تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
25 درصد اول رو اصلا راضی نیستم از خودم خیلی بد بود ازمون امروز
ولی جبرانش میکنم به امید خدا
بقیه چی کا کردن؟
خوب نبود مدیریت اصن
راضی نبودم
به نظر من هم خوب نبود !
زبان که سخت بود! مدیریت اگر رابینز رو می خوندی هم کافی نبود ! فکر کنم بهترین درسش هوش بود !
رتبم 2 رقمی شده ولی داغان Smile
(18 مهر 1393 10:51 ب.ظ)آرمانا نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من هم خوب نبود !
زبان که سخت بود! مدیریت اگر رابینز رو می خوندی هم کافی نبود ! فکر کنم بهترین درسش هوش بود !

کلا تضعیف روحیه بود Sleepy

(18 مهر 1393 11:48 ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط: [ -> ]رتبم ۲ رقمی شده ولی داغان Smile

خوبه که Cool چند شدین حدودا؟ من 70 شدم حدودا Big Grin بروم قید درس را بزنم Angel
تجربه بسیار عالی بود

همین که دانشگاه شریف برای اولین بار رفتم خیلی جالب بود

ولی رتبم داغون شد : 326

جبران می کنم دفعه بعدی :دی

(18 مهر 1393 10:51 ب.ظ)آرمانا نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من هم خوب نبود !

از رتبه ات راضی بودی؟

(19 مهر 1393 12:04 ق.ظ)nima88 نوشته شده توسط: [ -> ]خوبه که Cool چند شدین حدودا؟ من ۷۰ شدم حدودا Big Grin بروم قید درس را بزنم Angel
95 میگم که داغان Smile شما که خوب شدین من نا امید شدم باس کلا قید درس رو بزنم Sad
به نظر من سطح سوالات زیاد سخت نبود.شاید هم راحت بود
مهم جامعه اماری هست.
کسی نیست کارنامه خودش را بذاره ببینیم با چه درصدی میشه تک رقمی اورد!!!!!!!!!!
خیلی از نتایج 25% درصد خوشحال یا نا امید نشین !

50% ها و 100% رو بیشتر مورد توجه قرار بدین !
من نتونستم آزمون اول رو شرکت کنم

نمیدونستم آزمون ها جلو کشیده شدن

ای شالله از آزمون بعد

کسی سوال های ازمون سنجش رو داره؟
من تمام سوالای شبکه و سیستم عامل رو درست جواب دادم چون کتابای پارسه رو خونده بودم.
ولی پایگاه داه رو که مقسمی با جزوه دکتر ابراهیمی خونده بودم دو تا زدم اونم اشتباه زدم. همین طور مهندسی نرم افزار که مدرسان با مقسمی خوندم ولی فقط یکی درست زدم.
واسه آزمون بعدی اگه همه رو پارسه بخونم رتبم یک میشه Big Grin
منم شدم 438.ولی پاسخ نامه ای که تو پوشم گذاشتن مال من نیست که!!!!!!!!چطوریاست؟؟؟؟؟
25 درصد دوم جبران میکنم.
(19 مهر 1393 07:41 ب.ظ)mahayr نوشته شده توسط: [ -> ]منم شدم 438.ولی پاسخ نامه ای که تو پوشم گذاشتن مال من نیست که!!!!!!!!چطوریاست؟؟؟؟؟
25 درصد دوم جبران میکنم.

پاسخ نامه واسه شماس ولی احتمالا مثه من گزینه هایی رو که خالی گذاشتین رو غلط در نظر گرفتن که گفتن تا امشب درست میشه.داستان داریم با این کارنامه ها.

Sent from my cell
دوستان یه سوال داشتم
با توجه به جامعه آماری امتحان 25% اول که برای رشته آی.تی حدود 588 نفر بود، آیا به نظرتون رتبه این آزمون می تونه محکی باشه برای کنکور اصلی؟ من رتبم حدود 80 شده.
(20 مهر 1393 12:06 ق.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یه سوال داشتم
با توجه به جامعه آماری امتحان ۲۵% اول که برای رشته آی.تی حدود ۵۸۸ نفر بود، آیا به نظرتون رتبه این آزمون می تونه محکی باشه برای کنکور اصلی؟ من رتبم حدود ۸۰ شده.

این آزمونا هیچ متر مناسبی نیست دوست عزیز.
شما سعی کن بهترین عملکرد خودت رو داشته باشی.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع