زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۸۹۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ ق.ظ
ویرانه ز من ساختی .... اصلا تو چه بودی؟... من مثل یمن بودم و تو آل سعودی...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۹۸۹۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ق.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۵ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  هیچکس برای چیزی که هستید دوستون نخواهد داشت

بلکه به خاطر چیزی که دارید دوستون میدارند
یادمه با یه دختری بحث میکردم که کسی منو دوست نداره، تنها کسی که منو دوست داره مامانمه، سخت بود درکش واسش : )

(۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه جوری همه دخترا میگن اهل مسافرت و گردش و تفریح هستن که آدم ندونه فکر می کنه همش اینور اونورن.
یادمه باز با یه دختری صحبت میکردم و میگفت که اخر هفته ها چیکار میکنی، منم گفتم که هیچی تو خونه میشینیم تا شنبه بشه : )
بعضی ها هستن از این مدل آدما که میخوان تا قطره آخر زندگی رو کنن، زندگی کنن. این مدل آدما حالا برونگرا یا هرچی که بهشون میگن سخته تعامل باهاشون و .
البته اینایی که من میگم کلا خونه پدرشون بخور و بخواب دارن و طبیعتا آخر هفته خیلی میتونه واسشون جذاب باشه که از اون فضا خارج بشن.
طبیعتا این طیف آدما، شخصی که مثلا هر آخر هفته رو حتما باید یه جا بره و کلی عکس بگیره و ... خیلی cool و جذاب میدونن، و یکی مثل من رو un cool : )))

یه دختر خانمی بود که تا قبل از اینکه بره سر کار همیشه on call توی تلگرام بود، بعد ها که رفت سر کار واقعا برای یه پیام دادن بهش باید وقت میگرفتی(بماند این نکته که باز خونه پدرش بود). حالا تصور کنید که من سر کار میرفتم، پایان نامه ارشد هم داشتم و پروژه سربازی هم انجام میدادم و اینکه تنهایی زندگی میکردم و کل کارای خونه رو باید خودم میکردم(از غذا پخت و خرید و شستن و رفتن و ...) و اون شخص هم هیچ کاری نمیکرد غیر از تو خونه بودن و انتظار داشت که من در بست در اختیارش باشم. هعی روزگار life is so unfair !

(۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  جدیدا هیچ چیزی مهمتر از "هدفهای شخصیم" نیست واسم! عجیب خودخواه شدم که البته فکر میکنم تا حدی اتفاق خوبیه.
نه حاجی، وقتی به پوچی برسی و کسی تو زندگیت نباشه و به قولی نا امید بشی این مدلی فکر میکنی : )))

همین شخص شما فردا نامزد بکنه و این جمله رو بخونه، قاه قاه خواهد خندید !
کلا این دیدگاه که (چون من وقتمو اونطوری میگذرونم از تویی که وقتتو اینطوری میگذرونی بهترم) مسخره هست. حالا اگر طرف مثلا میگفت من اخر هفته ها میرم به کودکان یتیم درس یاد میدم خب اکی نشونه انسان دوستی و فضیلت بود ولی این که من میرم بیرون با پول بابایی رستوران و بعد عکساشو میزارم اینستا چیزی نیست که باهاش ادم فخر بفروشه.
البته از این بگذریم که ارزش ها کلا عوض شده. وقتی دختر با همچین عکسایی بیشترین validation را از جنس مذکر میگیره خیلی واقعا تقصیری هم بر اون نیست. انسان دوستی اینا برای در کوزه هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Avril89
ارسال: #۴۹۸۹۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۲۱ ق.ظ
یه سوال از پسرا اگر دختری چند ماه از شما بزرگتر باشه در نگاه اول به ازدواج باهاش فکر می کنید !؟ مسئله سن چقدر می تونه مهم باشه ؟
ارسال: #۴۹۸۹۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۵:۵۲ ق.ظ
وات دِ هِل بابا، مث قضیه‌ی ثامن می‌خوان هزار میلیارد ضرر سهامدارای پدیده رو هم دولت بده! از فردا هر کی توو بورس ضرر کنه هم میریزه توو خیابون یاللا ضررم رو بدید. چرا؟ چون بورس از دولت مجوز داره! مفهوم دیگه‌ای به ریسک اقتصادی بخشیده شده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , خانه سبز , crevice , Avril89
ارسال: #۴۹۸۹۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۲۷ ق.ظ
منم و شاعر لبخند به لب اول صبح
به نگاهی
به سلامی
دل ما را ببرید ...

