زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۸۲۱
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
واسه ۷ صفحه مقاله ۳۹۳ تا کامنت دادند، تازه بعضی‌هاش هم با بعضی‌هاش تضاد داره. اعصابم خورده خورده این روزا

(۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  من عاشقت شدم با تموم قلبم با تموم وجود
احساس من نسبت به تو کم شدنی نبود

با اجازه‌ی هم‌کلاسی‌ها ;-)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , x86 , Pure Liveliness
ارسال: #۲۶۸۲۲
۰۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  واسه ۷ صفحه مقاله ۳۹۳ تا کامنت دادند، تازه بعضی‌هاش هم با بعضی‌هاش تضاد داره. اعصابم خورده خورده این روزا

(۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  من عاشقت شدم با تموم قلبم با تموم وجود
احساس من نسبت به تو کم شدنی نبود

با اجازه‌ی هم‌کلاسی‌ها ;-)
Big Grin
یکی از دلایلی که حذف رو برداشتن این بوده که زیاد فرقی نمی کنه بقیه یادشون می مونه چی نوشتی
داشتم ویرایش می کردم در ذهنم اومد شما نیستی ولی انگار اشتباه فکر می کردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۶۸۲۳
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ ق.ظ
دیشب دو نیم بامداد رفتم نشستم تو حیاط داشت بارون میومد نشستم رو صندلی به صدای بارون گوش دادم

از زیباترین لحظات زندگیم بود

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۲۶۸۲۴
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی از بزرگترین مزیت ها (اگه بزرگترین نباشه Big Grin) پول در آوردن اینه که آدم برای خودش خوردنی های خوشمزه مثل قهوه اسپرسو، شیر طالبی انواع پیتزا و ساندویچ و همبرگر و ... میخره و نوش جان می کنه. Tongue
بلک هر کاری با پول‌هات میکنی بکن فقط اینایی که گفتی رو با هم نوش جان نکن که بیماری ناپسندی میاره :'))
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , blackhalo1989 , x86 , Pure Liveliness
ارسال: #۲۶۸۲۵
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۲۷ ق.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۳۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  یه مدته دارم به این فکر می کنم با تمام تفاوت هایی که تو زندگی ما آدم ها وجود داره سنجه ی زندگی یه چیز واحده. یعنی مهم نیست که ما در طول روز چی کار می کنم، کجا میریم، و چی می گیم، اگه شالوده ی کارهای اون روز رو ازمون بکشن بیرون به یه معیار یا سنجه ی یکسان میرسیم. حالا اینکه این معیار یا سنجه چی هست و چطوری میشه کمو زیادش کرد به جایگاهمون، شغلمون، تحصیلاتمون، رنگ پوستمون، مکانمون و خیلی چیزای دیگه بستگی نداره.

پ.ن: شاید اون معیاری که دارم بهش فکر می کنم همون تقوایی باشه که تو آیه ی ۱۳ سوره ی حجرات بهش اشاره شده: "إِنَّ أَکرَمَکُم عِندَ اللَّهِ أَتقاکُم"، شایدم چیز دیگه ای هست که امیدوارم به زودی بهش برسم.
فیلم Blind chance (بخت کور )کیشلوفسکی روببینید

Everyone has duty to pursue his/her aspirations. Seeking your dreams in your future spouse or your children's destination will result in nothing but regrets.
ارسال: #۲۶۸۲۶
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۱۱ ق.ظ
عضو یکی دو سایت تورنت شدم مثل ندیده ها ذوق زده ام.
ارسال: #۲۶۸۲۷
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۴۷ ق.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  اونجور که بوش میاد اینسری هم به خاطر ناراحت شدن یکی از کاربرها (اشاره به کاربر خاصی هم نباشه)، مانشت رو ترک می کنم.
منو میگید Exclamation

خب قهر نکنید، میبخشمتون Cool به تفریحات سالمتون ادامه بدید Big GrinTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , x86 , sara9009 , **sara**
ارسال: #۲۶۸۲۸
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ق.ظ، توسط crevice.)
همین روزاس ک پلیس بین الملل؛ عکسامو چاپ کنن به عنوان ی مجرم زنجیره یی!
۳ تا پیپر، هر کدوم ۲، ۳ تا ژورنال سابمیت کردم اصن یه وضی!! Big Grin
بضی وقتا اسم ژورنالا رو فراموش میکنم که چکشون کنم. ولی لامصب چ کیفی داره چک کردن سایت این ژورنالا Big Grin
خدایا این شادیا رو از ما نگیر Tongue (ینی نرم توی بلک لیست! خودم ک هیچی استاااد راهنمام Big Grin )
ارسال: #۲۶۸۲۹
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ
نوروز ۱۳۹۵ مبارک باشه
چیه خوب
دیر رسیدم ولی بهتر از هرگز نرسیدن است
قدیمی ها منو میشناسنBlushBlushBlushBlush

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , vesta , sara9009 , **sara** , soheila-zd
ارسال: #۲۶۸۳۰
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط khayyam.)
اومدم مانشت خواستم حرفی بزنم ولی نمی دونم چی بگم !!!!...

