زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصدهای بچه های مانشت بر اساس کلید اولیه

ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ق.ظ
سلام
برای سه گرایش:نرم افزار،هوش و معماری
میانگین درصد و تخمین رتبه رو هم داره.
واسه خودم جمع کرده بودم تا وضعیت رو ببینم، گفتم برای شما هم بذارم شاید استفاده کنید.
از آقای فریدونی هم به خاطر گذاشتن سورس نرم افزارشون ممنونم.
همگی موفق باشین.

فایل‌(های) پیوست شده
computer94.zip
اندازه فایل: ۶۱/۸۷ KB

اگر در مسیر رسیدن به هدف مصمم باشید کائنات هم به یاریتان خواهند آمد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister , faza , Nesyan , Sadi_gh , explorer , so@ , hassan_alikarami , moradnejad , farhud , iwes , maryam_92a
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط faza.)
WOOO0oO0Oo0oO0oo0W
عجب چیزیه! بابا دمت گرم!
کم کم دیگه باید به فکر انتخاب رشته باشیم. لطفا یه برنامه هم واسه اون بنویسید که ایشالا دیگه تا عید دانشگاهمون مشخص بشه، بعد عید دیگه بریم دنبال کارای ثبت نام و غیره.
مصاحبه هم نمیکنم فعلا. اصرار نکنید.
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
RE: درصدهای بچه های مانشت بر اساس کلید اولیه
دستت درد نکنه دوست عزیز جالب بود.
منم میانگین درصد بچه ها رو تو یه جدول آورده بودم ولی این خیلی کاملتره.
من فکر میکردم اسم بچه هارو بنویسم ناراحت میشن Tongue
به هر حال دمت جیز Wink
ایشالا همه بچه ها باهم موفق باشیم

[تصویر:  11.png]
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ
خداوکیلی شما یه الگوی خیلی خوب واسه سنجش هستی Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ
جالب بود.... یکی هم برای انتخاب رشته دست به کار بشه دیگه.
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ق.ظ، توسط website.expert.)
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ)faza نوشته شده توسط:  WOOO0oO0Oo0oO0oo0W
عجب چیزیه! بابا دمت گرم!
کم کم دیگه باید به فکر انتخاب رشته باشیم. لطفا یه برنامه هم واسه اون بنویسید که ایشالا دیگه تا عید دانشگاهمون مشخص بشه، بعد عید دیگه بریم دنبال کارای ثبت نام و غیره.
مصاحبه هم نمیکنم فعلا. اصرار نکنید.
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  دستت درد نکنه دوست عزیز جالب بود.
منم میانگین درصد بچه ها رو تو یه جدول آورده بودم ولی این خیلی کاملتره.
من فکر میکردم اسم بچه هارو بنویسم ناراحت میشن Tongue
به هر حال دمت جیز Wink
ایشالا همه بچه ها باهم موفق باشیم
نه فکر نکنم بچه های مانشت اینجوری باشن
آره فایل شما رو هم دیده بودم ولی درصدای من توش نبود،چرا؟!(شوخی)
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خداوکیلی شما یه الگوی خیلی خوب واسه سنجش هستی Big Grin
میگم چطوره یه اعتراض به سازمان سنجش بزنیم که اعلام نتایج برای تمام رشته ها اعم از کامپیوتر وسایر رشته ها رو به ما واگذار کنه.یه برنامه هم براش بنویسیم،سال بعد طراحی سوالای کامپیوتر رو هم بچه های مانشت بر عهده بگیرنTongue
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)aghmasoud نوشته شده توسط:  جالب بود.... یکی هم برای انتخاب رشته دست به کار بشه دیگه.
منم موافقم،سریعتر تکلیفمون مشخص شهBig GrinBig Grin

(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  ایشالا همه بچه ها باهم موفق باشیم
جمله خیلی قشنگی بود،خیلی خوشم اومد
ان شاا...

راستی بچه ها به نظرتون چقدر احتمال داره رتبمون شبیه اینی که تو فایل هست بشه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , faza
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ق.ظ)website.expert نوشته شده توسط:  نه فکر نکنم بچه های مانشت اینجوری باشن
آره فایل شما رو هم دیده بودم ولی درصدای من توش نبود،چرا؟!(شوخی)
-----------------------------------------------------------------------------------
راستی بچه ها به نظرتون چقدر احتمال داره رتبمون شبیه اینی که تو فایل هست بشه؟

جدی واقعاً نبووووود؟؟ نمیدونم والا حتماً ندیدم، قصور بنده رو عفو بفرمایید Cool

در مورد تخمین هم باید بگم که فکر نمیکنم نتیجه واقعیمون تفاوت محسوسی با لیست داشته باشه،مگر اینکه یکی درصدهاش رو خیلی ناجور حساب کرده باشه یا احتمال اینکه سنجش چندتا سوال رو حذف کنه. یه نرم افزار تخمینی هم دوستمون Rz.gh نوشته بودن که شرایط و ضرایب امسال رو خیلی خوب تاثیر داده بودن ، به نظر من اونم امتحان کنید ، تقریباً یه چیزی مابین این دوتا رو تا درنظر بگیر رتبه ات رو.
ایشالا همه به خواسته های دلشون برسن

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: website.expert , faza
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط website.expert.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ق.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  جدی واقعاً نبووووود؟؟ نمیدونم والا حتماً ندیدم، قصور بنده رو عفو بفرمایید Cool

در مورد تخمین هم باید بگم که فکر نمیکنم نتیجه واقعیمون تفاوت محسوسی با لیست داشته باشه،مگر اینکه یکی درصدهاش رو خیلی ناجور حساب کرده باشه یا احتمال اینکه سنجش چندتا سوال رو حذف کنه. یه نرم افزار تخمینی هم دوستمون Rz.gh نوشته بودن که شرایط و ضرایب امسال رو خیلی خوب تاثیر داده بودن ، به نظر من اونم امتحان من و تقریباً یه چیزی مابین این دوتا رو تا درنظر بگیر رتبه ات رو.
ایشالا همه به خواسته های دلشون برسن

قصور چیه،متوجه شدم(۲۶ صفحه،خودم اواخر هنگیده بودم)، شوخی کردم
اخه امسال همه چی با سال پیش فرق داشت
از تغییر ضرایب بگیر تا ساده تر شدن نسبی سوالات
نگید ساده تر نبود که ناراحت میشمSmile
به هر حال ایشالا هرچی خیر پیش بیاد

سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ق.ظ
یه سری سوالا حذف و تصحیح بشه درصدا بالاتر میره و رتبه ها بهتر میشن
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۰
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ق.ظ)website.expert نوشته شده توسط:  سلام
برای سه گرایش:نرم افزار،هوش و معماری
میانگین درصد و تخمین رتبه رو هم داره.
واسه خودم جمع کرده بودم تا وضعیت رو ببینم، گفتم برای شما هم بذارم شاید استفاده کنید.
از آقای فریدونی هم به خاطر گذاشتن سورس نرم افزارشون ممنونم.
همگی موفق باشین.

سلام.
دمت گرم. خیلی خوب بود!
Wink
معدل موثر بنده هم ۱۴/۸۰ هست.

یه سوال.
معدلی که موقع ثبت نام کنکور وارد کردم ۱۴/۸۰ بود.
تا آخر بهمن شد ۱۴/۶۹!
حالا کاری لازم بکنم؟
ممنون.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: website.expert
ارسال: #۱۱
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط website.expert.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)ConductedClever نوشته شده توسط:  سلام.
دمت گرم. خیلی خوب بود!
Wink
معدل موثر بنده هم ۱۴/۸۰ هست.

یه سوال.
معدلی که موقع ثبت نام کنکور وارد کردم ۱۴/۸۰ بود.
تا آخر بهمن شد ۱۴/۶۹!
حالا کاری لازم بکنم؟
ممنون.

سلام،خواهش میکنم
در مورد معدلتون هم فکر کنم باید از دانشگاه تون یه فرم که توش معدل و تعداد واحد گذرونده شده رو نوشته می گرفتید
و اون رو تا زمان ثبت نام در دانشگاه جدید نگه دارید ،نیازی هم به تغییر نیست