[تصویر:  466397_treeswing.gif]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۹۸۹۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ ق.ظ
۲-۳ تا کاربر اینجا در خصوص ازدواج حرف میزنه
در کل قضیه اینجاست که اولا تو این مملکت ازدواج باید قبل ۲۵ سالگی باشه تا طرف هنوز خام هست و به پوچی نرسیده
بعد ۲۵ سالگی هم عملا عشقی نیست اصولا یعنی طرف از درد تنهایی و بی عشقی مجبور می کنه به هرچیزی بگه عشق
در نهایت یه زندگی سرد از ۳۰ سالگی شروع میشه اسمشم میزارن عشق...

از نظر من عشق وقتی هست که دوطرف هنوز دانشجو هستن یا تو کالج هستن و باهم تو شکل گیری ایندشون تاثیر دارن
نه حالت فعلی که بسیار خشک و زننده هست

در کل چیزی که الان رایج شده ۹۰ درصد متریال هست و جبر - ۱۰ درصد احساس که میگن عشق
بنظر من ادم ازدواج نکنه موفق تره برای چی بیای بری دختری رو بگیری که نه تو دوره تحصیلیت باهات بوده
نه تو سختی هایی که داشتی
حالا هرچقدر ورشکسته هر چقدر موفق بری یکی بگیری اسمشم بزاری عشق و باهاش تقسیم کنی داشته هات رو؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۸۹۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ ق.ظ
هر آنچه که مرا نکشد ، مرا قوی تر خواهد کرد.
(نیچه)
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , negarin_ , diligent
ارسال: #۴۹۸۹۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  ۲-۳ تا کاربر اینجا در خصوص ازدواج حرف میزنه
در کل قضیه اینجاست که اولا تو این مملکت ازدواج باید قبل ۲۵ سالگی باشه تا طرف هنوز خام هست و به پوچی نرسیده
بعد ۲۵ سالگی هم عملا عشقی نیست اصولا یعنی طرف از درد تنهایی و بی عشقی مجبور می کنه به هرچیزی بگه عشق

از نظر من عشق وقتی هست که دوطرف هنوز دانشجو هستن یا تو کالج هستن و باهم تو شکل گیری ایندشون تاثیر دارن

در کل چیزی که الان رایج شده ۹۰ درصد متریال هست و جبر - ۱۰ درصد احساس که میگن عشق
بنظر من ادم ازدواج نکنه موفق تره برای چی بیای بری دختری رو بگیری که نه تو دوره تحصیلیت باهات بوده
نه تو سختی هایی که داشتی
حالا هرچقدر ورشکسته هر چقدر موفق بری یکی بگیری اسمشم بزاری عشق و باهاش تقسیم کنی داشته هات رو؟؟؟
حالا حتما هم اجبار نیست که هر نظری که داریم رو عنوان کنیما...
(داخل پرانتز عرض کنم که فکر کنم متریال واژه جدید و دوست داشتنی شما باشه،چون چندتا پست قبل هم در جواب یکی از دوستان گفتید همین کلمه رو)

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۹۸۹۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  ۲-۳ تا کاربر اینجا در خصوص ازدواج حرف میزنه

نه تو سختی هایی که داشتی

حالا حتما هم اجبار نیست که هر نظری که داریم رو عنوان کنیما...
(داخل پرانتز عرض کنم که فکر کنم متریال واژه جدید و دوست داشتنی شما باشه،چون چندتا پست قبل هم در جواب یکی از دوستان گفتید همین کلمه رو)
من با قسمت بولد شده موافقم. طرف موقع بدبختی ها و سختی ها نبوده. الان بیاد چی بگه؟! بگه من یار سختی و راحتیت هستم؟! اصلا روش میشه اینو بگه؟! مگه با حقوق قانون کار من ساخته؟! یا حتی قبلش که وضعیتم بدتر هم بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , khayyam
ارسال: #۴۹۹۰۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط crevice.)
...........
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۹۹۰۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
.....
ارسال: #۴۹۹۰۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۲۵ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من با قسمت بولد شده موافقم. طرف موقع بدبختی ها و سختی ها نبوده. الان بیاد چی بگه؟! بگه من یار سختی و راحتیت هستم؟! اصلا روش میشه اینو بگه؟! مگه با حقوق قانون کار من ساخته؟! یا حتی قبلش که وضعیتم بدتر هم بود.
مگه پسرا شریک بدبختی می خوان ؟
=================================
به نظرم ی سری از پسرهایی که اینجا بحث ازدواج می کنن هیچی در این مورد نمی دونن
اگر یکی از اعضای خانواده اتون ازدواج کنه و کل پروسه آشنای خواستگاری و ازدواج و خرید و جهیزیه و .... را در جریان باشید این حباب ها و توهمات از بین میره واقعیات خیلی با این بحث ها فرق میکنه چون مااز بیرون به ازدواج نگاه میکنیم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , negarin_ , Avril89
ارسال: #۴۹۹۰۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  و بالاخره دفاع من... Heart

