تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کمکم کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

بچه ها من وقتی آزمون ارشد ثبت نام کردم فقط صفحه ثبت نام رو بصورت وب پیج ذخیره کردم. الان می بینم صفحه اول که توضیحات ثبت نام بوده ذخیره شده.بچه ها من الان هیچ کد پیگیری و .... ندارم. چکار کنم؟؟؟؟؟
سلام
باید به قسمت پاسخگویی سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.
لینکش :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تا جایی که من می دونم موقع تحویل کارت توی هر شهری یه حوزه حضوری هست برای کسایی که مشکل دارند ، شما هم بپرسید از همونجا اقدام کنید!
داوطلبانی که شماره پرونده - سریال ثبت نامی و یا کد پیگیری خود را فراموش کرده اند بر اساس اطلاعیه مربوط ، با به همراه داشتن کارت ملی و یا اصل شناسنامه به
باجه رفع نقص مراجعه و نسبت به در یافت شماره پرونده و شماره داوطلبی اقدام و بر اساس روش چهارم کارت خود را دریافت نمائید

---
البته با روش سوم هم میتونین بگیرین
اینارو که گم نکردین Big Grin

روش سوم : جستجو بر اساس مشخصات فردی
نگران نباش
بدون کد رهگیری و با مشخصات فردی هم میتونی کارتت رو بگیری Smile
برو از کارتت پرینت بگیر..سایت بازه.
تا جایی که میدونم برای نتایج هم نیازی نیست حتما کدرهگیری داشته باشی و با مشخصات فردی هم رتبه رو نشون میده
ولی خب با روش هایی که دوستان گفتند میتونی از سنجش این کد رهگیریت رو بگیری.

من خودم حوصله تایپ کد رهگیری رو ندارم از کنکور کارشناسی تا همین کنکور ارشد امسال فقط با مشخصات فردی کارتم رو پرینت گرفتم و نتایج رو هم دیدم. Big Grin
لینک مرجع