تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: طراحی و پیاده سازی PL -کامپیوتر 94
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
لطفا درباره ط.پیاده سازی اینجا بحث کنید

به نظرتون حوزه پویا و ایستا جوابش چی میشد؟
به نظرم گزینه ها غلط بود ولی ردگزینه ای این گزینه شبیه ترین بود ایشالا....
پویا:3و2و ایستا 1و2و
من اینو زدم :
ایستا 1و2و3
پویا : 2و3و4
(17 بهمن 1393 03:54 ب.ظ)r3za نوشته شده توسط: [ -> ]من اینو زدم :
ایستا ۱و۲و۳
پویا : ۲و۳و۴

منم همین رو زدم انگار!
دفترچه Eمیشد گزینه یک
پویا ۴۳۲ ایستا ۱۲۳ خیلی آسون بود، اون شرط الحاق توی لیسپ چی میشد؟ آخه وقتی لیست B رو میسازیم و سطر بعدی دیگه ربطی لیست B نداره دست حل کردم؟
اون setjmp و longjmp توی C هم برا مدیریت Exception ها بود
خدا از زبونت بشنوه و موافقم
من آوردم .23"123"
یه سری سوالای این درس ، اطلاعات عمومیه!
باور کنید که خیلی ربطی به خوندن نداره!!
اونجا گفتم، اینجا هم میگم
ایستا و پویا
همین که سوال در مورد زبان C بود خودش یه قضیه بود، چون فکر نمیکنم c از حوزه پویا پشتیبانی کنه
بعدش توی main متغییر c دوباره ایجاد نمی شد بلکه مقدار گلوبالش از ۳ میشد ۴
پس حوزه ایستا میشد ۱۲۴
و تنها گزینه ای که اینو داشت حوزه پویاش هم ۱۲۴ بود
نظرتون چیه؟

(17 بهمن 1393 04:32 ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط: [ -> ]اون setjmp و longjmp توی C هم برا مدیریت Exception ها بود

من زدم اکسپشن Sad
ولی همین الان فهمیدم، توی مبحث بعدیش بوده، یعنی همروال ها :|
واقعا نمیدونم چه قدر باید برای زبانهای برنامه نویسی وقت صرف میکردم که میتونستم به زبانهای ML و LISP مسلط بشم که این سوالا رو جواب بدم.پارسال یه pdf که کلش 40 صفحه بود خوندم کل سوالای طراحی پیاده سازی 93 رو حل کردم امسال کل کتاب مقسمی رو خوندم فقط ایستا و پویا رو تونستم جواب بدم.
موندم معیار طراحا چیه!
طراح این درس کاملا مشخص بود عقده اینو داره که نتونن به سوالاش جواب بدن, حتی اگر توجه میکردید گزینه های سوال حوزه پویا و ایستا رو یه جوری چیده بود که اگر موقع پر کردن پاسخ نامه یه کم دقتتون کم باشه گزینه غلط رو وارد کنید.
(17 بهمن 1393 04:47 ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط: [ -> ]اونجا گفتم، اینجا هم میگم
ایستا و پویا
همین که سوال در مورد زبان C بود خودش یه قضیه بود، چون فکر نمیکنم c از حوزه پویا پشتیبانی کنه
پس حوزه ایستا میشد ۱۲۴
نظرتون چیه؟

اگه این باشه ، من میرم طراح رو می کشم!!
خودش گفته ایستا، به ما چه که C قانونش چی جوریه!!!!
آقا اینی که میگی غلطه!!!!!HuhHuhSad
(17 بهمن 1393 04:48 ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 بهمن 1393 04:47 ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط: [ -> ]اونجا گفتم، اینجا هم میگم
ایستا و پویا
پس حوزه ایستا میشد ۱۲۴
نظرتون چیه؟

اگه این باشه ، من میرم طراح رو می کشم!!
خودش گفته ایستا، به ما چه که C قانونش چی جوریه!!!!
آقا اینی که میگی غلطه!!!!!HuhHuhSad
حالا اون به کنار، متغییر گلوبال رو دیگه بصورت عادی استفاده می کنیم تو برنامه نویسی! تو main متغییر c تعریف نشده بود دوباره
منم دقیقا مثل شما گزینه به نسبت درست تر رو انتخاب کردم(البته 1و2ایستا رو هستم و 2و3 پویارو) ولی این حرفتون خیلی خنده داره که C ساپورتش نمیکنه!!!
C به نظرم فقط فراخوانی با آدرس و مقدار داره ولی وقتی طراح(بی شرف) میگه تو این حوزه ها جواب چی میشه دیگه باید ی گزینه هم میذاشت به عنوان: هیچی Error میده!!!!!!!
(17 بهمن 1393 05:09 ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط: [ -> ]منم دقیقا مثل شما گزینه به نسبت درست تر رو انتخاب کردم(البته 1و2ایستا رو هستم و 2و3 پویارو) ولی این حرفتون خیلی خنده داره که C ساپورتش نمیکنه!!!
C به نظرم فقط فراخوانی با آدرس و مقدار داره ولی وقتی طراح(بی شرف) میگه تو این حوزه ها جواب چی میشه دیگه باید ی گزینه هم میذاشت به عنوان: هیچی Error میده!!!!!!!
دوست عزیز من بیشتر تاکیدم رو قضیه متغییر گلوبال و 4 شدن c هست، حالا اون تاکید روی زبان c توی صورت سوال هم قابل بحث هست
اینجا هم نگاهی بکنید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و بعنوان مثال Lisp رو هم ببنید

(17 بهمن 1393 04:47 ب.ظ)amir2085 نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 بهمن 1393 04:32 ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط: [ -> ]اون setjmp و longjmp توی C هم برا مدیریت Exception ها بود

من زدم اکسپشن Sad

امیدها دوباره زنده شد!!
A typical use of setjmp/longjmp is implementation of an exception mechanism that exploits the ability of longjmp to reestablish program or thread state, even across multiple levels of function calls. A less common use of setjmp is to create syntax similar to coroutines.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی واقعا طراح سوال اینا رو می دونسته!!؟
ایستا و پویا
پس حوزه ایستا میشد ۱۲۴
نظرتون چیه؟

من زدم اکسپشن Sad

چه ایستا چه پویا خط اول mainباعث میشه که مقدارcبشه 4. بعد تو ایستا 124رو چاپ میکنه ولی تو پویا 234یعنی 2و3رو از fun1 میگیره که هیچکدوم از گزینه درست نبود 3 پویا رو درست زده بود 4 ایستا رو واسه همین من 3گزینه رو زدم که بعدا اعتراض بزنم که که هر کی گزینه 3 ویا 4 رو زده درسته و باید تاثیرمثبت بدن......
از همین الان به فکر اعتراض به این سوال باشید من کپ این سوالو قبل از کنکور دیده بودم و مطمئنم که جوابم درسته
C در هر صورت 4 میشد در هر حوزه ای.... چون خودMain خودشC رو نداشت و گلوبال بود ولی B , A رو تویFun1 خودش تعرف کرده بود
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع