زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک

ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط pooyaa.)
کمک
سلام
دوستان میشه برای این دروس منبع و کتاب تست عالی بهم معرفی کنید که برای ارشد هم بهترین باشن؟
۱/مدار منطقی
۲/اصول کامپیوتر(برنامه نویسی به زبان ++C
۳/آمارواحتمال مهندسی
۴/معادلات دیفرانسیل
از برنامه نویسی به زبان c++ چندتا تست تویه ارشد میاد؟یه کمی در مورد شماره۲ توضیح میدین...
آخه ترم ۳ای هستمBig Grin

مرسی.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۴ ق.ظ
کمک
۱- مدارمنطقی مرجع موریس مانو،،جزوه مدار منطقی یوسفی یا اجلالی ،تست پوران پژوهش
۲-اصول کامپیوتر فقط در ارشد علوم کامپیوتر از این درس سوال میاد.
۳-آمار و احتمال مهندسی،پارسه مهندس طورانی،جزوه دکتر پارسیان دانشگاه صنعتی اصفهان

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۶ ق.ظ
RE: کمک
(۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۴ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام
دوستان میشه برای این دروس منبع و کتاب تست عالی بهم معرفی کنید که برای ارشد هم بهترین باشن؟
۱/مدار منطقی
۲/اصول کامپیوتر(برنامه نویسی به زبان ++C
۳/آمارواحتمال مهندسی
۴/معادلات دیفرانسیل
از برنامه نویسی به زبان c++ چندتا تست تویه ارشد میاد؟یه کمی در مورد شماره۲ توضیح میدین...
آخه ترم ۳ای هستمBig Grin

مرسی.

سلام.
ترم ۳!!!! بابا خیلی آتیشت تنده! فعلاً بهتره درس‌ها رو خوب خوب خوب یاد بگیری! بطوری که وقتی به ترم های آخر رسیدی نیاز نباشه که تازه مطالبی رو یاد بگیری! بهتره سرفصل های کنکور رو یه نگاهی بندازی، اینطوری میفهمی کدوم قسمت‌ها رو باید خوب کار کنی.

اما برای کتاب هایی که خواستی:
مدار منطقی: کتاب تست پوران پژوهش کامله و حرف نداره! کلاً درس ساده ای است و نیاز به کتاب آنچنانی هم نداره. برای یادگیریه درس هم کتاب موریس مانو کفایت میکنه + آزمایشگاه مدار منطقی رو جدی بگیر... (من به شخصه مدار منطقی و معماری رو بیشتر در آزمایشگاه این دروس یاد گرفتم!)

اصول کامپیوتر: مگه میخوای چه رشته ای امتحان بدی که چنین سرفصلی داره؟! اگر برای علوم کامپیوتره شرمنده من اطلاعاتی ندارم ولی برای مجموعه‌ی مهندسی کامپیوتر درسی تحت این عنوان در کنکور نیست! فقط برای رشته‌ی نرم افزار درسی به اسم "زبان های برنامه سازی" هست که کتاب های زیادی در همین زمینه‌ی خاص هست و نیازی نیست که زبان برنامه نویسی خاصی رو کامل بلد باشی! من از اونجا که جزوه های مهندس طورانی رو قبول دارم، احتمال میدم کتاب برنامه سازی خوبی هم داشته باشه (من نرم افزار امتحان نمیدم و دقیق نمیدونم بهتره در این مورد کسی دیگه بهتون پیشنهاد بده، توی دانشگاه هم ما جزوه‌ی خوبی نخواندیم که اون رو بخوام بهت پیشنهاد بدم)

آمار و احتمالات مهندسی: کتاب آمار پارسه! (نویسنده: مهندس طورانی) فوق العاده است. هر چی بگم کم گفتم. تنها کتاب پارسه که ارزش خواندن داره همینه!!!

معادلات دیفرانسیل: باز هم پیشنهاد میکنم بری یه نگاه به سرفصل کنکور بندازی، چون اصلاً چنین درسی در کنکور نیست!!! (از دروس ریاضی فقط آمار، ریاضی مهندسی، محاسبات عددی و ریاضیات گسسته در کنکور سئوال داده میشه) اما برای دانشگاه معادلات در حد همونی که استاد یاد میده کافیه!

موفق باشید.

Change Your FATE
۰
۰
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۹ ب.ظ
کمک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
کمک
شما فعلا آمار پارسه رو بخونید.چون فقط ۵ تا سوال از آمار توی کنکور کامپیوتر میاد.
ویس مدار منطقی یوسفی رو هم میتونید از این سایت دانلود کنید.البته جزوه شون توی نت نیست و نمیدونم منطبق با کتابشون هست یا نه؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۶:۵۵ ب.ظ
دوستان کلا میشه منابع و جزوه‌ها و کتاب تستهایی که برای ارشد بهترین هستن را معرفی کنید؟(گرایش هوش مصنوعی و نرم افزار)

ممنون.
۰
۰
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۸۹ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط ف.ش.)
کمک
معماری کامپیوتر موریس مانو +پوران پژوهش +ویس کلاس مهندس یوسفی
نظریه زبانها و ماشینها‌: پیتر لینز (زبان اصلی یا ترجمه صراف زاده ویرایش چهارم) + کتاب تست مهدی جبل عاملی
ساختمان داده‌: کتاب پارسه
طراحی الگوریتم‌: کتاب CLRS (من خودم نخوندم ولی شما که زمان دارید بخونید)
کامپایلر‌: کتاب یا جزوه مهندس داوودیان
زبان عمومی: کتاب مهندس بابک رستمی انتشارات سیمیا
زبان تخصصی: کتاب پارسه دکتر مظفری + ویس دکتر مظفری
پیاده سازی زبانها‌: کتاب پارسه

البته زیاد واسه خرید کتاب عجله نکنید بچه هایی که امسال کنکور دارند وقتی انشاالله قبول شدند کتاب و جزوه هاشون رو بخرید یا جزوه‌ها رو کپی کنید.

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۳۲ ب.ظ
ساختمان داده‌: مرجع هورویتز -- تست‌: پارسه و پوران
معماری‌: مرجع: پترسون برای بخش کارایی و بقیه مطالب مانو -- تست‌: جزوه و کتاب پوران( از کتاب راهیان میتونید بعنوان مرجع استفاده کنید)
مدار منطقی ‌: پوران
نظریه‌: منبع‌: لینز -- تست‌: پوران
سیستم عامل‌: پارسه یا پوران( طیبی)
الگوریتم‌: مرجع‌: کرمن -- تست‌: پوران
هوش‌: منبع‌: راسل + بن کوپین( شبکه های باور )-- تست‌: پوران چاپ جدید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۸۹, ۱۰:۱۸ ب.ظ
کمک
به نظر من که ساختمان داده هورویتز سنگینه!
سیستم عامل پارسه هم نویسنده اش دکتر حقیقت خوبه.

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۸ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۱۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  به نظر من که ساختمان داده هورویتز سنگینه!
سیستم عامل پارسه هم نویسنده اش دکتر حقیقت خوبه.
بله‌، من کتاب هورویتز رو برای مرجع بیان کردم، چون بهترین رو خواسته بودن‌، کتاب کرمن هم خوبه اما بنظر من هورویتز ساخت یافته تره برای ساختمان داده البته من کتاب لیپ شوتز رو هم خیلی دوست دارم چون خیلی بیان ساده ای داره و در ضمن بیشتر کتب تستی از الگوریتم های این کتاب استفاده میکنن( این کتاب شبه کد جالبی داره اما هورویتز کد رو به یه زبان برنامه نویسی نوشته )
موفق باشید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , pooyaa
ارسال: #۱۱
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
برای ساختمان داده کتاب دکتر قدسی هم هست که خوبه .
از نظر چاپی که فوق العاده هست از نظر علمی بیشتر برای المپیاد خوبه اما برای کنکور هم خوبه . نکته جالب این کتاب علاوه بر چاپ خیلی عالی‌، ترکیب ساختمان و طراحی الگوریتم هست .
این کتاب برای دوستداران طراحی الگوریتم و مسائل فکری و معمایی خیلی خوبه.
درضمن توی کتاب راجع به روابط بازگشتی و مقدمات آمار و احتمالات هم بحث شده.
تذکر‌: باز هم تاکید میکنم که کتاب هورویتز برای کنکور خیلی کامل و مناسبه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۰۷ ب.ظ
کمک
دوستان برای محاسبات عددی چه کتابایی رو پیشنهاد میدین؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۱۴ ب.ظ
کمک
به نظر من فعلا تمرین های کتاب رو حل کن.

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , alime
ارسال: #۱۴
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط pooyaa.)
(۰۴ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  به نظر من فعلا تمرین های کتاب رو حل کن.

سوالم همینهBig Grin
بابا بگین دیگه...چرا اذیت میکنین
چه کتابی؟
راستی ساختمان داده هوریتز ترجمه علیخانزاده بهتره یا ابراهیم زاده قلزم؟

مرسی.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۴۶ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  آمار و احتمالات مهندسی: کتاب آمار پارسه! (نویسنده: مهندس طورانی) فوق العاده است. هر چی بگم کم گفتم. تنها کتاب پارسه که ارزش خواندن داره همینه!!!

سیستمشم خداییش خوبهBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۶۳ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۶۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  حساب لاندا ... کمک در اثبات..... کمک maryam.iii ۵ ۴,۶۵۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: vahidsamimi
  درخواست کمک برای ارشد یا بعبارتی کمک یه زندگی یه جوان نیازمند arman123494 ۴۷ ۲۳,۰۶۶ ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  درخواست کمک برای پایان نامه حل مسئله بن بست در غذا خوردن فیلسوف ها (کمک خیلی واجبه ) khayyam ۰ ۱,۸۴۱ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  کمک در ترتیب دانشگاه های تهران لطفا کمک کنید unknown! ۲ ۲,۲۵۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sia.hatami
  کمک کمک تو رو خدا کمک کمک کمک!!!فوری sasool ۵ ۲,۹۹۹ ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima1537
  کمک کمک ! وردپرس کار ماهر natanz ۲ ۲,۷۴۳ ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close