موفق باشی دوست جونی، انشاالله موفقیت های بعدی
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۹۹۰۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۲۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من با قسمت بولد شده موافقم. طرف موقع بدبختی ها و سختی ها نبوده. الان بیاد چی بگه؟! بگه من یار سختی و راحتیت هستم؟! اصلا روش میشه اینو بگه؟! مگه با حقوق قانون کار من ساخته؟! یا حتی قبلش که وضعیتم بدتر هم بود.
مگه پسرا شریک بدبختی می خوان ؟
=================================
به نظرم ی سری از پسرهایی که اینجا بحث ازدواج می کنن هیچی در این مورد نمی دونن
اگر یکی از اعضای خانواده اتون ازدواج کنه و کل پروسه آشنای خواستگاری و ازدواج و خرید و جهیزیه و .... را در جریان باشید این حباب ها و توهمات از بین میره واقعیات خیلی با این بحث ها فرق میکنه چون مااز بیرون به ازدواج نگاه میکنیم
۱- شما به شکل شریک بدبختی نگاه می کنید. اما من به شکل دیگه ای به قضیه نگاه می کنم. کسی که تو سن بالا مثلا ۳۰ سال بیاد هیچی از سختی ها من نمیدونه. حتی اگه ادعا کنه که در سختی ها همراه من خواهد بود من نمیتونم به سادگی باور کنم.
۲- بنده از نزدیک در پروسه ازدواج دو تا از نزدیکانم از جمله خواهر خودم بودم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann
ارسال: #۴۹۹۰۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  - شما به شکل شریک بدبختی نگاه می کنید. اما من به شکل دیگه ای به قضیه نگاه می کنم. کسی که تو سن بالا مثلا ۳۰ سال بیاد هیچی از سختی ها من نمیدونه. حتی اگه ادعا کنه که در سختی ها همراه من خواهد بود من نمیتونم به سادگی باور کنم.
۲- بنده از نزدیک در پروسه ازدواج دو تا از نزدیکانم از جمله خواهر خودم بودم.
اتفاقا بنده هم در جریان ازدواج بودم و هستم کاربر Raspina منظورش این هست که این فشار رو دخترا هم هست مثلا جهازیه...

اما بحث اصلی اینجاست سن اشنایی و ازدواج نباید تو ۳۰ سالگی خیلی دیره چرا خیلی دیره؟ و بنظر من ازدواج تو این سن با عشق نیست چرا نیست؟

خب هر انسان بعد از بلوغ جنسی و قبل از اون نیاز عاطفی داشته و شدیدتر میشه، تو دوران نوجوانی و جوانی با مسائلی مثل انتخاب رشته، مفاهیمی مثل تلاش و هدف گذاری و مباحث انگیزشی در طرف هست که خلع های عاطفی و جنسی کلی تو راه و سختی رسیدن به اهدافش ممکنه لطمه بزنه! از سمتی هم یک جوان نمی تونه تو دوره کالج به صراحت تو این جامعه ما وارد رابطه ازدواج بشه ... پس این خودش یه چالش بزرگ هست و چیز کمی نیست(!)

بحث بعدی هم اینجاست همه ما وقتی می خوایم ازدواج کنیم باید بتونیم راهی که رفتیم ترسیم کنیم به فرد مقابل و ترسیم کنیم راه اینده رو
تو این شرایط فعلی هر کسی مسیر ذهنی خاصی داره، ولی واقعا بعد ۳۰ سالگی چقدر از مسیر باقی میمونه؟ رشته و شغل چطور؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۹,۶۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۸,۱۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۰۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۵۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close