زمان کنونی: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۶۱
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط - rasool -.)
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
------------------------------------

تو کجایی

که بیای

منو بگیری

از خودم
-----------------------------------

گاه گاهی به نگاهی دل ما را در یاب....

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۶۲
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  همینطوری خواستم یه دادی بزنمBig Grin

بد جور تو دو راهی موندم، بعد از دو بار شرکت نا موفق تو کنکور موندم بازم بخونم واسه کنکور یا برم دنبال کار؟!

بابا همه چی که کنکور نیست
حیف نیست آدم وقتش رو روی این فرایند الکی صرف کنه
به نظر من از سن تون استفاده کنید برید توی زمینه مهارتتون کار کنید از کارتون لذت ببرید. هم به خودتون خدمت کنید و هم به جامعه
من که امسال هر چی پیش بیاد سال آخری هست که کنکوری برای ارشد وقت صرف میکنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۲۶۳
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط sasanlive.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
(۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  کاش هر کی دروغ میگفت دماغش عین پینوکیو بزرگ میشد.
هر کی قول میداد و زیر قولش میزد کچل میشد.....
تصور کنید چقدر خوب میشد.....
یک وقت فکر نکنید تو فامیل ما متخصص کاشت مو یا جراحی بینی هست!!!!!!!

تحقیقات دانشمندان نشون داده که نژاد آریایی اصیل دارای بینی عقابی بودن.
و تحقیقات دیگه نشون داده اونایی که تو زندگی بیشتر فکر میکنن و همچنین دانشمندان دارای ریزش موی بیشتری نسبت به سایر افرادند.
پس این مشخصاتی که شما گفتین نشونه یک فرد ایرانی خوش فکره نه یک دروغگوی بدقول Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
ارسال: #۱۲۶۴
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
دلم می خواد بگم بابا من هنوز اونقدرا هم که می گی بزرگ نشدم!!!
اصلا سنم و بی خیال !ولی باور کن هنوز یه چیزی تو وجودم بزرگ نشده!هنوز هم بچه است!همون که وقتی می رم بیرون هنوز دلش لواشک و عروسک می خواد!!!
همون که دلش می خواد رو جدولای خیابون راه بره و از پله‌ها بپره پایین!!!
اصلا مگه بچگی به سنه؟
تو دیگه باور نکن که من بزرگ شذم!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۱۲۶۵
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ق.ظ، توسط sasanlive.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  تحقیقات دانشمندان نشون داده که نژاد آریایی اصیل دارای بینی عقابی بودن.
و تحقیقات دیگه نشون داده اونایی که تو زندگی بیشتر فکر میکنن و همچنین دانشمندان دارای ریزش موی بیشتری نسبت به سایر افرادند.
پس این مشخصاتی که شما گفتین نشونه یک فرد ایرانی خوش فکره نه یک دروغگوی بدقول Big Grin.
ولی این موهای آشفته اینشتین و بینی خانمهای ایرانی در مینیاتورها و نقاشیهای قدیمی میگه تحقیقات مورد اشاره تون انگار یک اشکالاتی داره!!Big GrinBig GrinBig Grin
بدون شرح Big Grin.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم پروفسور حسابی پهلوی انیشتین.

روح جفتشون شاد.

ارسال: #۱۲۶۶
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ق.ظ
دلم نمی خواد دیگه بیام مانشت اما نمی دونم چرا هر وقت این سیستم و روشن می کنم اولین کارم اینه که بیام مانشت!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۱۲۶۷
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط narges_r.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ق.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  تحقیقات دانشمندان نشون داده که نژاد آریایی اصیل دارای بینی عقابی بودن.
ولی این موهای آشفته اینشتین و بینی خانمهای ایرانی در مینیاتورها و نقاشیهای قدیمی میگه تحقیقات مورد اشاره تون انگار یک اشکالاتی داره!!Big GrinBig GrinBig Grin
بدون شرح Big Grin.

میزان انحای بینی این بنده خدا اونقدر نیست که بشه گفت بینیش عقابیه!
فکر کنم شما تاحالا بینی عقابی ندیدیBig Grin

(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  دلم نمی خواد دیگه بیام مانشت اما نمی دونم چرا هر وقت این سیستم و روشن می کنم اولین کارم اینه که بیام مانشت!
منم مثل شما دلم نمیخواد بیام مانشت اما اگر روزی ۲ بار اینجا سر نزنم شب و روزم نمیگذره!
اینجاست که میفهمم اعتیاد واقعا خیلی بدهUndecided
ارسال: #۱۲۶۸
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط sasanlive.)
[/quote]
میزان انحای بینی این بنده خدا اونقدر نیست که بشه گفت بینیش عقابیه!
فکر کنم شما تاحالا بینی عقابی ندیدیBig Grin

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[/quote]
دیگه شکلی غیر از این عقابی نیست نام پرنده دیگه ای Big Grin.

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۲۶۹
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  دلم نمی خواد دیگه بیام مانشت اما نمی دونم چرا هر وقت این سیستم و روشن می کنم اولین کارم اینه که بیام مانشت!

چرا نمی خواید بیاد مانشت؟؟

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۱۲۷۰
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ
چون دلیلی دیگه نمی بینم که بیام!چون اصلا تو بحث های درسی شرکت نمی کنم!کارم شده بیام اینجا فقط چیزای غیر درسی بخونم و بنویسم و برم!اصلا چرا بیام؟

ارسال: #۱۲۷۱
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  منم مثل شما دلم نمیخواد بیام مانشت اما اگر روزی ۲ بار اینجا سر نزنم شب و روزم نمیگذره!

ای بابا مثل این که اعتیاد من خیلی زیاده !!!! دو بار که زیاد نیست Big Grin فکر کنم باید به یه مرکز ترک اعتیاد مراجعه کنم کسی جای خوب سراغ نداره؟Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r
ارسال: #۱۲۷۲
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ ق.ظ
بچه‌ها دیگه اگر منو ندیدین بدونین یه بلایی سر پسوردم اوردم که دیگه نتونم بیام!

ارسال: #۱۲۷۳
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ق.ظ
یادمه پارسال هم یه بحثی شبیه اعتیاد به مانشت مطرح شد و خیلیا گفتن دلمون نمیخاد بیایم‌، اما
تواناییش رو نداریم . حتی یه نفر گفت من با نام کاربریم وارد نمیشم بلکه به عنوان مهمان میام.
اما درکل مانشت جای خیلی خوبی برای رفع اشکال + روحیه گرفتنه . من تا حالا یه سایت تو زمینه کنکور برای هیچ رشته ای به این جامعی ندیدم . شاید رتبه بعدی مربوط به پزشکی باشه که البته با توجه به رشته اونا یکسری مطالب دیگه هم مثل برنامه غذایی مخصوص کنکوریا دارن. اما بخش پرسش و پاسخش به این پویایی نیست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , انرژی مثبت , Bache Mosbat
ارسال: #۱۲۷۴
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ق.ظ
آره خوب ولی من الان دیگه ازش هیچ استفاده‌ی مفیدی نمی کنم و مشکل از مانشت نیست از خودمه!
واسه همین نمی خوام دیگه بیام!

ارسال: #۱۲۷۵
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  منم مثل شما دلم نمیخواد بیام مانشت اما اگر روزی ۲ بار اینجا سر نزنم شب و روزم نمیگذره!

ای بابا مثل این که اعتیاد من خیلی زیاده !!!! دو بار که زیاد نیست Big Grin فکر کنم باید به یه مرکز ترک اعتیاد مراجعه کنم کسی جای خوب سراغ نداره؟Big Grin
وجود شما توی سایت مفیده پس لطفا ترک نکنیدSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۵۱۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۷,۶۸۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۵۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۴۹۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۴۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۸۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close