تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 1021373
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام،من 91واسه اولین بارکنکوردارم رشتم تجربیه یعنی هیشکی واسه ماکوچولوهامطلب نداره؟Huh
من باکلی شوق وذوق اومدم تجربی که دکتربشم ممکنه زیردیپلم مطلب بدین
ما همه خیلی وقته از جو کنکور کارشناسی و درسای دبیرستان بیرون اومدیم!
احتمال اینکه اینجا کسی بتونه کمکتون کنه کمه!
(19 خرداد 1390 07:52 ب.ظ)سما73 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام،من 91واسه اولین بارکنکوردارم رشتم تجربیه یعنی هیشکی واسه ماکوچولوهامطلب نداره؟Huh

عزیز دلم
اینجا مجمع مهندسان کامپیوتره.معلومه که کسی درباره‌ی پزشکی اطلاعات نداره.
حالا اگر رشته ات ریاضی فیزیک بود یه چیزیایی می دونستیم....که اونم تجربیه و باز به گروه خونی ما نمی خورهTongue

ولی سعی می کنیم چند تا سایت مخصوص کارشناسی بهت معرفی کنیمHeart
فقط من نمیدونم شما چطور سال 91 کنکور داده‌اید در حالیکه ما الان سال 90 هستیم و کنکور هم بیست و چند روز دیگه است؟ بهر حال انتقاد شما وارد نیست و تاپیک ظرف چند ساعت آینده حذف میشه.
نه آقا فرداد نوشتن 91 کنکور دارن به هر حال انتقاد وارد نیست Wink
(19 خرداد 1390 11:00 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]نه آقا فرداد نوشتن 91 کنکور دارن به هر حال انتقاد وارد نیست Wink
بله . حق با شماست. اشکال از خستگی مفرط است. Smile
(19 خرداد 1390 07:52 ب.ظ)سما73 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام،من 91واسه اولین بارکنکوردارم رشتم تجربیه یعنی هیشکی واسه ماکوچولوهامطلب نداره؟Huh

من یه پیشنهاد دارم واستون..اینکه تغییر گرایش بدین و برین ریاضی یا کنکور آزاد بدین و به هر حال یکی از رشته های کامپیوتر قبول بشین...
اونوقت ما در خدمتیمBig Grin
البته باید قید پزشکی رو بزنین...
عزیزم تو این یه ماه مونده به کنکور شما شبانه روز باید سر درست باشی .. تو اینترنت چیکار میکنی؟!!!
سال بعد کنکورشه...ولی بازم امتحان نهایی که داره!!!!
ولش کنین بابا!من روز قبل از کنکورم هم چت کردم!بازم قبول شدم
فقط بشین بخون-اینکه تو دهه هفتاد به دنیا اومدی برو خدا را شکر کن زمان ما تعداد شرکت کننده زیاد رقیبا همه قوی الان برا شما تعداد شرکت کنندگان خیلی کم رقیبا سطح پایین هستن تعداد خیلی کمی هستن که جدی میخونن پس میتونی راحت پزشک بشی همین و بس
(20 خرداد 1390 01:11 ب.ظ)delta نوشته شده توسط: [ -> ]فقط بشین بخون-اینکه تو دهه هفتاد به دنیا اومدی برو خدا را شکر کن زمان ما تعداد شرکت کننده زیاد رقیبا همه قوی الان برا شما تعداد شرکت کنندگان خیلی کم رقیبا سطح پایین هستن تعداد خیلی کمی هستن که جدی میخونن پس میتونی راحت پزشک بشی همین و بس

دقیقا،بخونید و خوش باشید و از زندگی لذت ببرید،ما دهه شصتی‌ها از دو شیفته بودن مدسه هامون با کلاسای شلوغ تا کنکور تا فارغ التحصیلی تا کار تا ازدواج تا وضع زندگی در آینده .........برآورد کردن برای خانه سالمندان با کمبود جا مواجه میشن و بالاخره دور از جون همگی محل قبر در قبرستان دچار مشکل هستیم و همواره همه با هم این مراحل رو پیش میریم بدون اینکه کسی فکری بکنهSad
فکر کنم پشیمون شد از تاپیک زدن تو این فروم !!!

آخه عزیزه دلم چه مظلومانه نوشتی HeartHeartHeart
تنها چیزی که میدونم اینکه بچه های تجربی از تابستون سال قبل کنکور برای کنکور شروع می کنند به خوندن و تا کنکور کتاب های زیست شناسی را چند بار باید مرور کنی + به فیزیک مسلط باشی و تست زیاد کار کنی عمومی‌ها و درساهای دیگه هم همین طور ولی برای دکتری باید زیستو بالا بزنی
(20 خرداد 1390 01:48 ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط: [ -> ]ولش کنین بابا!من روز قبل از کنکورم هم چت کردم!بازم قبول شدم
شما از همون موقع عشق کامپیوتر بودین هااااااTongue
(20 خرداد 1390 01:11 ب.ظ)delta نوشته شده توسط: [ -> ]فقط بشین بخون-اینکه تو دهه هفتاد به دنیا اومدی برو خدا را شکر کن زمان ما تعداد شرکت کننده زیاد رقیبا همه قوی الان برا شما تعداد شرکت کنندگان خیلی کم رقیبا سطح پایین هستن تعداد خیلی کمی هستن که جدی میخونن پس میتونی راحت پزشک بشی همین و بس
حرف دل منو زدین .زمان ما اونقدر دانشگاه کم بود که نگو .شانس قبولی 1 به 10 بود ولی الان تا دلتون بخواد پیام نور و غیر انتفاعی وعلمی کاربردی و پودمانی و آزاد و ... هست.و تقریبا همه شرکت کننده‌ها قبولن .البته من مال خیلی قبل نیستم ولی زمان ما شانس قبولی خیلی کم بود
برای شما هم همینو بگم که من خواهرم امسال کنکور تجربی داره خیلی کتاب تستهای خوب و مفید خریده و چندین کلاس هم شرکت کرده
برای شما توی اینترنت در مورد کنکور چیز بدرد بخوری نیست و فقط باید کتاهای درسی و کنکوری بخونید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع