زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور "آی تی ۹۳" سخت بود یا آسوون ؟

ارسال: #۶۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
RE: کنکور "آی تی ۹۳" سخت بود یا آسوون ؟
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ق.ظ)m_ok نوشته شده توسط:  من هنوز تو شک هستم به خاطر مشترک ها...گسسته رو از همون اول گذاشتم کنار و نخوندم چون همیشه سوالای عجیب غریب میدادن ...و امسال انقد مسخره بود که منی که ۴ سال بود نگاه به کتاب گسسته نکرده بودم ۲ تاشو زدم و فکر کنم درست زدم...اما بقیه درس هایی که انقدر براشون زحمت کشیدم...واقعا باورم نمیشه ...کلا ۱۱ تا مشترک جواب دادم و هرچی هم که الان دارم چک میکنم با بچه های مانشت به غیر از همون ۲ تای گسسته و ۱-۲تای دیگه غلطه....Sad((((
مدیریت اسون بود به نظرم....۶۰ به بالا زدم فکر کنم...تخصصی هم که خوب بود نسبتا....زبان تخصصیش هم آسون تر از سال های گذشته بود....اما مشترک واااااقعا به نظرم سخت تر از حداقل سال پیش بود....من مشترک سال پیش رو به راحتی ۴۰ میزدم Sad

به نظره من مشترک مثل ۹۲ بود منتها اونجا گسسته سخت بود و ۹۳ شبکه منتها پارسال منطقی تر بود چون گسسته سخت بود که طبیعتشه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: msalehi1991
ارسال: #۶۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ق.ظ)m_ok نوشته شده توسط:  من هنوز تو شک هستم به خاطر مشترک ها...گسسته رو از همون اول گذاشتم کنار و نخوندم چون همیشه سوالای عجیب غریب میدادن ...و امسال انقد مسخره بود که منی که ۴ سال بود نگاه به کتاب گسسته نکرده بودم ۲ تاشو زدم و فکر کنم درست زدم...اما بقیه درس هایی که انقدر براشون زحمت کشیدم...واقعا باورم نمیشه ...کلا ۱۱ تا مشترک جواب دادم و هرچی هم که الان دارم چک میکنم با بچه های مانشت به غیر از همون ۲ تای گسسته و ۱-۲تای دیگه غلطه....Sad((((
مدیریت اسون بود به نظرم....۶۰ به بالا زدم فکر کنم...تخصصی هم که خوب بود نسبتا....زبان تخصصیش هم آسون تر از سال های گذشته بود....اما مشترک واااااقعا به نظرم سخت تر از حداقل سال پیش بود....من مشترک سال پیش رو به راحتی ۴۰ میزدم Sad

به نظره من مشترک مثل ۹۲ بود منتها اونجا گسسته سخت بود و ۹۳ شبکه منتها پارسال منطقی تر بود چون گسسته سخت بود که طبیعتشه
یعنی واقعا به نظرتون الگوریتم و ساختمان داده و نرم مثل ۹۲ بود ؟ نرم رو که مطمئنم سخت تر بود امسال ! ساختمان داده هم سال پیش ۳ تاشو به راحتی میشد جواب داد...Sad
حالا نمیدونم برا چی دارم اینا رو میگم....به فرض هم که سخت تر بوده...گزینه هامو که دیگه نمیتونم برگردم عوض کنم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۶۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ق.ظ
زبان عمومی سخت ، گرامر و تخصصی خوب بود.ساختمان داده و طراحی سخت بود ، نرم افزار هم از پارسال سخت تر بود . پایگاه و هوش خیلی خوب بود ، آدم از آسونی می ترسید بزنه ! همش فکر می کنی داری غلط می زنی ! مدیریت هم خوب بود.
کلا بیشتر آسون بود!
ارسال: #۶۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

من سوالات مشترک و تخصصی رو نگاه کردم.

به نظرم مشترک به راحتی میشه ۴۰% زد!
تخصصی هم به راحتی میشه بالای ۶۰% زد!
به راحتی = گلاب!
کسی که خوب خونده باشه بهتر هم میتونسته بزنه!

امیدوارم همه به اندازه تلاششون نتیجه بگیرن Smile

آقا امیر مرسی که میاید اینطوری هم رشته ای هاتونو میکوبیدو میرید. اونم دوروز بعد کنکور.
پارسال دروس مشترک فقط باخوندن ساختمان و طراحی و شبکه من ۱۱ تا رو بدون غلط جواب دادم. فصل ۸ حقیقت رو میخوندم بیشترم جواب میدادم.
هوشو کامل جواب دادم. سه تا پایگاه. زبانم ۵۰ درصد بدون غلط. معماری ۵ تا سوال بدون غلط.
امسال چی؟؟
من فقط گسسته و سیستم حذف کردم. امسال همون دوتا انقد ساده بوده که کلی باخت دادم بخاطر حذف این دوتا درس.
یه نگاه به شبکه کردی؟؟
نمیدونم ای تی ۱ و شبکه ۲ با کی پاس کردی. اما اگه با آرش بوستانی، حتما میدونی این آدم چطوری بهمون درس داده که چشم بسته تستای شبکه رو میزدیم. کلاسای آی پی و مسیریابی و فرگمنتیشن و ارپ و ررپ و چی و چی و چی انقد باهامون کار کرده که نخونده سخت ترین سوالا رو بلدیم حل کنیم. امسال من فقط فصل ۸ حقیقت رو گذاشتم کنار. بجاش راس خوندم و کتاب فروزان ترجمه ادهم صادقی. شبکه ۹۱ رو در حد ۵ دقیقه کامل درست جواب دادم. شبکه پارسالو هم ۴تاشو همینطور. اما امسال چی؟؟ من سفید گذاشتم شبکمو. منی که با عشق شبکه میخوندم سفید گذاشتمش اومدم بیرون.
معماری انقد خوندم فقط به عشق اینکه شبکه قبول شم. چقد فصل حافظه و پایپلاینو خوندم. توقع داشتم سوالی بیارن که کسی که واقعا خونده فقط بتونه جواب بده. نه اینکه سوال حفظی بیارن. آدم عاقل از درس معماری سوال حفظی میده؟؟؟؟
منم بلدم بشینم پای لپتاپم بگم مشترک رو مثل گلابی ۴۰ درصد و تخصصی هم ۶۰ درصد. برید دیگه همتون خوش باشید.
ببخشید بد حرف زدم. اما به اندازه کافی کامپیوتری ها تحقیرمون کردن. واقعا توقع نداشتیم هم رشته ای هامونم بیان اینطوری بگن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , elynn66 , saho , Mohammad.K , tarane1992 , PanizIr , msalehi1991 , atenaa , AI. , Brueder
ارسال: #۶۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ
امیدوارم این پیغام من به گوش آقای قدسی (یا هر کسی دیگه که طراح سوالای کنکور هست) برسه(بهتره لغت دکتر رو خراب نکنیم)، ولی وقتی سوال میده بهتره یه خورده فکر کنند در مورد سوالاشون، چون سوالاشون واقعا ابهام داشت، سخت نبود. ایشون "باید" جوری سوال طراحی کنند که دانشجو موقع حل سوال فقط فکر این باشه که به جواب صحیح برسه، نه اینکه به این فکر باشه که طراح چه فکری کرده. من بهشون پیشنهاد میکنم که قبل از ارایه سوالاشون توی سایت cs.stackexchange.com از اساتید این حوزه یه سوال کنند، و دانشجویی که کلی وقت و هزینه واسه کنکور کرده رو هدر نده

من اسم سایت رو دادم، دوستان میتونند سوالای کنکور سالهای قبل (طراحی و ساختمان) رو بپرسند، تا متوجه اشتباهای مضحک ایشون بشن. واقعا لفظ دکتر لیاقت میخواد.(البته کم و بیش سوالا و البته جوابهای درست هم داشتند ولی ایشون حق ندارند حتی یک اشتباه هم داشته باشند، چون واسه این کار پول میگیرند).

ببخشید این قدر صریح صحبت کردم، ولی دوست ندارم عقب موندگی کشورم رو ببینم، واقعا آدمهای باسواد واسه طراحی سوالای بدون ابهام و درست کم نیست

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: RedHood , atenaa , AI. , Brueder
ارسال: #۶۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ ب.ظ
من همه حرفای جنابmohammad.ardeshiri کاملا قبول دارم واقعا حرف دل منو میزنی واقعا با منطق حرف میزنی...

شرایط سرجلسه با کسی که از بیرون به سوالات نگاه میکنن واقعا فرق میکنه من خودم بیرون اودم تازه ۲تا ۳ جواب درستش یادم اومد بی انصافیه واقعا کسانی که این مرحله رو پشت سر گذاشتن دارن از اون بالا به سوالات نگاه میکنن میگن ۴۰ درصد مشترک میشد به راحتی زد مشترکات پارسال مینگین ۳۰ خورده ای بود با این شرایط که امسال برای بچه های آی تی پیش اومده حتما میانگین از این کمتر میشه ..

بچه ها این حرف درگوشی میگم اونایی که پارسال امتحان دادن واقعا دوباره امتحان بدن یعنی باز همون جا قبول میشن من که تمام این مدت داشتم فکر میکردمبعضیا وقتی میرن از این مرحله زندگی همه چی رو فراموش میکنن.. میدادن باز مشترکو ۴۰ میزدن این برام سواله هر سال همیشه مشترک طوری بود ۱۰ سوالو بدون حل میشد راحت زد پس تکلیف ماهایی که امتحان دادیمو هر چی زدیم اونم کم باشک چیه....ولی مهم میانگین بچه ها وقتی میانگین کم باشه هر چند کم زده باشی ارزشش باز سرجاشه.............
ولی من طراحان ساختمانو طراحی رو حالال نمیکنم خستگی رو رو تنمون گذاشتید به خاطر شاید فقط چند تا سوال مشترک با اطمینان نزدن زندگی مونو برای یه سال عقب انداختید حلالتون نمیکنم... امیدوارم شما هم.......

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , Mohammad-A , msalehi1991 , atenaa , AI.
ارسال: #۶۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ
برای من مشترکا خیلی خوب بود، چون من برای کنکور چیزی نخونده بودم (تقریبا ۳ هفته فقط کنکورای اخیر رو بررسی کرده بودم) به همین خاطر سعی کردم یک دید متفاوت نسبت به سوالا داشته باشمم و بیشتر از عقل و هوشم استفاده کنم Smile
البته ضررش رو توی تخصصی کردم و الان احتمال می دهم تخصصی رو منفی زده باشم!

اگر خواسته باشیم درس به درس تحلیل بکنیم، گسسته فوق العاده راحت بود ، ساختمان و طراحی متوسط بودند (از این جهت می گم متوسط که چند تا از سوالا مشابه سالهای قبل بود.) ، نرم افزار سخت بود انصافا! شبکه انصافا راحت بود من چهار تا جواب دادم ، احتمال می دم هر چهارتاش درست باشه،

توی تخصصی ها هم پایگاه سخت بود، هوش ساده بود ولی مبهم، سیستم عامل رو هم که کلا گذاشته بودم کنار و این جور که دوستان می گن مثل اینکه راحت بوده (حیف شد.)!

معماری هم که سفید.

زبان هم کلا وقت کم آوردم.

مشترک ۱۹ تا زدم که بین ۱۱ تا ۱۳ احتمال می دم درست باشه،
تخصصی هم ۶ تا زدم که همه رو شک دارم (خدا کنه ۲ تا درست باشه که منفی نشه درصدم )
زبان هم بین ۱۵ تا ۲۵ درصد زدم.

کلا خدا رو شکر راضیم چون زحمتی نکشیدم ولی به نظر میرسه نتیجه فراتر از انتظار رو گرفتم!

حالا باید منتظر باشیم پاسخخنامه سنجش بیاد،

انشا... که همه موفق باشیم.
ارسال: #۶۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

به راحتی = گلاب!

آقا امیر مرسی که میاید اینطوری هم رشته ای هاتونو میکوبیدو میرید. اونم دوروز بعد کنکور.
پارسال دروس مشترک فقط باخوندن ساختمان و طراحی و شبکه من ۱۱ تا رو بدون غلط جواب دادم. فصل ۸ حقیقت رو میخوندم بیشترم جواب میدادم.
هوشو کامل جواب دادم. سه تا پایگاه. زبانم ۵۰ درصد بدون غلط. معماری ۵ تا سوال بدون غلط.
امسال چی؟؟
من فقط گسسته و سیستم حذف کردم. امسال همون دوتا انقد ساده بوده که کلی باخت دادم بخاطر حذف این دوتا درس.
یه نگاه به شبکه کردی؟؟
نمیدونم ای تی ۱ و شبکه ۲ با کی پاس کردی. اما اگه با آرش بوستانی، حتما میدونی این آدم چطوری بهمون درس داده که چشم بسته تستای شبکه رو میزدیم. کلاسای آی پی و مسیریابی و فرگمنتیشن و ارپ و ررپ و چی و چی و چی انقد باهامون کار کرده که نخونده سخت ترین سوالا رو بلدیم حل کنیم. امسال من فقط فصل ۸ حقیقت رو گذاشتم کنار. بجاش راس خوندم و کتاب فروزان ترجمه ادهم صادقی. شبکه ۹۱ رو در حد ۵ دقیقه کامل درست جواب دادم. شبکه پارسالو هم ۴تاشو همینطور. اما امسال چی؟؟ من سفید گذاشتم شبکمو. منی که با عشق شبکه میخوندم سفید گذاشتمش اومدم بیرون.
معماری انقد خوندم فقط به عشق اینکه شبکه قبول شم. چقد فصل حافظه و پایپلاینو خوندم. توقع داشتم سوالی بیارن که کسی که واقعا خونده فقط بتونه جواب بده. نه اینکه سوال حفظی بیارن. آدم عاقل از درس معماری سوال حفظی میده؟؟؟؟
منم بلدم بشینم پای لپتاپم بگم مشترک رو مثل گلابی ۴۰ درصد و تخصصی هم ۶۰ درصد. برید دیگه همتون خوش باشید.
ببخشید بد حرف زدم. اما به اندازه کافی کامپیوتری ها تحقیرمون کردن. واقعا توقع نداشتیم هم رشته ای هامونم بیان اینطوری بگن.

شما پارسال اییییین همه درست زده بودی قبول نشدی؟؟؟
۱۱ تا زده بودی مشترک ... و معماری هم خوب زده بودی که...
ارسال: #۶۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط mhd3.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ)masoudtizhoush نوشته شده توسط:  شما پارسال اییییین همه درست زده بودی قبول نشدی؟؟؟
۱۱ تا زده بودی مشترک ... و معماری هم خوب زده بودی که...

آفرین خندیدیم : )))))
دوست تیزهوشم منظورم این یه هفته آخر بود که تستای کنکور های گذشته رو میزدیم.
---------------------
من اصلا اصلا اصلا نمیخوام بگم که کنکور پارسال آسون بود. اصلا. حتی بنظرم نسبت به سال ۹۱ خیلی هم سخت شده بود.
من تو خونه پشت میزم بدون استرس تونستم تستای پارسالو در حد معمولی بزنم. اگر سر جلسه بودم حتما استرس نمیذاشت.
اما امسال قبول کنید وقتی مشترک رو سخت بدن و تو هم از مشترک شروع کنی دست و پاتو گم میکنی.
پایگاه امسال ساده ترین پایگاهی بود که من تا حالا دیدم. اما ۳ تا بیشتر نتونستم بزنم. بس که نگران مشترکم بودم...
همه اونایی که پارسال رتبه های خوب آوردن خیلی کارشون درسته. من بزرگترین اشتباهم این بود که فکر میکردم اگه درصدام مثل اونا بشه خوبه. کافیه. رتبم مثل پارسالیا میشه.
اما خیال خام بود. تخصصی ۹ تا زدم گفتم کافیه. معماری ۵ تا زدم گفتم کافیه.
چون همش میخواستم برگردم به مشترک.
زبان فقط ده دقیقه رسیدم. و میبینم چه اشتباهی کردم. زبان امسال در حد پیش دانشگاهی ساده بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarane1992 , AI.
ارسال: #۷۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ
دوستان شرایط سر جلسه رو نمی‌شه با اینجا مقایسه کرد

چون معمولا تا حدودی ساختمان خوب میزنند و به دلیل سخت بودن گسسته معمولا با این درس می‌رن که از اینجا مشترک درو کند

اما امسال همین ساختمان و طراحی کار خراب کرد حالا شبکه بماند چون شک همون اول همه سر ساختمان خوردن درسی‌ که بالا برنده درصد مشترک

من خودم تو دور اول ۱ دونه نرم بیشتر نزدم اما بعدا شد ۴تا

احتمالش هم هست که خیلیا از شک مشترک تخصصی هم تمرکز کافی‌ نداشته باشند(خودم یدونه صوتی دادم سر درس هوش صداش در نیارین)

دوستان یکی‌ منو از عذاب وجدان در بیاره؟شبکه خوندن راس میتونستی تست بزنی‌؟

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
ارسال: #۷۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ق.ظ، توسط atenaa.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ)mahdiso نوشته شده توسط:  برای من مشترکا خیلی خوب بود، چون من برای کنکور چیزی نخونده بودم (تقریبا ۳ هفته فقط کنکورای اخیر رو بررسی کرده بودم) به همین خاطر سعی کردم یک دید متفاوت نسبت به سوالا داشته باشمم و بیشتر از عقل و هوشم استفاده کنم Smile

اگر خواسته باشیم درس به درس تحلیل بکنیم، گسسته فوق العاده راحت بود ، ساختمان و طراحی متوسط بودند (از این جهت می گم متوسط که چند تا از سوالا مشابه سالهای قبل بود.) ، نرم افزار سخت بود انصافا! شبکه انصافا راحت بود من چهار تا جواب دادم ، احتمال می دم هر چهارتاش درست باشه،

توی تخصصی ها هم پایگاه سخت بود، هوش ساده بود ولی مبهم، سیستم عامل رو هم که کلا گذاشته بودم کنار و این جور که دوستان می گن مثل اینکه راحت بوده (حیف شد.)!

معماری هم که سفید.

کلا خدا رو شکر راضیم چون زحمتی نکشیدم ولی به نظر میرسه نتیجه فراتر از انتظار رو گرفتم!

دوست عزیز ۳هفته درس خوندی مشترک ۱۳تا درست زدی !! عجبBig Grin
شما یکم صبر کن کلید سنجش بیاد بعد بگو چندتا مشترک درست زدی

به راحتی = گلاب!

وقتی درصدای رتبه های زیر ۵۰ میاد دوسدارم بدونم چقدر بالاتر از ۴۰ داریم تو مشترکUndecided

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: masume_ml , AI.
ارسال: #۷۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط gholizadeh1992.)
بچه ها خسته نباشید.
زبان عمومی - واژگان : بسیار دشوار! ( من ۷۰۰ کلمه خونده بودم فقط ۴ تا از ۱۰ تستو زدم خیلی کلماتش غریب بود!!)
زبان عمومی - گرامر : مثل همیشه متوسط بود ولی شک بر انگیز
زبان تخصصی - تمام تستاشو زدم ولی بعضی وقتا زیادی آسون کار دست آدم میده
ساختمان گسسته : من ساختمان نخونده بودم ولی صورت سوالات معلوم بود که آسون تر شده بود.(متاسفانه!!!)
ساختمان داده : نصف ساده نصف دشوار
طراحی الگوریتم : اکثرا دشوار و تازه طرح شده
مهندسی نرم افزار : آسونی که نمیشه با قطعیت زد! یکی دو تا تستاش خیلی راحت بود
شبکه کامپیوتری : سوالاتشو از کجا میارن ؟ کسی میدونه ؟ من حقیقتو درو کردم ولی انگار فقط وقت تلفی بوده
مبانی مدیریت : آسون و از ۱۵ تست فک کنم ۱۳ تاشو زدم ولی خب بعضیارو بین دو گزینه زدم
پایگاه داده : شبیه همیشه ولی چند تست خیلی دشوار داشت که من ترجیحا ازش رد شدم
هوش مصنوعی : غیر منتظره ، چند تست راحت و چند تست لاینحل!!!
سیستم عامل : مفهمومی شده بود ولی باز با وجود آسون بودن شک بر انگیز بود

بچه ها یه سوال دارم

یک عادتم اینکه زود جواب میدم عادت دیگری هم که دارم اینکه خیلی تست میزنم، یکی به من بگه خوبه یا بد ؟!!
زبان از ۳۰ تا ۲۴ تست زدم
مشترک از ۳۰ تا ۲۲ تا ( میدونم خیلیاش منفیه)
مدیریت : از ۱۵ تا فک کنم ۱۳/۱۴ تا زدم
تخصصی : از ۱۸ تا فک کنم حدودا ۱۴ تایی زدم

اگه منفیم زیاد بشه بدبخت میشم، با وجود اینکه تست هایی وجود دارن که مطمئنم درست زدم

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
ارسال: #۷۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  بچه ها خسته نباشید.
زبان عمومی - واژگان : بسیار دشوار! ( من ۷۰۰ کلمه خونده بودم فقط ۴ تا از ۱۰ تستو زدم خیلی کلماتش غریب بود!!)
زبان عمومی - گرامر : مثل همیشه متوسط بود ولی شک بر انگیز
زبان تخصصی - تمام تستاشو زدم ولی بعضی وقتا زیادی آسون کار دست آدم میده
ساختمان گسسته : من ساختمان نخونده بودم ولی صورت سوالات معلوم بود که آسون تر شده بود.(متاسفانه!!!)
ساختمان داده : نصف ساده نصف دشوار
طراحی الگوریتم : اکثرا دشوار و تازه طرح شده
مهندسی نرم افزار : آسونی که نمیشه با قطعیت زد! یکی دو تا تستاش خیلی راحت بود
شبکه کامپیوتری : سوالاتشو از کجا میارن ؟ کسی میدونه ؟ من حقیقتو درو کردم ولی انگار فقط وقت تلفی بوده
مبانی مدیریت : آسون و از ۱۵ تست فک کنم ۱۳ تاشو زدم ولی خب بعضیارو بین دو گزینه زدم
پایگاه داده : شبیه همیشه ولی چند تست خیلی دشوار داشت که من ترجیحا ازش رد شدم
هوش مصنوعی : غیر منتظره ، چند تست راحت و چند تست لاینحل!!!
سیستم عامل : مفهمومی شده بود ولی باز با وجود آسون بودن شک بر انگیز بود

بچه ها یه سوال دارم

یک عادتم اینکه زود جواب میدم عادت دیگری هم که دارم اینکه خیلی تست میزنم، یکی به من بگه خوبه یا بد ؟!!
زبان از ۳۰ تا ۲۴ تست زدم
مشترک از ۳۰ تا ۲۲ تا ( میدونم خیلیاش منفیه)
مدیریت : از ۱۵ تا فک کنم ۱۳/۱۴ تا زدم
تخصصی : از ۱۸ تا فک کنم حدودا ۱۴ تایی زدم

اگه منفیم زیاد بشه بدبخت میشم، با وجود اینکه تست هایی وجود دارن که مطمئنم درست زدم
مشترک از ۳۰ تا ۲۰ تا؟Blush اگه درست باشه نفر اول رو ۳ چهار بار میزنی جلو

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ)mahdiso نوشته شده توسط:  ساختمان و طراحی متوسط بودند (از این جهت می گم متوسط که چند تا از سوالا مشابه سالهای قبل بود.)

دقیقا اون سوالای که مثل قبل بود کدوما بود؟

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , sixsixsix , Mohammad-A , AI.
ارسال: #۷۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ ب.ظ
Re: RE: کنکور "آی تی ۹۳" سخت بود یا آسوون ؟
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ)mahdiso نوشته شده توسط:  برای من مشترکا خیلی خوب بود، چون من برای کنکور چیزی نخونده بودم (تقریبا ۳ هفته فقط کنکورای اخیر رو بررسی کرده بودم) به همین خاطر سعی کردم یک دید متفاوت نسبت به سوالا داشته باشمم و بیشتر از عقل و هوشم استفاده کنم Smile

معماری هم که سفید.

دوست عزیز ۳هفته درس خوندی مشترک ۱۳تا درست زدی !! عجبBig Grin
شما یکم صبر کن کلید سنجش بیاد بعد بگو چندتا مشترک درست زدی

به راحتی = گلاب!

وقتی درصدای رتبه های زیر ۵۰ میاد دوسدارم بدونم چقدر بالاتر از ۴۰ داریم تو مشترکUndecided

باهات موافقم شدید

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
ارسال: #۷۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط masoudtizhoush.)
من قاطی کردم به خدا...
دارم دیوانه میشم از این همه استرس...
بالاخره شماها خوب دادین یا بد؟؟؟Huh

بچه ها..

زبان ۵۰
مشترک ۱۲
تخصصی ۵۹
معماری ۰/////
میشه بگید امیدی به من هست یا نه؟؟؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۴,۲۲۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۶۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  معماری سخت تره یا هوش یا نرم افزار؟ Hermione ۸ ۷,۹۶۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: dariush65
  چاپ کاتالوگ خلاقانه سخت نیست! (سری اول) fafaferdos ۰ ۱,۷۹۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
Music دکترای فناوری اطلاعات ۹۷ چطور بود؟ shivap ۰ ۲,۲۶۵ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۷۳۴ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۴۱۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  آیا افزودن سخت افزار به کامپیوتر خانگی نیاز به نصب داره ؟ simorghsimorgh ۲ ۲,۹۸۶ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ۶۶۶۴
  یه سوال سخت از Fork در سیستم عامل Perfect_Dream_Man ۱ ۱,۹۷۹ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  هنوز هم میتوان امیدوار بود... HamidReza1 ۱ ۱,۵۸۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close