زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۳۱۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  کاملا حرف شما درسته ، اما به نظر من همه چیز پول نیست! شاید الان در ازای هر ساعت کاری پول بگیرید، اما باور کنید همین درخواست های تغیرات اجتناب ناپذیر مشتریان شما را بسیار قوی میکنه. من به شخصه عاشق ریجکت شدن کار هستم تا اکسپت شدنش،چون همیشه فردی که با عقیده شما مخالفه باعث رشدتون میشه!

من با جان و دل تغییرات را میپذیرم، البته وقتی تک توک مشتری مرض داره می فرستمش بره دنبال نخود سیاه! راضی کردن یک مشتری و پذیرفتن تغییرات باعث میشه اون مشتری همیشه به شما عتماد کنه و باور داشته باشه که تحت هر شرایطی شما در کنارش هستید. ببینید دنیاتون را بزرگ کنید، کار کردن در ۴ تا شرکت ایرانی که خودشون دارن تو سایت های دور کار مشتری جذب میکنند و یه کار مبتدی تحویل میدن اصلا خوب نیست!
باید بتوانید با شرکت های اینترنشال کار کنید، من خودم در حال حاضر دارم جوانب کار را برای این امر بررسی میکنم.
بدی های دور کاری اینه که زمان پرت نداری و نمیشه زمان را یه کوچولو به نفع خودت پرت بدی، اما اگر با شرکتهایی کار کنید که فردی به عنوان ناظر ارشد کارهاتون را بررسی میکنه عین کار تیمیه، فرقش اینه که شما تو خونه نشستیدBlush
در هر صورت در هر دو حیطه باید توانایی هندل کردن کار را داشته باشید تا درصورت نیاز بتونید سوییچ کنید.
ایرادات اساسی رو تغییر بدی خیلی هم خوبه ، مثلا ی تیکه زده بودم پرفرمنس خوبی نداشت و برای خودم چندبار زده بودمدمتوجه نشده بودم ولی مشتری که گفت رفتم دیدم چقدر بهتر میشه این کد رو زد ! ولی مشتری میاد تک تک المان های برنامه که طرحش از قبل داده شده و قبول شده رو دستکاری میکنهAngry ولی به شخصه مشکل اصلیم با دورکاری ددلاین پروژه است ، تحت فشار اخلاقم خیلی بد و غیر قابل تحمل میشه Big Grin البته دستمزد های شرکت های خارجی واقعا ادم رو وسوسه میکنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۳۱۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از مهارت های کلامی استفاده کن. همون چیزی که برنامه نویسی ضعیفش می کنه.
زیاد پلکیدن تو دنیای کامپیوتر مهارت های ارتباطی رو ضعیف میکنه دنیای کامپ دنیای منطقه منطقی حرف باهاش بزنی منطقی جوابتو میده بعد همین میشه انتظارت از بقیه!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , blackhalo1989
ارسال: #۴۵۳۱۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  برگرد لعنتی !
لطفا کسی دچار سو برداشت نشه ! مخاطب مورد نظر مانشت حضور ندارد : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۳۱۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۶ ب.ظ
من که بَلد نیستم ،
شما که سَوادش را دارید بگویید ..
شما که قانونِ اساسی بلدید ..
شمایی که فقه و حُقوق خواندید ..
بگویید ببینم‌ ،
در هیچ ‌کُجای کتابهایتان‌ ،
حَرفی از شلّاق برای آنکه عاشقش را
جان به سَر میکند ،
نیامده ..؟

- مهدیه صدر

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۵۳۲۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۳ ق.ظ
راموسِ حیوون گند زد به بازی :///
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۵۳۲۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  راموسِ حیوون گند زد به بازی :///

آقا برخورد طبیعی بود ، شطرنج نیست که . کارواخال هم توی برخورد معمولی مصدوم شد

کاریوس حیوون گند زد به بازی :/// من رئالی ام ولی بازی رو خراب کرد انصافا
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۵۳۲۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۳۸ ق.ظ
هالا مادرید

آخییییششش

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , khayyam
ارسال: #۴۵۳۲۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ ق.ظ
انصافا بازی در حد فینال لیگ قهرمانان اروپا نبود....جز برگردون گرت بیل چیز خاصی ندیدیم توی بازی....
صلاح هم گویا صلاح نبود توی این بازی، بازی کنه....
نمیدونم اینکه بگیم این حیون یا اون حیون گند زد به بازی دیگه همش مسخرست....فوتباله دیگه...هر تیمی به هر طریقی میخواد اون جام لعنتی رو بگیره...
من که خودم بارسایی ام..ولی در کل حق رئال بود قهرمان بشه(از مرحله گروهی تا فینال رو ببینید چه تیم های رو حذف کرد و مقایسه کنید با تیم هایی که لیورپول بازی کرد)

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۵۳۲۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط crevice.)
یادمه سال ۸۶ بود و یکی از دوستام توی یک دانشگاه غیر انتفاعی تدریس میکرد. من تازه میخواستم کنکور بدم. اون موقع ساعتی ۶۵۰۰ حقوق میگرفت. میگفتم بدم نمیگیره. اون زمان ماهی ۱۵۰۰ حقوق خوبی بود.
الان باهاش صحبت میکردم میگفت برنگرد اینجا همه چی ۳ برابر شده! بحث هزینه و حقوق و اینا پیش اومد، گفت من ساعتی ۷۵۰۰ میگیرم و باید گوشت گوسفندی کیلویی ۷۰ تومن بخرم :|

به گمونم توی این چند ساله که در مقطعِ حساسِ کنونی هستیم؛ هیچ مقطعِ حساسِ کنونی‌ای اندازۀ مقطعِ حساسِ کنونی، مقطعِ حساسِ کنونی نبوده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , RASPINA
ارسال: #۴۵۳۲۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  الان باهاش صحبت میکردم میگفت برنگرد اینجا همه چی ۳ برابر شده! بحث هزینه و حقوق و اینا پیش اومد، گفت من ساعتی ۷۵۰۰ میگیرم و باید گوشت گوسفندی کیلویی ۷۰ تومن بخرم :|
میگفتی داداش اون موقع که داشتم میومدم هم همه چی ۳ برابر شده بود :'))
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Avril89
ارسال: #۴۵۳۲۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰ ق.ظ، توسط αɾια.)
: ) ...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۵۳۲۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۷ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  ساده بودم
که دلم را به امانت دادم،
گرگ بودی که دریدی
و رهایش کردی...!

اشتباه کردی نباید هر واژه دوست داشتی رو باور می کردی و نباید به هر کسی اعتماد می کردی ساده نباشید Exclamation
ارسال: #۴۵۳۲۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط pioneer01.)
Here’s the thing about mistakes: Sometimes, even when you know something’s a mistake you gotta make it anyway. Even really really dumb mistakes
Smile :\\
ارسال: #۴۵۳۲۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۳ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
Here’s the thing about mistakes: Sometimes, even when you know something’s a mistake you gotta make it anyway. Even really really dumb mistakes
Smile :\\

You should have a strong Will in situations like these Blush
Will is the operating power of mind

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۵۳۳۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۳۹ ب.ظ
امید به پیش مینگرد، حال آنکه ایمان یقین دارد که پیشاپیش ستانده است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Avril89 , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۳۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۲۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close