زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۴۹۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط Skyrim.)
یه فست فود اینجا هست ... مازی مزه ...
یه هفته س تو فکرشم ... قرار رو هم بستیم امروز تموم شد رفت!!
یعنی جمعه بعد آزمون مستقیم میریم اونجا با بروبچز ...
میخام سیب زمینی ویژه، قارچ ویژه، دوبل ویژه ... خلاصه هر چی ویژه داره رو سفارش بدم !!
به هیچکدومتون هم هیچی نمیدم !! همش مال خودمه Smile))

پ.ن: تا حالا سابقه نداشته یکدوم از اینا رو بتونم تا ته بخورم !! ولی آدمی با امید زنده است!!

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۴۹۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  یه فست هود اینجا هست ... مازی مزه ...
سوالی که ذهنم رو درگیر کرده اینه که توو کدوم آرایش صفحه کلید دکمه‌های ف و هـ کنار هم میفتند Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , The BesT , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۴۹۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  یه فست هود اینجا هست ... مازی مزه ...
سوالی که ذهنم رو درگیر کرده اینه که توو کدوم آرایش صفحه کلید دکمه‌های ف و هـ کنار هم میفتند Huh
Big Grin
یعنی میخای بگی تو صفحه کلید شما ف و هـ کنار هم نیست ؟؟!! HuhHuh واقعا عجیبه ... به نظرم ببر نمایندگی عوضش کن ...Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۲۷۴۹۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  کسی ایجا میدونه که در دانشگاه خوارزمی
کدوم رشته ها تو پردیس کرج و کدوم رشته ها تو پردیس تهران هست ؟؟

پ.ن : اگه میدونید از جواب دادن دریغ نکنید .
با تشکر

مگه پردیس تهران هم داره؟ من آزمونم اونجاست میپرسم. روانشناسی و ریاضی و برق و کامپیوتر رو که مطمئنم کرجه. بقیه ش هم باید کرج باشه ها. :-؟

مرسی عزیزم
لطف کردی HeartHeartHeartHeart

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۵۰۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ
میان آرزوهای تو و معجزه خداوند ،
دیواریست به نام اعتماد
پس اگر دوست داری به آرزوهایت برسی
با تمام وجود به او اعتماد کن

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Pure Liveliness , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۵۰۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۳ ب.ظ
سلام.

چند تا پستهای بچه ها خوندم. انگار همه در حال تماس باشرکتها هستن

بچه هایی که تهران تو شرکتها کار میکنن ؛ یه سوال دارم :
اگر جایی که رزومه میفرستیم بگیم تهران ساکن نیستیم ولی برامون مقدور هست بیاییم تهران خونه بگیریم و بمونیم ؛ براشون قابل قبوله ؟ یا تو انتخاب ما مردد میشن؟

من یه شرکتی تماس گرفتم و رزومه ام گفتم و گفتم که تهران ساکن نیستم ولی میتونم بیام بمونم.دوستم میگه اشتباه کردی اینجور گفتی. واقعا نباید میگفتم ؟ خب راستشو گفتم. یعنی تو انتخاب من مردد میشن؟
ارسال: #۲۷۵۰۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
دیروز رفته بودم دکتر. جدای از آرامشی که دکتر در برخوردش داشت. آخر کار از من بابت اینکه منتظر شدم تا بیام تو معذرت خواست. کل جمله اش شاید چند لحظه بیشتر نبود اما تاثیر زیادی داشت.

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام.

اگر جایی که رزومه میفرستیم بگیم تهران ساکن نیستیم ولی برامون مقدور هست بیاییم تهران خونه بگیریم و بمونیم ؛ براشون قابل قبوله ؟ یا تو انتخاب ما مردد میشن؟

من یه شرکتی تماس گرفتم و رزومه ام گفتم و گفتم که تهران ساکن نیستم ولی میتونم بیام بمونم.دوستم میگه اشتباه کردی اینجور گفتی. واقعا نباید میگفتم ؟ خب راستشو گفتم. یعنی تو انتخاب من مردد میشن؟
به نظر من تمام مواردی که به شرکت مربوط میشه رو باید رک و راست گفت. اما بقیه موارد لازم نیست گفته بشه. ضمن اینکه کار حرفه ایه. تو کار حرفه ای شفافیت مالی، رفتاری، قانونی مهمه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , **sara**
ارسال: #۲۷۵۰۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام.

سلام ،
تو انتخاب شما مردد میشن ، چون شرکت ها در تهران در انتخاب نیروی کار دستشون خیلی باز هست .
اگه میخواستید بیاید در تهران ساکن شوید دیگه نباید میگفتید ساکن تهران نیستید ، کلا انتخاب تو شرکتا تو تهران همیشه بین خوب و خوب تر هست ،حتی گاهی بین دو نفر که ساکن تهران هم هستن اونی که نزدیک تر به شرکت هست انتخاب میشه حتی در بعضی موارد که فرد دوم که تو چند تا پارامتر دیگه قوی تر هست ولی دورتر از شرکت ساکن هست انتخاب نمیشه !
کلا تو مصاحبه ها سوال دوم یا سومشون اینه محل زندگی کجاس ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , **sara**
ارسال: #۲۷۵۰۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط The BesT.)
ممنون از پاسختون آقای بلک

منظورتون از مواردی که میگید نیاز به گفتنش نیست چی هست؟

سارا خانم :
آخه خودشون هم چیزی نگفتن.فقط بهم گفت باید قراری بذاریم حضوری بیایید شرکت و صحبت کنیم.منم گفتم پس زمان و مکان دقیق بگید چون برام مقدور نیست هروقت گفتید دوساعت بعدش خودمو برسونم.اونم گفت پس چطوری میخواهی بیایی کلا شرکت برای کار ؟ گفتم میتونم خونه بگیرم و ساکن بشم. دیگه هیچی نگفت. بعد هم گفت رزومه ات تو تلگرام برام بفرست و بررسی میکنم بهتون تا یه ربع تا نیم ساعت دیگه خبر میدیم. منم همون موقع فرستادم هیچی نگفته هنوز. اگر نمیخان خب بگن حتما که نمیخواهیم . چون یه آشنا هم منو معرفی کرده بود حداقل حواب بدن خب !
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۷۵۰۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ
رزومه -- آگهی استخدام --- ایمیل دیگه خسته شدم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۵۰۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط sara9009.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سارا خانم :
آخه خودشون هم چیزی نگفتن.فقط بهم گفت باید قراری بذاریم حضوری بیایید شرکت و صحبت کنیم.منم گفتم پس زمان و مکان دقیق بگید چون برام مقدور نیست هروقت گفتید دوساعت بعدش خودمو برسونم.اونم گفت پس چطوری میخواهی بیایی کلا شرکت برای کار ؟ گفتم میتونم خونه بگیرم و ساکن بشم. دیگه هیچی نگفت. بعد هم گفت رزومه ات تو تلگرام برام بفرست و بررسی میکنم بهتون تا یه ربع تا نیم ساعت دیگه خبر میدیم. منم همون موقع فرستادم هیچی نگفته هنوز. اگر نمیخان خب بگن حتما که نمیخواهیم . چون یه آشنا هم منو معرفی کرده بود حداقل حواب بدن خب !

من تا حالا ندیدم زنگ بزنند بگن ما نمیتونیم با شما همکاری کنیم ، هیچ وقت چنین چیزی رو نه دیدم نه شنیدم . تازه وقتی هم که اوکی هست نمیدونم واسه حفظ کلاس کاری یا چیه چند روز بعد از زمانی که اعلام میکنن میگن مثلا فلان روز بیا شرکت واسه قرارداد و اینا

حالا اگه شما میخواید حتما بدونید جوابشون چیه تماس بگیرید باهاشون به نظر من

+ یا میتونید به اشناتون بگید ازشون بپرسن چجوریاس جوابشون
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , **sara** , Menrva
ارسال: #۲۷۵۰۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ
شاید رو حساب آشنایی که بوده اینجور بهم گفتن.
حالا که اینجوره فردا یا پسفردا باهاشون تماس بگیرم و نتیجه را بپرسم
من برام مشکلی نبود مجدد زنگ میزدم بهشون.ولی خودش اینجوری گفت که بررسی میکنم جواب میدم بهتون.دیگه منم چیزی نگفتم.

آخه این اولین تجربه ام بود برای کار با شرکت.بهش هم گفتم من تجربه کار توی شرکت ندارم و ... . باید صادقانه میگفتم چون اون فردی هم که واسطه شده بود بهشون گفته بود که این خانم تجربه کار شرکت تا حالا نداشته ولی میخاد شروع بکار کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۷۵۰۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون آقای بلک

منظورتون از مواردی که میگید نیاز به گفتنش نیست چی هست؟
چیزایی که بیزینس اونها رو تحت تاثیر قرار نمیده. فرضا شما بعد از زمان کارتون میخواید یه پروژه شخصی پولی یا مجانی داشته باشید که موضوعش ربطی به کار شرکت نداره و از زمان شرکت هم استفاده نمی کنید و خستگیتون رو هم برای شرکت نمی برید. در صورتی که بندی تو قرار داد برای این نداشته باشید اونها نمیتونن شما رو از این پروژه منع کنن. بعضی از کارفرما ها ممکنه اظهار عدم رضایت کنن که مهم نیست و غیر حرفه ای بودن اونها رو نشون میده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , The BesT
ارسال: #۲۷۵۰۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  شاید رو حساب آشنایی که بوده اینجور بهم گفتن.
حالا که اینجوره فردا یا پسفردا باهاشون تماس بگیرم و نتیجه را بپرسم
من برام مشکلی نبود مجدد زنگ میزدم بهشون.ولی خودش اینجوری گفت که بررسی میکنم جواب میدم بهتون.دیگه منم چیزی نگفتم.

آخه این اولین تجربه ام بود برای کار با شرکت.بهش هم گفتم من تجربه کار توی شرکت ندارم و ... . باید صادقانه میگفتم چون اون فردی هم که واسطه شده بود بهشون گفته بود که این خانم تجربه کار شرکت تا حالا نداشته ولی میخاد شروع بکار کنه.

حالا ایشاالله اگه جور شد ، وقتی حضوری رفتید چیزی که صد در صد توش تخصص ندارید رو اصلا تو مهارت هاتون نگید ، چون توقع تخصص صد در صد تو چیزی که تو مهارتاتون قرار دادید رو ازتون دارن حتما این موضوع یادتون نره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۲۷۵۱۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  تازه وقتی هم که اوکی هست نمیدونم واسه حفظ کلاس کاری یا چیه چند روز بعد از زمانی که اعلام میکنن میگن مثلا فلان روز بیا شرکت واسه قرارداد و اینا
اگر کارفرمایی اینطوری فکر می کنه شغل رو با خواستگاری اشتباه گرفته، اول باید بره رفتار حرفه ای رو یاد بگیره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۱۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۱۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close