تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۴۹ هوش ( آخرین وضعیت انتخاب دانشگاه اضافه شد )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
واقعا با این وضعیت "افزایش ۲۰%" ظرفیت ها فک کنم به زور امیرکبیر قبول شم ! Huh
امسال ظرفیت های تمام دانشگاه های تهران ۲۰% کم شده ! جاش مجازی ها سر به فلک کشیده ! Exclamation

به هرحال خدا را شکر ، واسه همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم Rolleyes

ترتیب نهایی انتخاب رشته، این چیزیه که من بش رسیدم، شاید بدرد دوستان بخوره
هرچند تا فردا شاید 6و7 جاشون عوض کردم اما 99% همین می مونه !
یه مقدار زیاده روی کردم، اما از اونجایی که بقول دوستان سروکارمون با سنجشه کار از محکم کاری عیب نمی کنه ! Big Grin

1 - 21334 || دانشگاه صنعتی شریف -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
2 - 21359 || دانشگاه صنعتی شریف -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم
3 - 21321 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه || گرایش رباتیک
4 - 21331 || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
5 - 21347 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم || گرایش رباتیک
6 - 21355 || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم
7 - 21327 || دانشگاه شهیدبهشتی -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
8 - 21337 || دانشگاه علم وصنعت ایران -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
9 - 21330 || دانشگاه صنعتی اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
10 - 21338 || دانشگاه فردوسی مشهد || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
11 - 21329 || دانشگاه شیراز || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه || گرایش هوش مصنوعی
12 - 21353 || دانشگاه صنعتی اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم
مبارکه !!
تبریک Smile
آره من خیلی تعجب کردم Sad
(22 اردیبهشت 1393 02:16 ق.ظ)Joshua نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا با این وضعیت "افزایش ۲۰%" ظرفیت ها فک کنم به زور امیرکبیر قبول شم ! Huh
امسال ظرفیت های تمام دانشگاه های تهران ۲۰% کم شده ! جاش مجازی ها سر به فلک کشیده ! Exclamation
آخ که حرف دل منو زدی. منم عین تو
(22 اردیبهشت 1393 05:27 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1393 02:16 ق.ظ)Joshua نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا با این وضعیت "افزایش ۲۰%" ظرفیت ها فک کنم به زور امیرکبیر قبول شم ! Huh

آقا شما آماره دانشگاه تهرانو داری که زده گرایش رباتیک، داستان سرفصلاشون چیه !؟
چون دپارتمانشون که تو سایتشونه، بیشتر سمت هوشن تا رباتیک !
من احتمالا بعد امیرکبیر می زنم شهید بهشتی، استاداش ظاهرا بهتر از علم و صنعتن، نه !؟
(22 اردیبهشت 1393 09:53 ق.ظ)Joshua نوشته شده توسط: [ -> ]

آقا شما آماره دانشگاه تهرانو داری که زده گرایش رباتیک، داستان سرفصلاشون چیه !؟
چون دپارتمانشون که تو سایتشونه، بیشتر سمت هوشن تا رباتیک !
من احتمالا بعد امیرکبیر می زنم شهید بهشتی، استاداش ظاهرا بهتر از علم و صنعتن، نه !؟
منم متاسفانه نمیدونم چکار کنم
شریف - امیر کبیر که اول هستند ولی بعدش بین تهران و علم و صنعت و بهشتی و ... گیر کردم کدوم بهتر هستند. نیاز به تحقیق داریم

آره متاسفانه Sad تا به ما رسید , آسمون تپید Undecided
شما ترتبیت دانشگاهایی که انتخاب میکنید بعد از شریف و تهران و امیرکبیر , چیا هست ؟
البته شما صد در صد یکی از این 3 دانشگاه قبولید ... شبانه های این 3 دانشگاه رو میزنید ؟
تبریک عرض می کنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم Smile .
(22 اردیبهشت 1393 03:28 ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط: [ -> ]

