تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شبکه کراس؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
همه میگن کتاب دکتر حقیقت لایه های بالا را خوب توضیح نداده یا بهتر بگم اصلا نگفته.
من کتاب کراس را دارم و میخواستم بدونم ایا فقط باید فصل 2 لایه کابرد و فصل3 لایه انتقال و فصل 4 لایه شبکه را خوند؟
لایه شبکه و انتقال را حقیقت گفته!!!
کدوم فصل کراس را باید خوند؟Huh
(17 مرداد 1393 12:39 ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط: [ -> ]همه میگن کتاب دکتر حقیقت لایه های بالا را خوب توضیح نداده یا بهتر بگم اصلا نگفته.
من کتاب کراس را دارم و میخواستم بدونم ایا فقط باید فصل ۲ لایه کابرد و فصل۳ لایه انتقال و فصل ۴ لایه شبکه را خوند؟
لایه شبکه و انتقال را حقیقت گفته!!!
کدوم فصل کراس را باید خوند؟Huh

5فصل اول کراس رو باید خوند
مگه میشه؟؟500صفحه هست تازه500 صفحه کتاب دکتر حقیقت!!!
این ارشد هم داستانیه برای خودشAngry
(17 مرداد 1393 10:12 ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط: [ -> ]مگه میشه؟؟500صفحه هست تازه500 صفحه کتاب دکتر حقیقت!!!
این ارشد هم داستانیه برای خودشAngry

آره سخت نیست. راحت جلو میره.حقیقت هم که درس نامش زیاد نی تست زیاد داره اونم انچنان سخت نیس.درضمن به نظر بخش لایه فیزیکی هم لازم نیست.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

حسه کراس خوندن رو نداری جزوه دکتر صبایی رو بخون ولی اونم3۰۰ صفحه س.حسه اونم نداری یکی از بچه های مانشت جزوه خودشو که واسه دانشگاه تهرانه گذاشته اونم از کراس فک کنم اونو بخون.فقط بخون Big Grin

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk
الان من آخرش نفهمیدم "گارسیا" بخونیم یا "کراس" ؟؟ دوستان می‌شه راهنمایی کنید از هر کدوم کجاش رو بخونیم؟؟ ممنون Smile
من تعریف کتاب کراس دوستانی که شبکه خونده بودن شنیدم شبکه رو بصورت بسیار. مفهومی شرح داده . حتا بهتر از حقیقت . فقط یک عزم راسخ می خواد کتابش تمام کنی سخته اما شدنی ،_
لینک مرجع