فقط بگم ...

امروز عروسی همسایمون هستش ! پسره ۲۱ سالشه بچه که بودیم با هم دوچرخه سواری می کردیم ! با اینکه چند سالی ازم کوچیکتر بود ولی اون به من دوچرخه سواری یاد داد ! دمش گرم خدایش تو این سن اومد ازدواج کرد جالبه هر موقع می بینمش می گه پیرشدی نمی خوای سرسامان بگیری !!!!... Heart

هیچی دیگه الان من موندم با این مدارک دانشگاهی و تخصصی که تو کمد خونمون هست !Dodgy

اینو هم بگم برم دختره کارشناسی داره ولی این پسره همسایمون دیپلم ردی ! Exclamation

برم کمکش خیلی روی من حساب باز کرده باید کلی پول خرج کنم Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90
ارسال: #۲۶۸۳۱
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ
امروز خواهر بزرگترم رفته دنبال یه سری ازمایشات .. اسکن مغز..
دعا کنید چیزیش نباشه Sad
اصلا تحمل این یکی رو ندارم.. مگه ادم چقدر ظرفیت داره

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , diligent , Ms. Saba , Nesyan , MisTeR , vesta , crevice , **sara** , soheila-zd , قاصدک۲۳ , MajidNasiri , khayyam
ارسال: #۲۶۸۳۲
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ
این دیگه چه وضشه! تا سیستم رو روشن کردم چک کردم دیدم ۴۰۰ مگ ترافیک دارم ۵ دقیقه بعد اومدم سرچ کنم گفت ترافیکت تموم شده!! اخه با چه سرعتی تو ۵ دقیقه ۴۰۰ مگ رفته؟ اومدم یک گیگ ترافیک باز خریدم وارد حساب کاربریم شدم زده باقیمانده ترافیک ۷۹۶مگ!! یعنی ۲۰۴ تا هم اینجا پریده!!
زنگ زدم شرکت میگه احتمالا ترافیکت تموم شده ۲۰۰ مگ بدهکار بودی کم کرده! یعنی تو ۵ دقیقه ۶۰۰ مگ پرید! پیدا کن پرتغال فروشو!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Ms. Saba
ارسال: #۲۶۸۳۳
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  این دیگه چه وضشه! تا سیستم رو روشن کردم چک کردم دیدم ۴۰۰ مگ ترافیک دارم ۵ دقیقه بعد اومدم سرچ کنم گفت ترافیکت تموم شده!! اخه با چه سرعتی تو ۵ دقیقه ۴۰۰ مگ رفته؟
برای ما هم اینجوری شده زنگ می زنیم اصلا گردن نمی گیرن. می گن حتما مصرف داشتین!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , barca
ارسال: #۲۶۸۳۴
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ق.ظ، توسط x86.)
---
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , MisTeR , vesta , sara9009
ارسال: #۲۶۸۳۵
۰۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  این دیگه چه وضشه! تا سیستم رو روشن کردم چک کردم دیدم ۴۰۰ مگ ترافیک دارم ۵ دقیقه بعد اومدم سرچ کنم گفت ترافیکت تموم شده!! اخه با چه سرعتی تو ۵ دقیقه ۴۰۰ مگ رفته؟ اومدم یک گیگ ترافیک باز خریدم وارد حساب کاربریم شدم زده باقیمانده ترافیک ۷۹۶مگ!! یعنی ۲۰۴ تا هم اینجا پریده!!
زنگ زدم شرکت میگه احتمالا ترافیکت تموم شده ۲۰۰ مگ بدهکار بودی کم کرده! یعنی تو ۵ دقیقه ۶۰۰ مگ پرید! پیدا کن پرتغال فروشو!

برا منم چند ماه پیش اینطوری شد ولی بعد از یه مدتی که ترافیکم کامل تموم شد نتم قطع نشد و حدود ۵ روزی بدون اینکه ترافیک بخرم نت داشتم و تا میتونستم دانلود میکردم

.The best way to predict the future is to invent it
بهترین راه برای پیش بینی آینده خلق آن است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۰۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۱۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close