شما ترتبیت دانشگاهایی که انتخاب میکنید بعد از شریف و تهران و امیرکبیر , چیا هست ؟
البته شما صد در صد یکی از این ۳ دانشگاه قبولید ... شبانه های این ۳ دانشگاه رو میزنید ؟

بعد اینا بهشتی و علم و صنعت نهایتا.
خواجه نصیر زیاد تعریف سطح علمیشو نشندیم.
فعلا فقط شبانه شریف و می زنم، واسه بقیه تصمیم نگرفتم
البته روزانه تهران هم نمی دونم بزنم یا نه، چون گرایشش رباتیکه . باید سیلابساشو پیدا کنم ببینم داستانش چیه
(27 اردیبهشت 1393 04:41 ب.ظ)Joshua نوشته شده توسط: [ -> ]ترتیب نهایی انتخاب رشته، این چیزیه که من بش رسیدم، شاید بدرد دوستان بخوره
هرچند تا فردا شاید ۶و۷ جاشون عوض کردم اما ۹۹% همین می مونه !
یه مقدار زیاده روی کردم، اما از اونجایی که بقول دوستان سروکارمون با سنجشه کار از محکم کاری عیب نمی کنه ! Big Grin
۱/ شریف
۲/ شریف شبانه
۳/ تهران
۴/ امیرکبیر
۵/ شبانه تهران
۶/ شبانه امیرکبیر
۷/ بهشتی
۸/ علم و صنعت
۹/ تربیت مدرس
۱۰/ صنعتی اصفهان
۱۱/ شبانه بهشتی
۱۲/ شبانه علم و صنعت
به انتخاب هفتم دیگه نخواهد رسید Wink
(27 اردیبهشت 1393 04:46 ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط: [ -> ]به انتخاب هفتم دیگه نخواهد رسید Wink

آره احتمالا، اما میگم که سنجشه ! Big Grin همه چی امکان داره، اعتراض هم نداره !Sad
(22 اردیبهشت 1393 09:11 ب.ظ)Joshua نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1393 03:28 ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط: [ -> ]

البته شما صد در صد یکی از این ۳ دانشگاه قبولید ... شبانه های این ۳ دانشگاه رو میزنید ؟

بعد اینا بهشتی و علم و صنعت نهایتا.
خواجه نصیر زیاد تعریف سطح علمیشو نشندیم.
فعلا فقط شبانه شریف و می زنم، واسه بقیه تصمیم نگرفتم
البته روزانه تهران هم نمی دونم بزنم یا نه، چون گرایشش رباتیکه . باید سیلابساشو پیدا کنم ببینم داستانش چیه
رباتیک امیرکبیر تقریبا هوش نیست و ترکیبی از رشته های کامپیوتر برق و مکانیک هست و از شما کنترل های برقی می خواند(اگه توی سایت بگردید یک تاپیک خیلی خوب در موردش هست)
ولی هوش تهران که به عنوان رباتیک مطرح شده تقریبا تماما هوش هست ...
(27 اردیبهشت 1393 04:50 ب.ظ)blackcode نوشته شده توسط: [ -> ]رباتیک امیرکبیر تقریبا هوش نیست و ترکیبی از رشته های کامپیوتر برق و مکانیک هست و از شما کنترل های برقی می خواند(اگه توی سایت بگردید یک تاپیک خیلی خوب در موردش هست)
ولی هوش تهران که به عنوان رباتیک مطرح شده تقریبا تماما هوش هست ...

فک کنم می گفت تهران برقیه و اونم فقط مجبوری 2 درس کنترلی بگیری بقیه اش رو می تونی سمت هوش ببری و برعکس
رباتیک امیرکبیر شاید اما من هوش امیرکبیرو می زنم
ایشالله که به ته لیست نمیرسین ولی بهشتی و علم و صنعت شبانه ندارن .
تبریک میگم .
(27 اردیبهشت 1393 05:19 ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط: [ -> ]ایشالله که به ته لیست نمیرسین ولی بهشتی و علم و صنعت شبانه ندارن .
تبریک میگم .

ممنون، جدا !؟ اصلا بررسی نکرده بودم Big Grin
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع