زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۹۱۶
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ ب.ظ
اگه پولداری ادمی
اگه خوش تیپی ادمی
اگه گاوی پولداری ادمی
اگه ببعی هستی خوش تیپی ادمی

اگه انسانی ولی زشت زشتی
اگه انسانی ولی فقیر زشتی
اگه انسانی ولی زشت فقیری بویی از انسانیت نبردی

-------------------------------------------------------------------------------------
جمع جبری :
زندگی عزیزان من یعنی اختیار سراسر اخیار اصلا جبری وجود نداره
جوانی که در سوئیس بدنیا میاد با تیپ و ظاهر عالی
با جوانی که در وطنم بدنیا میاد با تیپ و ظاهر افغانی
جفتشون یکسان از نعمات بهره می برند پس جمع جبری میشه اینکه فرقی بین ان جوان سوئیسی و این جوان افغانی وجود ندارد
----------------------------------------------------------------------------------------
ببعی میگه جیک جیک
جوجه میگه گاو گاو
زندگی بی نهایت ماهیت غمناکی دارد؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۹۱۷
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  جوجه میگه گاو گاو
کدوم حیوون "گاو گاو" می کنه؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۹۱۸
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  جوجه میگه گاو گاو
کدوم حیوون "گاو گاو" می کنه؟!
مهندس ایده خوبی برای پژوهش هست اگه ثابت کنیم جوجه میگه گاو گاو احتمالا یه IEEE TRANSACTION بشه با ایمپکت فکتور ۵/۵
اگه مایل به همکاری بودن برای نویسنده دوم اطلاع بدین شبیه سازی ها باشما نوشتن جوجه میگه گاو گاو با من
ارسال: #۴۵۹۱۹
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ب.ظ، توسط hadis_engineer.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۴ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  با سلام بر شما و crevice و سایر دوستان به جز اون دو نفری که توهین کردند بهم.
بستنی فروشی حجت و پسران به جز جعفر و اصغر Big GrinCool
just kiddingBlush
ارسال: #۴۵۹۲۰
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط elect.)
.......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۹۲۱
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ ب.ظ
یادش بخیر یه زمانی تو مانشت دو تا حرف مفید زده می‌شد!

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Milad_Hosseini , αɾια , big cloud , ftmbghrn , پرهوده
ارسال: #۴۵۹۲۲
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
لااقل تو اطراف من اون آدمایی که وضعشون بهتره بیشتر هم نق میزنن. اونی که هشتش گروی نهشه نه تنها نق نمیزنه تازه حال بقیه رو هم خوب میکنه! (نتیجه گیری بر اساس مشاهدات محدود)

(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۶ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یادش بخیر یه زمانی تو مانشت دو تا حرف مفید زده می‌شد!
الان شما یه مطلب اساسی فنی یا علمی بنویس ببین چند نفر لایک می کنن. بعد بنویس سرما خوردم ببین چند نفر لایک می کنن.

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , big cloud
ارسال: #۴۵۹۲۳
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۴ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  آقا بدبخت شدیم. والا بیچاره شدیم. والا یک سال هست من بیکارم از پارسال تعدیل نیرو دادن ما رو شوت کردن بیرون..بیمه قطع شدم.

ساعت اولین ارسالتون دیدم.۵:۳۰صبح امروز. ساعت مانشت هم یکساعت عقب هست. یعنی میشه ۶:۳۰ صبح احتمالا این پستو گذاشتید. آخه آدم کله سحر به این چیزها فکر میکنه؟!!! اون موقع برید ورزش صبحگاهی کنید انرژی منفی ازتون دور میشه و روزتون را با شادی شروع کنید به اطرافیانتون هم انرژی مثبت بدید بهتره Smile
با این روحیه و افکار نمیشه پیشرفت کرد.خودتون قدم بردارید برای خودتون. کسب و کار اینترنتی راه بندازید و از یه جایی شروع کنید مقداری پول دستتون بیاد بعد ذهنتون از این درگیریها دور میشه و باعث میشه قدمهای بهتر بردارید و انتخابهاتون به سمت هدفهاتون باشه. اولش برای رسیدن به هدفهاتون شاید نشه کاری که مطابق میل هست انجام داد ولی میشه با یک کسب و کار ساده شروع کرد.
خودتون را تغییر بدید.ذهنتون و فکرتون را عوض کنید تا کشورتون و بعد هم جهانتون عوض بشه!

با سلام بر شما و crevice و سایر دوستان به جز اون دو نفری که توهین کردند بهم.

والا بنده از وضعیت مبهمی که من و مملکت به سر میبره نمیتوانم شب به آرامی بخوابم و بیخیال باشم.
سوال اساسی اینجاست که چطور الان تحصیل کرده های ما که یک سر و گردن باید از بقیه بالا تر و جلوتر باشن در این مسائل، سعی میکنند به این واقعیت های جامعه فکر نکنند و انرژی شون رو جای دیگه بزارن...؟؟ باتوجه به هوش بالا و تحصیلات که دارن توقع این هست که زودتر وضعیت بحرانی رو متوجه بشن...
چون بحران های فعلی فقیر و غنی ، خود و غیر خودی نمی شناسه....بحران آب هست...برق هست... صنایع ورشکسته و فساد سیستمیک هست...که ریشه دوانده و روز به روز بدتر خواهد شد..شما این بحران رو از سر بگذرونی اما فرزندانت گرفتار همین بی آب و برقی و فساد خواهند شد..
امروز تعدادی از مرغدارهای گناباد رفتن جلوی اداره برق و مرغ های مرده شون رو که به خاطر بی برقی تلف شدن رو همان جا سوزوندند....در صورتی که به کشور های همسایه با مدرک مستدل میگیم که داره برق صادر میشه ...
گوشت اینجا شده کیلو ۶۰ هزار تومان بعد به قطر ۱۵۰۰ راس گوسفند صادر کردن که قطر تحویل نگرفته و در راه برگشت بالای ۱۰۰۰ راس از اونا تلف شد!!!

این فعالیت کردن ها و این کار کردن ها و این زحمت کشیدن ها تا وقتی اقتصاد مملکت آلوده هست و فساد سیستمیک وجود داره و رانت و پارتی و بی عدالتی هست و پست و مقام و سمت ها دست یک عده خاص و خودی هست و بقیه مردم غیرخودی و نخودی هستند، بی فایده و درجا زدن هست. همه هم دیدیم و حس میکنیم، فرضا با ۲ میلیون تومن میشد یک گوشی موبایل خرید یا یک لپ تاپ...الان با ۲ میلیون نصف اون کانفیگ رو میشه خرید....یعنی در چند ماه کیفیت زندگی به راحتی نصف شد!! الان یا باید ۴ میلیون بزاری برای همان کانفیگ یا تن بدی به نصف ارزش اون وسیله. و به زودی روی کالای های داخلی هم همین وضع خواهد آمد ....حالا این قضیه رو بزاریم برای بحث بیماری و دارو و نیازهای حیاتی انسان....

این بیماری که مملکت دچارش شده تا چند دهه پیش اگر بهش می رسیدن مقداری قابل اصلاح بود اما بهش نرسیدن و بدترش هم کردن و الان کل بدن بیمار رو گرفته و چشم و گوشمون رو ببندیم تا متوجه نشیم و آرامش فعلی بهم نخوره، بعدا شاید اصلا فرصتی برای بهبودش نباشه...

در وضعیت فعلی که ما برای آینده و پیشرفت و تعالی نمی جنگیم، بحث بقا و امروز هست...

راه حل هم واضح هست: مردم باید مطالبه گر باشن و از بی تفاوتی و خنثی بودن بیرون بیان و به کسی که رای دادن، به کسی که فرستادن مجلس یا ریاست جمهوری ازش بخوان که چه کردی و چرا وضع ما این هست؟ اگر نمیتونه باید استعفا بده...وگرنه در حالت عادی کسی فکر ما نخواهد بود...
اونا فکر این هستند که پول و فرزندان رو بفرستند آمریکا و اروپا چون میدونند اینجا جای زندگی نیست و بچه های اونا اونجا کیف میکنن و یک عده اینجا فحشش رو به من میدن...شدن مدافع بچه های اونا در ایران!

بیایید جاها رو برعکس کنیم فقط برای چند دقیقه...اگر من هم یک آرامش موقت داشتم و روزگارم خوب می چرخیدو منافعم تامین بود... آیا خوب بود که به شما توهین کنم و وادار کنم که سکوت کنید؟ والا ایرانی ها اینجور نبودند ..نمیدانم چه بلایی سر ما آمده...

این وضعیت نه با خوش بینی تغیر میکنه و نه با بد بینی...نه حرف مثبت نه حرف منفی...دیدن واقعیت و اصلاح سیاست های اشتباه در داخل و خارج تنها راه هست که هیچ گونه اثری در جهت اصلاح وضعیت دیده نمیشه....با حلوا حلوا کردن دهن ملت شیرین نمیشه

نکته: از آنجا که شما دوستان انسان های محترم و با درک و شعور بالا هستید و با معرفتید، من این تیپ پست و حرف ها رو اینجا نمیزنم وگرنه سعی داشتم حتما صبح ها هفته ای دو تا سه بار گوشه از اختلاس و دزدی و فساد و رانت و کثافت کاری رایج در مملکت رو بازگو کنم تا شاید دوستان مقداری فکر کنند... اما چشم من در این موارد دیگه پستی نمیزنم.
ارادتمند Heart

هم نزنید لطفا Smile
بقیه دوستان هم بخونید...خوندنش خالی از لطف نیست...کلن به وبلاگ آقای میثم مدنی هم سر بزنید..مطالب خوبی منتشر میکنن..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۵۹۲۴
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۳ ب.ظ
میو میو عوض میشه گربه رو سوسک می کنه
موشه رو گاو می کنه
با همه خوش رفتار
بدارو دوس نداره

نه بابا خودم میگم
میو میو عوض میشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------
کاش اصلا بزرگ نمی شدیم...
کاش اصلا دنیا نمی اومدیم...
کاش اصلا وجودی نبود..
-------------------------------------------------------------------------------------------------
ارسال: #۴۵۹۲۵
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  کاش اصلا دنیا نمی اومدیم...
کاش اصلا وجودی نبود..
-------------------------------------------------------------------------------------------------
توی زندگی به پوچی رسیدن خیلی هم بد نیست ... اگه منطقی فکر کنیم و بگیم هر روز از خواب پاشم صبحانه بخورم ، کار کنم ( یا درس بخونم اگه دانشجوییم) نهار بخورم کار کنم ( یا دوباره درس بخونم ) بعد شام بخورم و آخر شب هم بخوابم . و باز فردا همین کارها و پس فردا هم همین ...
ولی اگه خوب بشینیم و فکر کنیم که الان هدف از این زندگی چیه ؟ امروز چه فرقی با دیروز کردیم ؟
اگه این کار کردن ها و صبحانه و شام خوردن ها برای رسیدن به یک هدف بزرگ تر باشه ، نه تنها احساس خستگی نمی کنیم ، بلکه خستگی راه رو با خوشحالی به جون می خریم .
به نظرم خیلی خوبه که به این مرحله برسیم که از زندگیه بی هدف خسته بشیم .

میشه هدف در چند سطح داشته باشیم .
یک هدف اصلی : مثلا گرفتن مدرک تحصیلی (ارشد یا دکترا )
دوم : هدف های میانی . یعنی مثلا تموم کردن یکی از کتاب های اون مقطع
سوم : هدف های ریز شده : مثلا تا یک ساعت دیگه ۱۵ صفحه از کتاب رو بخونیم .

یا هدف های اخلاقی . مثلا من از چند ساله پیش تصمیم گرفتم که "انسانی " زندگی کنم . یعنی در هر مرحله از تصمیمات زندگی سعی می کنم که
بهترین تصمیم رو و بهترین عمل رو انتخاب کنم. هر چند اگه به نفع ام نباشه .

کاشتن یک گیاه ، ورزش ، موسیقی ، معنویات ، ... همه ی این ها حال آدم رو خوب میکنه .

"بابا لنگ دراز" شدن ...
یعنی مثله فیلمه جودی ابوت ، یک بچه ای رو به سرپرستی قبول کنیم . بهزیستی لیستی از کودکان بی سرپرست رو داره .که میشه هزینه های تحصیل شون رو قبول کرد . از ماهی ۱۰ هزار تومن هم شروع میشه .

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , big cloud
ارسال: #۴۵۹۲۶
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۵ ب.ظ
چند هفته است ذهنم درگیره که بین سه راهی مقابلم چه راهی رو انتخاب کنم !
یکی از راه ها تحصیل مفیده ، منظورم اینه که علاوه بر مدرک ، تو زمینه مورد علاقه ام بتونم حرفی برای گفتن داشته باشم . خوبیش اینه که تهش ی کار خیلی خوب و باحال خوابیده ، بدیش هم اینه که بخوای خوب درس بخونی نمیتونی کار کنی و برای من درآمدی که دارم مهمه و نمیتونم کار کنم . از طرفی هم زمینه هایی که دوست دارم (شاخه های مختلفی از هوش مصنوعی) توی ایران اون ارزش اصلیش رو نداره .به نظرم راه حل این موضوع ادامه تحصیل خارج از کشوره . اگه فاند بگیری میتونی زندگیتو بچرخونی درس بخونی تهش هم میتونی بگردی کار مورد علاقه ات رو پیدا کنی! ولی خب دردسر های خودش رو داره
دوتا راه دیگه کلیاتش اینه که درس رو در حاشیه و برای مدرکش و فرار از سربازی بخونم ، در کنارش کاری که الان دارم انجام میدم رو بهتر کنم . خوبیش اینه راهش کم خطر تره و به هرحال الان دارم کار میکنم و آینده هم همینطور . بدیش اینه تهش اون لذت راه قبلی رو برام نداره (هرچند ممکنه اوایلش برام لذت بخش از راه اول باشه) راه ساده تر و کم ریسک تریه به هرحال
مسیرها هم حس میکنم خیلی متفاوتن و اینکه بخوام هردو رو (درس و کار) رو پیش ببرم سخته واقعا
ارسال: #۴۵۹۲۷
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چند هفته است ذهنم درگیره که بین سه راهی مقابلم چه راهی رو انتخاب کنم !
یکی از راه ها تحصیل مفیده ، منظورم اینه که علاوه بر مدرک ، تو زمینه مورد علاقه ام بتونم حرفی برای گفتن داشته باشم . خوبیش اینه که تهش ی کار خیلی خوب و باحال خوابیده ، بدیش هم اینه که بخوای خوب درس بخونی نمیتونی کار کنی و برای من درآمدی که دارم مهمه و نمیتونم کار کنم . از طرفی هم زمینه هایی که دوست دارم (شاخه های مختلفی از هوش مصنوعی) توی ایران اون ارزش اصلیش رو نداره .به نظرم راه حل این موضوع ادامه تحصیل خارج از کشوره . اگه فاند بگیری میتونی زندگیتو بچرخونی درس بخونی تهش هم میتونی بگردی کار مورد علاقه ات رو پیدا کنی! ولی خب دردسر های خودش رو داره
دوتا راه دیگه کلیاتش اینه که درس رو در حاشیه و برای مدرکش و فرار از سربازی بخونم ، در کنارش کاری که الان دارم انجام میدم رو بهتر کنم . خوبیش اینه راهش کم خطر تره و به هرحال الان دارم کار میکنم و آینده هم همینطور . بدیش اینه تهش اون لذت راه قبلی رو برام نداره (هرچند ممکنه اوایلش برام لذت بخش از راه اول باشه) راه ساده تر و کم ریسک تریه به هرحال
مسیرها هم حس میکنم خیلی متفاوتن و اینکه بخوام هردو رو (درس و کار) رو پیش ببرم سخته واقعا
به نظر من ارشد رو بخونید فعلا همینجا و در کنارش اگر فرصت بود کار. بعدش در مورد رفتن تصمیم بگیرید.

سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۵۹۲۸
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  زندگی بی نهایت ماهیت غمناکی دارد؟؟
اینو نمی دونستیم خوب شد به رومون آوردی
عمو زنجیرباف ما نخوایم جملات منفی بخونیم بایدچ کار کنیم .یه کم دیدگاهتون را عوض کنید احساس میکنم حال اتون خوب نیست باور کنید با تغییرات کوچیکی می تونید زندگی را زیباتر ببینید توصیه ای که من همیشه دارم اینه که ورزش را امتحان کنیدحتما برو باشگاه .الان با این طبیعت فوق العاده برو مسافرت یا تفریح یه روزه به قول دوستان حتی شده برو بیرون یه فلافل بخور

(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چند هفته است ذهنم درگیره که بین سه راهی مقابلم چه راهی رو انتخاب کنم !
به نظرم سخت ترین راه را انتخاب کن نظر شخیه من اینه همون فاند و ادامه تحصیل و پیداکردن کاری که برات لذت بخشه
طبیعیه ذهن همیشه از سختی فرار میکنه دنبال آسونترین راه میگرده که همیشه بعدش پشیمونیه
فکر میکنم اگر راه آسون را انتخاب کنی بعد ها به خودت میگی ای کاش ۲-۳ سالی سختی را کشیده بودی تا به راحتی میرسیدی...
پ ن : نمی دونم چرا فکر می کردم اسم کاربری شما خانم باشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , Milad_Hosseini , αɾια
ارسال: #۴۵۹۲۹
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
هر کسی بر اساس معیار ها و شرایط خودش بهت پیشنهاد میده. باید معیاراتو مشخص کنید و بعد بدون اینکه درگیر معیارهای بقیه بشی سوالاتی بپرسی که جواب معیارات به صورت دقیق باشن (به طور خاص "شما جای من باشی چیکار می کنی؟" اشتباهه). سعی کن درگیر بایاس ذهنی افراد نشی. شرایط هر فرد رو تو جوابی که میگه در نظر بگیر. مخصوصا حواست به جواب هایی که ناشی از هیجانات زودگذره باش. ببین هر کسی با چه بک گراندی داره بهت جواب میده.
به عنوان نکته دوم، میتونی با افرادی که در موقعیت تو (یا شبیه موقعیتت) قرار دارن/داشتن مشورت کنی. ازشون بخواه جوانب مساله رو برات شرح بدن.
نکته سوم، برای معیارات اولویت بذار. کدوم معیارتو حاضری برای اون یکی فدا کنی؟ هیچ دو معیاری اولویت برابری ندارن.
نکته آخر هر تصمیمی گرفتی خودت رو برای تبعاتش آماده کن. هیچ تصمیمی کامل نیست. با هر تصمیمی یه چیزایی رو از دست میدی.

سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , big cloud
ارسال: #۴۵۹۳۰
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۷ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  به نظر من ارشد رو بخونید فعلا همینجا و در کنارش اگر فرصت بود کار. بعدش در مورد رفتن تصمیم بگیرید.
از لحاظ روحی اذیت میشم کار بی فایده کنم و به نظرم درس خوندن توی ایران خیلی کار مسخره ای شده واقعا. من امسال دوباره کنکور دادم و امسال هم احتمال زیاد ی دانشگاه خوب به بالا قبول میشم ولی حتی قبل کنکور هم میدونستم که هر دانشگاهی قبول شم منو به رسیدن به هدفم نزدیک نمیکنه!

(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  به نظرم سخت ترین راه را انتخاب کن نظر شخیه من اینه همون فاند و ادامه تحصیل و پیداکردن کاری که برات لذت بخشه
طبیعیه ذهن همیشه از سختی فرار میکنه دنبال آسونترین راه میگرده که همیشه بعدش پشیمونیه
فکر میکنم اگر راه آسون را انتخاب کنی بعد ها به خودت میگی ای کاش ۲-۳ سالی سختی را کشیده بودی تا به راحتی میرسیدی...

اتفاقا من همیشه این جمله رو میگم : "اکثر مواقع آدما به جای انتخاب بین راه درست و غلط , بین راه درست و راحت تر انتخاب میکنن" ولی ولی ولی همیشه راه سخت درست ترین راه نیست . هم ممکنه که راهت اشتباه باشه هم ممکنه تو توانایی سختی اون راه رو نداشته باشی .

(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هر کسی بر اساس معیار ها و شرایط خودش بهت پیشنهاد میده. باید معیاراتو مشخص کنید و بعد بدون اینکه درگیر معیارهای بقیه بشی سوالاتی بپرسی که جواب معیارات به صورت دقیق باشن (به طور خاص "شما جای من باشی چیکار می کنی؟" اشتباهه). سعی کن درگیر بایاس ذهنی افراد نشی. شرایط هر فرد رو تو جوابی که میگه در نظر بگیر. مخصوصا حواست به جواب هایی که ناشی از هیجانات زودگذره باش. ببین هر کسی با چه بک گراندی داره بهت جواب میده.
به عنوان نکته دوم، میتونی با افرادی که در موقعیت تو (یا شبیه موقعیتت) قرار دارن/داشتن مشورت کنی. ازشون بخواه جوانب مساله رو برات شرح بدن.
نکته سوم، برای معیارات اولویت بذار. کدوم معیارتو حاضری برای اون یکی فدا کنی؟ هیچ دو معیاری اولویت برابری ندارن.
نکته آخر هر تصمیمی گرفتی خودت رو برای تبعاتش آماده کن. هیچ تصمیمی کامل نیست. با هر تصمیمی یه چیزایی رو از دست میدی.
جوابتون خیلی خوب بود و اکثرش رو دقت میکنم همیشه. اکثرا وقتی میخوام تصمیم مهمی بگیرم از تعداد زیادی سوال میکنم و هرکس هر جوابی میده همونجا نقدش میکنم و منتظر جواب طرف میمونم , اگه جوابی منطقی داشت میفهمم که جوابش فکر شده ولی با توجه به شرایط خودش بوده و قابل تأمله در غیر اینصورت ارزشی برام نداره زیاد.
خط آخر جوابتون تنها نگرانی من از انتخاب ادامه تحصیله . میترسم وارد این راه بشم و اون هدفی که میخوام تهش نباشه . یعنی فرض کنیم من فاند تحصیلی هم گرفتم و هزینه و همه چی هم اوکی شد , اگه بعد از تحصیلم نتونستم کار مناسب پیدا کنم چی باید کنم ؟ چندسال از کار اصلی خودم دور شدم و هیچی به هیچی . دقیقا مثل اتفاقی که وقتی وارد دوره کارشناسی شدم برام افتاد . کل تصورات من از تحصیل و دانشگاه خراب شد اون موقع Dodgy
به هر حال جواب همه مفید بود و استفاده کردم , ممنون Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۲۳۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۲۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close