زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۹۸۶
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بعد از ظهر داشتم توی گلدونای جدید، کاکتوس میکاشتم. فکر نمیکردم اینقدر طول بکشه، قشنگ ۲ ساعت طول کشید -_- بازم دو تا دیگه مونده. دیگه خاک و گلدونا رو همونجور ول کردم تا فردا. اما نتیجه کار قشنگ میشه. به زودی قراره یه گلخونه کوچیک تو حیاطمون درست کنم Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خیلی خوبن برای آپارتمان

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA
ارسال: #۴۴۹۸۷
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۳۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بعد از ظهر داشتم توی گلدونای جدید، کاکتوس میکاشتم. فکر نمیکردم اینقدر طول بکشه، قشنگ ۲ ساعت طول کشید -_- بازم دو تا دیگه مونده. دیگه خاک و گلدونا رو همونجور ول کردم تا فردا. اما نتیجه کار قشنگ میشه. به زودی قراره یه گلخونه کوچیک تو حیاطمون درست کنم Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خیلی خوبن برای آپارتمان
این گلدونا کنار هم خیلی قشنگ میشن. رنگای مختلف همین گلدونا رو چند وقت پیش از نمایشگاه خریدم Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۴۹۸۸
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  اعصابت خورد بشه خودت با دستای خودت شیرینیا رو میریزی تو سطل آشغال

چقدر خشن! Confused از شما انتظار نداشتم! Dodgy شما که خیلی شیرینی‌دوست بودین! Big GrinTongue

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بعد از ظهر داشتم توی گلدونای جدید، کاکتوس میکاشتم.

از اون قمری‌های پلید چه خبر؟ Sleepy دیگه حمله نکردن به گلدون‌ها؟ Big GrinTongue

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  به زودی قراره یه گلخونه کوچیک تو حیاطمون درست کنم [تصویر:  smile.gif]

یه همسایه داریم که این اصلا درس نخوند و از بچگی تو کار گل و گیاه بود (از صفر صفر و یه باغچه) و الان چند تا گل‌خونه داره. بعد هر وقت منو می‌بینه می‌گه من می‌خوام فعالیتم رو در سطح دنیا گسترش بدم! Smile بعد همش StartUp StartUp می‌کنه و می‌گه پول اونجاست! Smile خیلی هم مطمئنه که موفق می‌شه! Smile هیچی دیگه، دارم وسوسه می‌شم وارد فاز تحقیقات بازاریابی گل و گیاه بشم! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA , ele
ارسال: #۴۴۹۸۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  از اون قمری‌های پلید چه خبر؟ [تصویر:  sleepy.gif] دیگه حمله نکردن به گلدون‌ها؟ [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
Big Grin
اتفاقا روی وسیله هایی که توی حیاطه اومدن چوب جمع کردن، یه دو روزی هم خانومش بود بعد رفتن دیگه. فعلا میان گندمایی که تو حیاط ریختیم رو میخورن. فکر کنم پشیمون شدن از بچه دار شدن :| Big Grin
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یه همسایه داریم که این اصلا درس نخوند و از بچگی تو کار گل و گیاه بود (از صفر صفر و یه باغچه) و الان چند تا گل‌خونه داره. بعد هر وقت منو می‌بینه می‌گه من می‌خوام فعالیتم رو در سطح دنیا گسترش بدم! [تصویر:  smile.gif] بعد همش StartUp StartUp می‌کنه و می‌گه پول اونجاست! [تصویر:  smile.gif] خیلی هم مطمئنه که موفق می‌شه! [تصویر:  smile.gif] هیچی دیگه، دارم وسوسه می‌شم وارد فاز تحقیقات بازاریابی گل و گیاه بشم!
این استارتاپ بدجور افتاده تو دهن ملت Smile منم گلخونه خیلی دوست دارم، شاید بعدا وارد این کار بشم Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , αɾια
ارسال: #۴۴۹۹۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  اتفاقا روی وسیله هایی که توی حیاطه اومدن چوب جمع کردن، یه دو روزی هم خانومش بود بعد رفتن دیگه. فعلا میان گندمایی که تو حیاط ریختیم رو میخورن. فکر کنم پشیمون شدن از بچه دار شدن :| Big Grin
احتمالا مسکن مهر شامل حالشون شده، رفتن اونجا سکنی گزیدن Tongue (باز قصسثار شد)
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۴۹۹۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۱۲ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
.............. ..

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RangiRangi
ارسال: #۴۴۹۹۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
.......
ارسال: #۴۴۹۹۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط crevice.)
میخواستم هر جوری اینجام ماه رمضون روزه بگیرم که با این اوقات شرعی برخوردم:
اوقات شرعی۲۷ خرداد ماه به وقت آمستردام: اذان صبح: ۲:۴۵ اذان مغرب: ۲۲:۳۷
من دیگه حرفی ندارم -_- Big GrinBig GrinBig Grin :||
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , nlp@2015 , diligent , RASPINA , ftmbghrn , Avril89 , ele
ارسال: #۴۴۹۹۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
ffffffffffffffffffffffffffffffffffff
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۴۹۹۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ffffffffffffffffffffffffffffffffffff
کیبورد گیر کرد Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۴۹۹۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۱۲ ب.ظ
سوسک ها حمله کردن خونه مون، دیگه دارم دیوونه میشم هر شب یه سوسک پیدا میکنم. شبا خواب ندارم ConfusedConfusedConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , ^_^ , diligent , RASPINA
ارسال: #۴۴۹۹۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
خب به سلامتی دیگه تلگرام رو وای‌فای هم کار نمیکنهSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , RASPINA
ارسال: #۴۴۹۹۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط αɾια.)
باشه خب... Dodgy

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۴۹۹۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۱۰ ق.ظ
[تصویر:  455020_skn_photo_2018-05-05_09-15-09.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , .:tarannom:. , The BesT , big cloud , RASPINA , Amir V , ele
ارسال: #۴۵۰۰۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ ق.ظ
میبینم الانم فرقی نکرده فقط جای اسمها عوض شده Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanaz777 , The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۷۷۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۶۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close