تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست گسسته استاد یوسفی زمستان ٩٣
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها.انشالله همه خوب و پر انرژی تا اخر راه برید.
بچه ها این حل تستهای امروز گسسته است.انشالله که مفید باشه براتون یه دعا کوچیک واسه ما کافیه.همه موفق باشید.
این جزوه ها:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم ویس ها:

مرسی از سخاوت شما
درود بر شرف شما
(23 دى 1393 11:13 ب.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها.انشالله همه خوب و پر انرژی تا اخر راه برید.
بچه ها این حل تستهای امروز گسسته است.انشالله که مفید باشه براتون یه دعا کوچیک واسه ما کافیه.همه موفق باشید.
این جزوه ها:

اینم ویس ها:

باتشکر از شما....

ببخشید چطور میشه از دراپ باکس این ها را با سرعت بالا دانلود کرد
چون با IDM به من فقط یک کانکشن داده و سرعتش هم نهایت 10 کیلوبایت هس؟
والا من dropbox رو گوشیم نصب بود گذاشتم اپلود شد.خیلی هم راحت وسریع اپلود شد نمیدونستم سرعت دانلودش پایین.حالا این دفعه رو بسازید انشالله دفعه بعد حل میشهBig Grin
سلام
ممنون عزیزم خیلی لطف کردی
بابت جزوه های کلاس واست نماز غفیله خوندم طبق قولی که داده بودم
بابت اینها هم فردا شب واست نماز غفیله میخونم خیلی خیلی ممنونم
حل تست های الگوریتم هم بذاری یک دنیا ممنونت میشم
خیلی تشکر
دمتون گرم Heart
سلام بچه ها
من جزوه بقیه جلسات نکته تست گسسته استاد یوسفی رو میخوام
با حل تست ( ذکر منبع : سال انتشار و چاپ )
خواهشا جواب منو بدید
لینک دانلودش رو برام ایمیل بزنید
saleh.sr11@yahoo.com
لینک مرجع