زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۷۵۶
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ
از ساعت شش عصر تا حالا داشتم توی اسکایپ با یه گروهی تو کنفرانس صحبت میکردم. مسئول اصلی کنفرانس آقای دکتر .... از برلین آلمان بود. بعد یه تنظیماتی توی کامپیوترم مشکل پیدا کرده بود صدام خوب ارسال نمیشد. یکیشون بهم گفت برو فلان قسمت لپ تاپ . بعد فلان قسمت و ... تک تک تنظیمات را بهم گفت! آخر صحبتها اون آقای دکتر بهم گفت میدونستی ما همه نابینا هستیم که با شما داریم حرف میزنیم. تا حالا همچین موقعیت و افرادی باهاشون برخورد نداشتم. خدا شاهده چنان با روحیه و شاداب همه با هم حرف میزدن و در مورد مساله مورد بحث حرف میزدیم که من به ذهنم خطور نکرده بود ممکنه این افراد معلولیتی داشته باشند. اینقدر این گروه عادی مثل من و شما حرف میزدند که وقتی بهم گفت ما چند نفر نابینا بودیم مو به تنم سیخ شد. بهش گفتم من گاهی تایپ میکردم پس چطوری برام تایپ میکردید؟ گفت خب مگه چیه؟ما سخنگو داریم. از نرم افزار استفاده میکنیم متن را به صوت تبدیل میکنه و سریع جوابتون میدادیم .ولی بیشتر با صوت حرف میزنیم. چقدر راحت دارن زندگی میکنن.

چرا اینقدر ما سالم ها ناشکریم و اون افراد امیدوار به زندگی؟ چقدر خوبه آدم همچین آدمهایی تو زندگیش باشن که قدردان زندگیش باشه.

خدایا شکرت به خاطر تک تک لحظاتی که داری منو آماده میکنی برای ادای رسالت خودم در این دنیاHeartHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , khayyam , stateless , shahraz , shahlaj , NP-Cσмρℓєтє , blackhalo1989 , MajidNasiri , RASPINA , Milestone , afrooz-OMD , ele , pioneer01
ارسال: #۳۴۷۵۷
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط shahraz.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
......
ارسال: #۳۴۷۵۸
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ ق.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  چطور بی نظمی یه نوع از نظمه؟!

chaos theory

به نظرم اگه بشینیم با خودمون بگیم خوب آخرش قراره به کجا برسه، یه کم آروم تر میشیم. این به کجا رسیدن، هم برای برنامه های کوتاه مدت و میان مدتیه که باید انجام بشن (مثلا امروز چه کارهایی دارم یا ۳ ماه آینده قراره کجا باشم و چه کاری انجام بدم و...)، هم اهداف کلی زندگی(آخرِ آخرش قراره به کجا رسیده باشم و دستآوردم چی باشه و...). حتماً به اینا فکر میکنیم، ولی شاید کمتر به این فکر کنیم که برای رسیدن به اهدافمون داریم چی از دست میدیم. قطعاً صدماتی که در اثر استرس، کم خوابی، تغذیه ناسالم، رفتارمون با اطرافیان، کم وقت گذاشتن برای خانواده و دوستان و... و... ممکنه به وجود بیاد و الان ازش غافلیم میتونه خدایی نکرده حتی دوران میانسالی رو برامون سخت کنه، چه برسه به اینکه بخوایم نتیجه ی زحماتمون رو ببینیم و ازش استفاده کنیم.
یا اینکه یه بار برای همیشه به خودمون قول بدیم تا کارهایی که شروع کردیم تموم نشدن، هیچ کار دیگه ای رو قبول نکنیم. به هیچ وجه و بدون هیچ عذر و بهانه ای. البته اینا نظرات منه برای به آرامش رسیدن، حتماً هم مخالفانی داره.

+ دیروز یه جا شنیدم که اگه قبل از خواب، کتاب بخونیم چند برابر سریع تر از وقتی که در فضای مجازی حضور داریم خوابمون میبره. تجربه، حداقل برای خودم ثابتش کرده ولی این هم جزء همون مسائلیه که همه ازش مطلعیم ولی کمتر بهش عمل میکنیم.

- یکی از دلایلی که از مدرنیته بدم میاد، همین شتاب و عجله ی سرسام آورشه. زندگیِ سنتی هرقدر هم که ظاهرِ عقب مونده ای داشته باشه، سادگی و آرامشش نظیر نداره.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ph0en1x , SepidehP , پرهوده , s90211006
ارسال: #۳۴۷۵۹
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۴۷۶۰
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۵ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  حرکت خرکی رو میریم که انجام بدیم ((:
یعنی چه حرکت خرکی میتونسته باشه که ۳ تا لایک گرفته؟ Big Grin
بالاخره درخواست انصراف از تحصیل دکتری رو دادیم Wink Big Grin
ان شاءالله که هیچ وقت ،هیچ اتفاقی پیش نیاد که خودتونو بابت این انتخاب سرزنش کنید و انتخابتون مسیر زندگیتونو به مسیری سبز هدایت کنه Smile

+ ایی عروس داماد مانشتی هم که کلا سکوت اختیار کردنو فقط سپاس میزننDodgy داداچ شیرینی رو بفرست مینروا بیارتش ارس TongueTongueTongueTongue

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , s90211006 , crevice
ارسال: #۳۴۷۶۱
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۰۹ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  + ایی عروس داماد مانشتی هم که کلا سکوت اختیار کردنو فقط سپاس میزننDodgy داداچ شیرینی رو بفرست مینروا بیارتش ارس TongueTongueTongueTongue
: ))))))))ینیااااا افاااق آخرشییی : )) ؛ ها افاق راست وَگوئه کااااکو بهنوووووم هرچه سریعتر شیرینی رو بیارین من زودتر ببرم ارس ( البته افاق منو‌ببخش ک توی راه ممکنه دوتادونش کم بشه سعی میکنم فقط دوتاBig GrinTongueTongueBlush)خیالتان راحت تعداد ارس اب رفته استBig Grin Cool خرج شیرینی کم وَشِهBig GrinCool
باریتم و اهنگ بخون افاق Big Grin
حرف شیرینی ک میاد میلرزه دلم
دین و ایمونُ میگیره ازم Big Grin
حالا وای وای وای پس تو کوجایی

][ شیرینی فقط شیرینیهای ملاااات تعرووون(اول تعرووون فقط وفقط اولویتامه ) بعدم تبریییز و کرمونشاه ویزدو اصفهون.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: s90211006
ارسال: #۳۴۷۶۲
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ
نقل قولای مانشت کار نمیکنه:
۱-در رابطه با پست جناب بارسا: اون موقع ها امکان حذف پست ها بود!
۲- پست مدیراتور بهنام خیلی بامزه بود Big Grin

مینروا نگارشی که بکار میبری به تنهایی از همین راه دور مقبره فردوسی رو با خاک یکسان میکنه Big Grin Big Grin Tongue

مدیر بازنشسته ای که داری میری مشهد التماس دعا،من نخود کشمش دوست ندارم ؛ سوهان قم رو هم برای من نیار؛ یه سرویس قابلمه سنگی بیار در اندازه های مختلف از ۲ نفره تا ۲۰ نفره با قدر نسبت ۲ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۴۷۶۳
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۹ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  مینروا نگارشی که بکار میبری به تنهایی از همین راه دور مقبره فردوسی رو با خاک یکسان میکنه Big Grin Big Grin Tongue
مدیر بازنشسته ای که داری میری مشهد التماس دعا،من نخود کشمش دوست ندارم ؛ سوهان قم رو هم برای من نیار؛ یه سرویس قابلمه سنگی بیار در اندازه های مختلف از ۲ نفره تا ۲۰ نفره با قدر نسبت ۲ Big Grin
بهههههه زعرا خانِم تا پستت دیدم کلی ذوق کردمممم سوپرایزمان کردی خواخِرجااان شکلک چشم قلبیوایناTongue
خیلی باحال گفتی : ))))) عشقِ فردوسیBig Grin فقط خودش میفهمهBig Grin؛ آفاااق یِرهههه یه سر ایی شعرومتنای منم ببر سر آرامگاه فردوسی جون بگو مینروا خیلی سلام رساندBlushBig Grin؛ ها برا منم از همینا که زعرا میخواد بیار زعفرونم بی زحمت یه ۵ کیلویی باشه بد نیست راضیمBig Grin التماس دعا Heart

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۴۷۶۴
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ
سه سال پیش دقیقا توی همین روز باهاش دوست شدم , ی مدت بود که همدیگرو میشناختیم ولی شروع دوستیمون همین موقع بود.
قبل از اینکه از هم جدا شیم قول داده بودیم که سالگرد دوم دوستیمون ی کیک بخریم و چندتا از دوستای نزدیکمون رو دعوت کنیم و کلی خوشی کنیم ولی سال سومم تموم شد و ...
توی این مدت که از زندگیم رفته بزرگترین نداشته ی زندگیم بوده ولی نمیدونم زندگی چطور پیش بره , شاید یکی بیاد که منو مجبور کنه به خاطر اومدنش از رفتن همین شخص تشکر کنم.
داشتم به این فکر میکردم که کاش میشد رفت عقب و همه چیز رو درست کرد ولی یاد فیلم Butterfly Effect افتادم . چه تضمینی وجود داره که اگه من برگردم عقب و کاری که الآن فکر میکنم درسته رو انجام بدم وضع ازین بهتر بشه ؟ پیشنهاد میکنم حتما این فیلم رو ببینید ...

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Menrva , shenia_mana , sss
ارسال: #۳۴۷۶۵
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۸ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بالاخره درخواست انصراف از تحصیل دکتری رو دادیم [تصویر:  wink.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
جدا ؟
ببخشید میشه بپرسم چرا دکتری انصراف زدید؟
میخواید الان به جای دکتری چه کارمهمی انجام بدید یعنی منظورم اینه که جایگزین بالاتری نسبت به درس دارید

پ ن : یعنی من خیلی شوکه ام. دفعه اوله میبینم کسی دکتری انصراف میزنه .حوالی من همه میخوان دکتری بخونن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , SepidehP , crevice
ارسال: #۳۴۷۶۶
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط shahraz.)
........

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , SepidehP
ارسال: #۳۴۷۶۷
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط Menrva.)
.......

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۴۷۶۸
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  .......
دو سال بعد که دوباره یه پستِ مانیتورینگ گذاشتم میگم اینجا چی نوشته بودی [تصویر:  429015_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Menrva
ارسال: #۳۴۷۶۹
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۳۰ ب.ظ
اخیرا موقعایی که با حواس جمع ۱۰ مین چرت میزنم قبل از این که اون زمان تموم بشه یا همون حدودا با خواب (خواب که نمیشه گفت چون خب آدم هوشیاره) این یهو میپرم که یه جایی هست دارم لیز میخورم و میفتم زمین. جالبه بعدش هم دقیقا پاهام رو جمع میکنم که نیفتم یهو پا میشم میبینم الکی بوده :| ولی کلا ترسش خواب رو میپرونه از این لحاظ خوبه :دی
به خاطر خیلی از اتفاقا خیلی دلم میخواد که بعدا راجع به روانشناسی مطالعه کنم.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , ele , Behnam‌
ارسال: #۳۴۷۷۰
۰۹ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  الان شد ۲۸ تا Big Grin حالاااااااا کی شیرینیئیییی میدیییییینننننن
فقط شیرینیش خشک نباشها ازون شیرینیهای ترِ ملااات وخفن باشه بی زحمت من چون باعث بانی خیرشدم یه دوکیلو جداگانه به من تقدیم کنین کادوی عروسیتون هم به خانومتون میدمTongue
چرااا بی خبرررررررر پروفسور اما اینقدر گفتما اخر شدا یوهاهاهاهاها حالشو‌ببرین

مینروا مینروا مینروااااااا تک خوری!!هووووم؟؟ اینه رسمش آررره؟؟ شیرینیـــــــــــــــــــارو بیار اونور باهم نوش جان کنیمTongue
آقا بهنام تبریکات فرااااوان Smile به پای هم جوراب بپوشید Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

چه خوب. Smile
مبارک باشه. Smile
خوشبخت باشید ان شاءالله. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۷۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۶۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close