(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۴۴ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  تو نرم افزار آقای فریدونی تو بعضی از رنج رتبه ها ، اتفاقات عجیبی میوفته!!! مثلا بعضی از درصدها رو من توش گذاشتم ، بعد معدل رو بردم بالا ، منطقی اونه که رتبه بیاد پایین ، ولی در کمال تعجب رتبه میره بالا!!! یا دو درصد از درصد های خودمو کم کردم ، دیدم رتبه خیلی بهتر شد!!!!
کنکور امسال نسبت به پارسال یه تفاوت عمده داشت ، صورت سوالات استاندارد ولی بشدت نکته ای بودن . پارسال حل سولات یکم طولانی بود ولی یا به جواب میرسیدی یا نمیرسیدی ، به نظر من طولانی بودن حل سولات و به جواب نرسیدن باعث ضعیف شدن درصد های مشترک شد نه منفی خوردن زیاد. اما امسال حل سولات مشترک کوتاه بود و ظاهر آسونی هم داشت ، ولی هر کدومش یه نکته ای داشت. این باعث می شد آدم وسوسه بشه سوال زیاد بزنه اما همین نکته ها هم دست آخر باعث میشه خیلیها منفی بخورن ، در عوض یه عده ای که درسشون خیلی خوبه و حواسشون سر جلسه خیلی جمعه ، درصد مشترک بالایی دارن.
دروس تخصصی امسال قطعا یه مقدار سخت تر از پارسال بوده ، تو همه گرایش ها ...
پارسال رو سوالات مثل امسال اینطور اعتراض نداشتن ، مشاالله امسال بچه ها رو تمام سوالات اعتراض زدن!!! و جالب اینه که هرکی انتظار داره جواب سوال مدنظرش عوض شه!!! ولی قول میدم بهتون جز سوالاتی که اثبات شده جواب تو گزینه نداشته ، احتمال کمی هست که چیزی عوض بشه ، هرچند مثلا تو سوال ۶۳ معماری کامپیوتر بچه ها حق دارن که اعتراض داشته باشن، ولی وقتی که این نمونه سوال رو میشه یه طور دیگه ای هم حل کرد و دوستی راه حلشو نشون داد ، و از قضا به نظر من طراح سوال طوری سوال رو طراحی کرده که هر دو جواب تو گزینه ها باشه تا دانشجو اشتباه کنه ، خیلی سخته که استاد طراح سوال رو بشه قانع کرد. این تازه اون سوالیه که خیلی ها برا تغییرش امید دارن !!!
تو سولات ریاضی هم من خودم موندم که چطور میشه مثلا یه استاد طراح سوال ، سوال خودشو اشتباه حل کنه ، ریاضی که درس مفهومی نیست که تو نحوه استدلال اختلاف باشه !!! ولی گویا تو کشور ما همه چیز امکان داره... حداقل برا ریاضی جای پای بچه ها برا اعتراض محکمتره و احتمال تغییر بیشتر.

دوست عزیز نکاتی که در مورد نرم افزار آقای فریدونی گفتید قبلاً متوجه شده بودم و کاملاً درسته
ولی چون سورس نرم افزار رو گذاشته بودن ازش استفاده کردم اگه میخواستم از واسه شما استفاده کنم باید تک تک درصد های بچه هارو وارد میکردمSad
البته نرم افزار آقای فریدونی هم تقریباً رتبه رو خوب تخمین میزنه و سختگیرانه تر از نرم افزار شما
البته همه باید صبر کنیم منتظر رتبه ای که سنجش برامون میزنه باشیمCool

در مورد سوالات امسال نسبت به سال پیش هم نظر من اینه:

ساختمان:کمی ساده تر
نظریه:سخت تر
مدار:بسیار ساده تر
معماری:هم سطح سال پیش
سیستم عامل:ساده تر
=================
کامپایلر:ساده تر
برنامه سازی:هم سطح
طراحی الگوریتم:ساده تر
پایگاه داده:هم سطح

سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh , Sadi_gh
ارسال: #۱۲
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  دوست عزیز من حقیقتش تا به حال نگاهی به سورس برنامه آقای فریدونی نکرده بودم ، یه نگاه کردم و به نظر خودم یه اشتباه خیلی کوچیک صورت گرفته بود ، اگه یه نگاه به خطوط برنامه اصلی بندازی ( بخش تخمین رتبه ) دستوراتی شبیه به این میبینی :
float g_memari=(float)(((nmuZaban.Value + nmuRiaziat.Value + nmuMoshtarak.Value * 2 + nmuMemari.Value * 2) / 6) * 8 + nmuMoadel.Value * 10) / 10;
دوستمون تو اینجا معدل رو در عدد ۱۰ ضرب کردن ، درصورتی که باید در عدد ۲ ضرب کنن ( چون معدل ۲۰% تو نمره تراز اثر داره ولی اینجا ۱۰۰% اثر میذاره )
من این برنامه رو اصلاح کردم ، و ایرادات قبلیش کاملا رفع شد ، ولی مطمئنم خیلی از رتبه ها این طور عوض میشه.
ایشون هم تو برنامشون کار جالبی کردن و از طریق دو نوع میانگین متفاوت ( میانگین کل پارسال با استفاده از تقسیم بر ۱۱ بدست میاد ، مال امسال با تقسیم بر ۱۲ ) کاری کردن که میانگین امسال هر کسی کمتر از پارسال بشه و اینطور رتبه ها به نسبت بالاتر شه . با این نحوه محاسبه میشه آسونی نسبی امتحان رو هم درنظر گرفت.
اگه خواستی برنامه رو دوباره کامپایل کن و نتیجشو ببین.البته تو کلاس کارنامه هم باید همین اصلاحی که گفتم انجام بگیره.
موفق باشی بابت زحمتی که کشیدی دستت درد نکنه.

برنامه ایشون به این صورت هست که میانگین درصد سال پیش و امسال رو هر کدومو با توجه به ضرایب دروس بدست میاره
سال پبش بصورت ۱,۲,۴,۴ و امسال بصورت ۱,۱,۲,۲
بعد واسه هر کسی یه نمره،تراز،درجه حالا هرچی که اسمش رو میذارید بصورت زیر حساب میکنه:
نمره= (۰/۸*میانگین درصد)+معدل
این معادل همون فرمولی هست که شما در بالا گذاشتید
بعد بر اساس این نمره رتبه رو حدس میزنه

سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال: #۱۳
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط website.expert.)
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  خوب با این نحوه محاسبه ، معدل بیشتر از خود امتحان اثر تو رتبه میذاره و این کاملا اشتباهه !!! دقیقا به همین دلیل بود که تو بعضی جاها رتبه های عجیب میده ، اگه معدل همه رو یکی فرض کنی ، جواب درست میگیری ، در غیر اینصورت اختلال تو برنامه ایجاد میشه ، در ضمن این نحوه محاسبه هیچ دلیل منطقی نداره و کاملا متناقض با اون روشیه که سنجش با اون نمره تراز حساب میکنه.

دلیلش رو نمیدونم،اون رو دیگه خودشون باید بیان توضیح بدن

سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال: #۱۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ق.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ)website.expert نوشته شده توسط:  نمره= (۰/۸*میانگین درصد)+معدل
خوب با این نحوه محاسبه ، معدل بیشتر از خود امتحان اثر تو رتبه میذاره ...
احسنت! دقیقا همینطوره! واقعیت اینه که اگه میخواین به این روش حساب کنید، تاثیر معدل رو حدود ۱۲ درصد باید بگیرین نه ۲۰ درصد. یعنی عملا تاثیر معدل تو کنکور حدود ۱۲ درصده.
در واقع اگر نفر اول میانگین درصداش ۱۰۰ بود، اونوقت تاثیر معدل همون ۲۰ درصد میشد، اما هرچقدر که درصد نفر اول پایین تر باشه، تاثیر معدل (نسبت به درصدهای کنکور) خود به خود کاهش پیدا میکنه با فرمول سنجش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: website.expert , rz.gh
ارسال: #۱۵
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ
سلام
یه جند تا نکته بگم؟
برای تخمین رتبه چون تعداد داوطلبا و میانگین درصد های بچه ها در دسترس نیست نمی شه از تراز استفاده کرد. (فرمول ترازو که میدونین میانگین کل و انحراف معبار و این چیزا) در واقع اگر تراز بچه ها قابل محاسبه بود دیگه تخمین رتبه نیاز نبود رتبه دقیق بچه ها کاملا مشخص بود چون تراز نمره استاندارد شده است و هر ترازی معادل یک رتبه خاص است.
پس ناچاریم نمره علمی داوطلب رو بدست بیاریم و سپس از کنکور سال قبل دو نمره انتخاب می کنیم که نمره علمی داوطلب بین این دو نمره قرار دارد. حال با انتخاب این دو نمره در واقع دو نقطه در نمودار مختصات به صورت (رتبه،نمره) به دست آوردیم که نمره=X و رتبه=Y. حالا میانیابی می کنیم یعنی با استفاده از دو نقطه، معادله خط معادل که نزولی است رو بدست میاریم. و نمره داوطلب رو توی این معادله بدست میاریم چیزی که بدست میاد رتبه تقریبی داوطلبه که میشه اثبات کرد بین دو رتبه انتخابی از کنکور پارسال است.
تا اینجا فکر کنم از بهترین روش تقریب استفاده شده چون روش های دیگه هم بودن مثل خط رگرسیون یا روش مربعی ولی هیچ کدوم روش دقیقی نبودند.
در مورد روش به دست آوردن نمره علمی هم خیلی ساده است. دو نمره داریم یکی نمره میانگین با ضریب ۸۰ که بین -۳۳/۳۳ تا ۱۰۰ است یکی هم معدل با ضریب ۲۰ که بین ۰ تا ۲۰ است. حالا برای به دست آوردن نمره علمی کافیه میانگین این دو نمره رو با توجه به ضرایب آنها بدست بیاریم ولی چون بازه ها یکسان نیست اول باید بازه ها رو استاندارد کنیم. چون معمولا میانگین زیر صفر نداریم برای راحتی کار من بازه میانگین رو بین ۰ تا ۱۰۰ گرفتم حالا اگه معدل هم ضرب در ۵ کنیم بازه معدل هم بین ۰ تا ۱۰۰ می شه. پس فرمول نهایی بدین صورته:
نمره میانگین * ۸۰ + معدل * ۵*۲۰ تقسیم بر ۱۰۰
که به صورت ساده شده می شه این:
نمره میانگین * ۸+ معدل *۵ * ۲ تقسیم بر ۱۰

بعضی از دوستان گفتن معدل رو زیاد کردیم رتبه بالاتر رفته قاعدتا چون معادله خطی نزولیه نباید این جوری باشه.
اگه دوستان مثالشو بگن بهتر می تونم بررسی کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۹۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۲۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۷۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۵۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۳۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۱۹۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close