زمان کنونی: ۰۴ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۰۹۱
۰۹ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  شما جای اونها نیستید ... Big Grin
صرفا میگم آدم تا بچه نداشته باشه و با بچه ها کار نکرده باشه، علی الخصوص پسر بچه های محترم Big Grin که دمار از روزگار آدم در میارند، نمی تونه طرز رفتاری رو پیش بینی کنه. Cool
من در حالت کلی آدم صبوری هستم ولی چند تا از این پسرهای شیطون (از همه سن) اومد زیر دستم! Sad Undecided اگه بدونید کم مونده بود خودمو از طبقه دوم پرت کنم بیرون Dodgy ولی اینا دست از اذیت کردن برنمیداشتن Rolleyes
خلاصه منم قبلا نظر شما رو داشتم، ولی از جهتی که در خصوص هر چیزی قضاوت کنی ، دنیا تو رو دقیقا در اون منظر قرار می ده، الان نظرم خعلی خعلی متفاوته Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بعضی از این بچه ها به من نزدیک هستن و به اندازه کافی میدونم که قضاوت کنم. بعضا والدینشون کلا بداخلاق و عصبی هستن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۰۹۲
۰۹ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
دلم میخواد برم یه روستایی مثل ابیانه و پاییز را اونجا سر کنم
بعد عصر ها تو ایون یکی از این خونه کاهگلی ها بنشینم و چای بخورم البته ترجیحا چای شمال باشه
فقط کتابامو ببرم و لپ تاپ یه مقدار هم خوراکی خوشمزه....
ابیانه هم نشد کویر....(دیگه سر به بیابون میذارم)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , diligent , sara9009
ارسال: #۳۳۰۹۳
۰۹ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  جالب بود...خیلی ممنونم

Big Grin

منظورم استفاده ازش برای یافتن کاراکتر بود، کیفیت عکس پایینه ولی شاید یکی از کاراکترای پایینی باشه.

’̮ ‿ ͜ ᴗ ᵕ ’
متوجه منظورتون شده بودمSmile پیدا شد. به نظرم ۰۲FD باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۳۰۹۴
۰۹ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی از این والدین رو که میبینم که چطوری با بچه کوچیک رفتار می کنن اعصابم خورد میشه. میخوام یه جوری بزنمشون که از زمین بلند نشن. بابا بچه کوچیکه. نمیفهمه که. اه اه اه.
بچه رو میخای بزنی یا والدین رو Big GrinTongue
والدینو دیگهBig Grin
ولی قبول کن زدن بچه‌ها کِیفِ دیگه‌ای داره، مخصوصاً که احتمال بدی که عقده‌ای و سرخورده بار بیان Big GrinBig Grin

(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مهارت چرم زبانی ...
خیام layout کیبوردت چیه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Skyrim
ارسال: #۳۳۰۹۵
۱۰ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  برای این سوالم قبلا داخل نت سرچ کردم ولی جوابش را با آمار کل جهان بدست آورده بود.
که ممکنه در کشور خودمون قضیه فرق داشته باشه.
اگر کسی راهنمایی‌ام کند ممنون میشم.
فکر کنم قبلا تو چند تاپیک بحثش شده بود Exclamation

-------------------------

نمی دونم چرا فکر کردم زبان خارجه منظوره مثل فرانسوی آلمانی. در این صورت سوال خفنی میشد.
ارسال: #۳۳۰۹۶
۱۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یه ایده کوچولو اما جالب:

تیتراژ خاله غورباقه:

سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۳۳۰۹۷
۱۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط barca.)
یه قسمت از vs هست که مجبورت میکنه با VB کد بزنی البته گزینه های دیگه غیر از کد زدن هم داری ولی کد فقط VB هر کی گفت کجاست جایزه داره در حد لالیگا! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۳۰۹۸
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ق.ظ
مثل اینکه دیروز همه‌‍ی کاربران مشکل ورود داشتند.
ارسال: #۳۳۰۹۹
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ب.ظ

سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , 10:30 , gogooli , Skyrim , shahlaj , arefeh.hp , diligent , neda.n91 , Saman , ele , nlp@2015 , saeidkhan , WhatEver , RASPINA , neda_Network , ماه بانو , Menrva , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۳۱۰۰
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
کار جدید:

سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۳۱۰۱
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کار جدید:

فردا پس فرداست که بزنی تو کارای هنری Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , قاصدک۲۳
ارسال: #۳۳۱۰۲
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کار جدید:

فردا پس فرداست که بزنی تو کارای هنری Big Grin
ما فقط خط خطی می کنیم. TongueBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۳۱۰۳
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ
رکورد زدم! از ۶و نیم عصر دیروز خوابیدم تا ۶ و نیم صبح امروز Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۳۱۰۴
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  رکورد زدم! از ۶و نیم عصر دیروز خوابیدم تا ۶ و نیم صبح امروز Big Grin
ایشالا به پیشواز فصل زمستون؟ Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Pure Liveliness
ارسال: #۳۳۱۰۵
۱۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  رکورد زدم! از ۶و نیم عصر دیروز خوابیدم تا ۶ و نیم صبح امروز Big Grin
ایشالا به پیشواز فصل زمستون؟ Big GrinBig Grin
Big Grin
دوستان هر کاری با من دارن از الان بگن و گرنه میره تا بهار ۹۶ Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۸۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۶۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close