موفق باشید.علم و صنعت رو هم میارید ولی نرم شهید بهشتی میگن بالاتر از علموص هست
(23 اردیبهشت 1394 01:49 ق.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]به شما هم تبریک میگم موفق باشید.علم و صنعت رو هم میارید ولی نرم شهید بهشتی میگن بالاتر از علموص هست
تشکر انشاا.. که شما هم دانشگاهی که میخواید رو برسونید و موفق باشید
بچه ها به نظرتون با 112 میشه تهران رو آورد به جز الگوریتیم؟
(23 اردیبهشت 1394 02:01 ق.ظ)pe.esf نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها به نظرتون با ۱۱۲ میشه تهران رو آورد به جز الگوریتیم؟
.............
شبانه که اره
ولی روزانه بچه ها میگند امسال همپوشانی بیشتر شده احتمالش هست
(23 اردیبهشت 1394 02:01 ق.ظ)pe.esf نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها به نظرتون با ۱۱۲ میشه تهران رو آورد به جز الگوریتیم؟

سلام روزانه علم و صنعت و تربیت مدرس قبولید
سلام همکلاسی . ایشاا... که با هم یک جا قبول شیم. من 91 نرم شدم این هم کارنامه ام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته من به احتمال زیاد علم و صنعت می زنم
(23 اردیبهشت 1394 09:35 ق.ظ)captain نوشته شده توسط: [ -> ]سلام همکلاسی . ایشاا... که با هم یک جا قبول شیم. من ۹۱ نرم شدم این هم کارنامه ام

البته من به احتمال زیاد علم و صنعت می زنم
سلام ایشاا..
منم احتمالا علم و صنعت بزنم البته اول امیر کبیر میزنم قبول که نمیشم شاید معجزه شه
راستی حالا که رتبه هامون نزدیکه برا انتخاب دانشگاه مثل هم بزنیم نظرتون چیه؟
یعنی به نظرتون با 112 میشه علم و صنعت قبول شد؟
(23 اردیبهشت 1394 12:50 ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی به نظرتون با ۱۱۲ میشه علم و صنعت قبول شد؟
ایشاا..
میگم بستگی به این داره که بقیه چه جور بزنند و اینکه امسال میگند همپوشانی بیشتر شده احتمالش هست روزانه برسونید
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع