زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید سازمان سنجش برای کنکور ۹۰ مهندسی

ارسال: #۱۵۱
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۸ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: کلید سازمان سنجش
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۳۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  یعنی این رشته یه شیر مرد دیگه مثل دکتر قدسی نداره که به داد دل ما برسه
کاش اگه دکتر قدسی بود لااقل مشکلمون توی سوالای ابهام آور ساختمان حل میشد!!!!!!!

دقیقاً!!! یعنی توی کل ایران فقط دکتر قدسی به داد ما میرسه؟!!! ای بابا!!!....

-- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -
سئوال ۳۸ (آمار) صورت سئوال غلطه و باید حذف بشه!
سئوال ۴۱ (محاسبات عددی) که واقعاً جوابشون خنده داره!!! باز اگه گفته بود ۰/۹۹۰ شاید قبول میکردیم!!!! Undecided گزینه‌ی صحیح ۲
سئوال ۵۱ (ساختمان داده): اگه مردند جواب تشریحی بدن! جواب گزینه‌ی ۴ صحیحه...
(اگر اشکال دیگه ای توی دیگر سئوالات ساختمان داده هست، شرمنده، من جوابشون ندادم و حتی روشون هم فکر نکردم!)
سئوال ۶۲ (نظریه): واقعاً مسخره است!!! از هر کی بپرسی میگه گزینه‌ی ۳! در این سئوال هم شکی نیست! (بابا وسط رشته معلوم نیست پس L1 مستقل از متن نیست)
سئوال ۷۵ (سیستم عامل): راستش من هم گزینه‌ی ۳ در آوردم ولی جواب دقیق در نیاوردم و حدودی در اومد! برای همین زدم ۳! انگار بچه‌ها که حل کردند جواب میشه گزینه‌ی ۲!!!!
سئوال ۷۸ (سیستم عامل): به نظر من اگر LOOK میخواستند باید توی صورت سئوال میگفتند! جواب صحیح در گزینه‌ها نیست! گزینه‌ی ۴ با SCAN حل نمیشه!!!
-- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - -- -
درصدهای من با این جواب ها:
زبان ۴۸%
ریاضی ۲۶% (با احتساب غلط گرفتن سئوال محاسبات! و گرنه میشم ۳۳% - واو!!! یه سئوال غلط یا صحیح چقدر روی درصد تاثیر داره!!!!!)
مشترک ۳۳%
تخصصی هوش ۴۰%
نمیدونم خوبه یا نه؟!!!! کاش یه جای خوب قبول بشم! حداقل بالاتر از شهید چمران اهواز باشه! چون حالم از شهید چمران به هم میخوره!!! Sad
از دست این سازمان سنجش با این امتحانش!!!!!

Change Your FATE
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۲
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط parsaNA.)
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۳ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۳۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  یعنی این رشته یه شیر مرد دیگه مثل دکتر قدسی نداره که به داد دل ما برسه
کاش اگه دکتر قدسی بود لااقل مشکلمون توی سوالای ابهام آور ساختمان حل میشد!!!!!!!

دقیقاً!!! یعنی توی کل ایران فقط دکتر قدسی به داد ما میرسه؟!!! ای بابا!!!....

ما هرچی می کشیم از دست همین آقای قدسیه‌، حالا ایشون شدند دادرس ما ؟؟!! . این سوالای چرند ساختمان داده رو خود ایشون طرح کردند . ما به دست همین آدم تو چاه افتادیم حالا شیرمرد شده ؟؟؟؟ خداییش خیلی با این دو سه تا حمایت بهم فشار اومد‌، طاقت نیاوردم جواب ندم .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۵۳
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۲۱ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
ما هرچی می کشیم از دست همین آقای قدسیه‌، حالا ایشون شدند دادرس ما ؟؟!! . این سوالای چرند ساختمان داده رو خود ایشون طرح کردند . ما به دست همین آدم تو چاه افتادیم حالا شیرمرد شده ؟؟؟؟ خداییش خیلی با این دو سه تا حمایت بهم فشار اومد‌، طاقت نیاوردم جواب ندم .

من هم همین فکر رو کردم ولی اصلاً معلوم نیست کار، کار قدسی بوده!!!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۲۱ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  

البته من فقط از شما و چندتا از بچه شنیدم که حدس زدید سوالات مال دکتر قدسی به نظر من بعیده
من که سطح علمی طراح ساختمان داده برام جای سوال شده
یعنی به نظرتون این سوالا اونم با این کلیدای غیر عادی مال دکتر قدسیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۵۵
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۲۸ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
آره ۳۸ غلطه!یادمون نره اینم

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۵۶
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۴۱ ب.ظ
یکی از دوستای من با سهمیه شاگرد اولی با رتبه ۲۰۰ آیتی رفت شبکه شریف
و اون یکی هم با همین سهمیه هوش خواجه نصیر با رتبه ۹۰۰
خیلی بیش از بیش تاثیر داره
بدون کنکور هم بعضی دانشگاه های تهران پذیرش میکنن
باید سایتشونو چک کنی و فرمشونو پر کرده بفرستی.

من روی هم با وجود کارم شاید بشه گفت ۳ ماه خوندم.
البته خیلی از درسارو نرسیدم
اما وقت خیلی کم آوردم و ۱ غلط زدم.
درصدام اینه
زبان ۴۰
مشترک ۳۰
تخصصی هوش ۱۰
ریاضی ۵
اصلا رتبه میارم؟

(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ)yas67 نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۳ ق.ظ)eL2rado نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)yas67 نوشته شده توسط:  من درصدام دوباره حساب کردم
لطف کنید بگید امکان داره زیر ۲۰۰ بیارم
زبان ۱۲
ریاضی ۸/۳۳
مشترک ۴۲
تخصصی هوش ۱۳/۳
معدل ۱۷
-----------
راستی امتیاز شاگرد اولی تو زمان انتخاب رشته لحاظ میکنن یعنی بعد از اعلام نتایج اولیه باید فرم چیزی پر کنیم؟

ta unjaei ke khabar daram, niazi nist chizi por koni. daneshgat toro be onvane nafare aval elam mikone.
in sahmie ro dari? IT ham sherkat kardi??( ozr mikham farsim nasb nist
فعلا که ۷ ترم شاگرد اولم ،آخه من الان ترم هشتم. پس لازم نیست اقدامی بکنیم؟نه من ITشرکت نکردم

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yas67
ارسال: #۱۵۷
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط mosavat.)
اول از همه ‌: جهت دریافت کلید فقط به آدرس sanjesh.org برید

این لینک

گویا مال سنجش نیست و ازش شکایت شده

دوستان ‌، من دفترچه هام یکیش کد C بود و دومی هم کد D

سنجش که فقط کلید دفترچه A رو زده ‌، حالا چه جوری میتونم جوابهام رو چک کنم ؟

کسی میدونه راه حل چیه ؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۸
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۷ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
شما دفترچه A رو دانلود کنید بعد ببینید مثلا گزینه ۲ توی دفترچه خودتون توی دفترچه A کدوم گزینه است.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۵۹
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط mosavat.)
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۷ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  شما دفترچه A رو دانلود کنید بعد ببینید مثلا گزینه ۲ توی دفترچه خودتون توی دفترچه A کدوم گزینه است.

خب یعنی راهی نیست که فهرست وار جوابها رو چک کنیم ؟

کاش دفترچه های B , C , D رو هم میذاشتن ...

راستی

اینجا توی
که نوشته از ساعت ۱۶ روز دوشنبه در مورد ارشد نظرسنجی داره همگی به
برید و
اعتراض بارونشون کنین ‌،( گویا خودشون هم به کلیدی که منتشر کردن اطمینان ندارند ‌، غیر از بحث کلید ‌،

اگر در زمینه های دیگه کنکور ارشد هم امکان پیشنهاد و انتقاد فراهم بود حتما بنویسین براشون

نوشته نظرسنجی فقط اینترنتیه و فقط هم طبق زمان تعیین شده قابل قبول هست

یادتون نره ‌: شد ساعت ۱۶ روز دوشنبه - سایت رسمی سازمان سنجش
۰
۰
ارسال: #۱۶۰
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۲ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
نه فکر نکنم راهی باشه راهش اینه که یه دفترچه C و یه دفترچه A گیر بیارید!
البته اگه فقط گزینه‌ها رو نوشتین روی برگه و از سر جلسه آوردین!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  نه فکر نکنم راهی باشه راهش اینه که یه دفترچه C و یه دفترچه A گیر بیارید!
البته اگه فقط گزینه‌ها رو نوشتین روی برگه و از سر جلسه آوردین!

بله ‌، همین کار رو کردم ‌، البته کف دستم نوشتم
۰
۰
ارسال: #۱۶۲
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط ROZA.)
کلید سازمان سنجش
منم تخصصی‌ام c بود .پشت برگه شماره صندلی‌ام نوشتم .کسی نیست دفترچه c رو داشته باشه.
حالامسولین گرامی سازمان سنجش میمردند همه کلید‌ها رو بگذارن؟ سال به سال دریغ از پارسال!
۰
۰
ارسال: #۱۶۳
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
به نظر من ۶۲ گزینه ۱ کاملا درسته باید از عدم قطعیت استفاده کرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۴m4n3h
ارسال: #۱۶۴
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ)yas67 نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۳ ق.ظ)eL2rado نوشته شده توسط:  [quote='yas67' pid='17616' dateline='1298750869']
فعلا که ۷ ترم شاگرد اولم ،آخه من الان ترم هشتم. پس لازم نیست اقدامی بکنیم؟نه من ITشرکت نکردم
پارسال تو دفترچه شماره ۲ نوشته بود که دانشگاه‌ها تا ۱۵ مرداد شاگرد اولاشونو معرفی کنن. حالا الان هم به آموزش یه سری بزن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yas67
ارسال: #۱۶۵
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۴۸ ق.ظ)fantasia نوشته شده توسط:  درصدای منم اینطوری شد:
زبان ۲۰
ریاضی ۳۰
مشترک ۲۰
هوش ۳۱/۶۶

با این حال که حسابی آماده بودم نمی دونم چی شد که اینطوری شد خودم که هنوز تو شوکم

تخمین رتبه توسط مدرسان شریف:
گرایش ۱: ۱۶۳
گرایش ۲: ۵۸۱
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۲۹ ب.ظ)jz_singer نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز.....یک بهم بگه قبولم یا برم خارج با این درصدا!! خیلی هم فوریه:

زبان‌: ۳۳/۳۳
مشترک‌: ۱۶/۶
ریاضی‌: ۶/۶۶
معماری‌: ۳۳/۳۳
نرم افزار‌: ۳۳/۳۳
هوش‌: ۲۰

سنجش امسال از شانس ما آزمونو سخت‌تر گرفت؛من که اسمشو گذاشتم سازمان رنجش!!

تخمین رتبه مدرسان
گرایش ۱: ۱۱۸
گرایش ۴: ۹۸۰
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۳ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  [quote
درصدهای من با این جواب ها:
زبان ۴۸%
ریاضی ۲۶% (با احتساب غلط گرفتن سئوال محاسبات! و گرنه میشم ۳۳% - واو!!! یه سئوال غلط یا صحیح چقدر روی درصد تاثیر داره!!!!!)
مشترک ۳۳%
تخصصی هوش ۴۰%

تخمین مدرسان شریف:
گرایش ۱: ۵۰
گرایش ۲: ۱۴۳
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۷ ق.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  زبان: ۰
ریاضی ۱۰
مشترک:۳۰
تخصصی‌: ۱۸
تخصصی نرم افزار دیگه ؟
گرایش ۱: ۲۲۶
گرایش ۳‌: ۱۶۴۷
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۴۱ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  زبان ۴۰
مشترک ۳۰
تخصصی هوش ۱۰
ریاضی ۵
اصلا رتبه میارم؟
تخمین مدرسان
گرایش ۱: ۱۳۸
گرایش ۲: ۹۸۴
گرایش ۴: ۱۷۷۳

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۹۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۷۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۶۹۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۳۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۱,۲۶۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۶۳۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۳۶۷ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۸۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۸۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۲۳۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close