تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
من فک میکردم آزمونای جامع سوالات خوب بشن، ولی اصلا اینجور نبود
کسانی که رتبه خوبی نیاوردن نگران نباشن، چون سوالات استاندارد نبودن
انشااله همگی تو کنکور اصلی رتبه دلخواهشونو بیارن
فقط دوستان قید رتبه یک رو بزنن. چون قبلا رزرو شدهSmile
واقعاااااا حیف پول!!!!!
کاش یکی اینو گوششون میرسوند!!!
منم شدیدا میخام بدونم اونی ک سوالای مدیریتو درمیاره چیییییییییییییییییییییییی فک میکنه!!!!!!!!!!!!!!خداوکیلی یبارم فک نکنم چشمش بسوالای کنکورم افتاده باشه!!!!!
بچه ها سوال سواله ، فرق نمیکنه مهم رقابته. کنکورم ممکن سوالای چرت و پرت بدن. کنکور و خیلی خاصو ویژه نکنین(لطفاBig Grin)
(13 دى 1393 12:09 ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]من فک میکردم آزمونای جامع سوالات خوب بشن، ولی اصلا اینجور نبود

بهتون منفی دادم چون اعتماد به نفس بالایی دارید و اینکه گوشزد کرده باشم که رتبه یک پارسه رتبه یک کنکور نیست,میتونید از سال قبلی ها بپرسیدCool
(13 دى 1393 11:25 ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 دى 1393 12:09 ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]من فک میکردم آزمونای جامع سوالات خوب بشن، ولی اصلا اینجور نبود

بهتون منفی دادم چون اعتماد به نفس بالایی دارید و اینکه گوشزد کرده باشم که رتبه یک پارسه رتبه یک کنکور نیست,میتونید از سال قبلی ها بپرسیدCool

مگه اعتماد به نفس بده؟
من هیچ ارزشی واسه آزمونای پارسه و رتبه هاش قائل نیستم. اگه هم ثبت نام کردم فقط به این خاطر بود که گفته بودن به نفر اول جایزه میدن. گفتم اینجوری پولی رو که بابت بعضی از کتابای مسخرشون دادم رو پس میگیرم
بچه های مانشت همه چیشون قشنگ و دوست داشتنیه، حتی منفی دادنشون
(14 دى 1393 12:08 ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 دى 1393 11:25 ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط: [ -> ]

مگه اعتماد به نفس بده؟
من هیچ ارزشی واسه آزمونای پارسه و رتبه هاش قائل نیستم. اگه هم ثبت نام کردم فقط به این خاطر بود که گفته بودن به نفر اول جایزه میدن. گفتم اینجوری پولی رو که بابت بعضی از کتابای مسخرشون دادم رو پس میگیرم
بچه های مانشت همه چیشون قشنگ و دوست داشتنیه، حتی منفی دادنشون

چقد خونسردSmile
من نظرم اینه که رتبه یک پارسه جتما رتبه یک کنکور نیس ولی کسی که رتبه یک کنکور میشه میتونه رتبه یک پارسه هم بشه.
منم مشتاقم ببینم رتبتو البته بدون هیچ موج منفی ایBig Grin
امیدوارم سوالات کنکور طوری باشه که هر کس به اندازه سهمش بهره ببره.
مدرسان 1200 نفر بود این آزمون ، پارسه چقدر شرکت کننده داشت دوستان
(14 دى 1393 07:57 ب.ظ)Densike نوشته شده توسط: [ -> ]مدرسان ۱۲۰۰ نفر بود این آزمون ، پارسه چقدر شرکت کننده داشت دوستان
مهندسی کامپیوترم 859
مثل اینکه بعضی از دوستان از امیدواری خوششون نمیاد
هر کسی میتونه به رتبه یک شدن فک کنه و به خاطرش تلاش کنه. این کجاش اشکال داره؟
منم یکی از این افراد
من با تمام وجود آرزو میکنم که هر کسی به رتبه ای که لیاقتشو داره برسه و هر کسی هم که بیشتر از همه تلاش کرده رتبه یک بشه.
اگه هم خدا دوست داشت یه رتبه خوب به ما بده، نداد هم حرفی نیست، اون موقع میفهمم به اندازه کافی تلاش نکردم
فک کنم مصاحبه رتبه 43 نرم افزار پارسال بود که خوندم
نوشته بودن تو آزمونای آزمایشی هیچ موقع رتبه شون زیر 50 نشده بود اما اینم نوشته بودن که ایمان داشتن که رتبه خوب میارن تو کنکور
امیدوار بودن و به چیزای خوب فک کردن واسه هیچ کس خرجی نداره
من تو کنکور پارسه 56 آوردم خیلی ناراحتم Sad((
اینجا 56 آوردم کنکور سراسری چند میارم؟!
(15 دى 1393 07:48 ب.ظ)okok نوشته شده توسط: [ -> ]من تو کنکور پارسه ۵۶ آوردم خیلی ناراحتم Sad((
اینجا ۵۶ آوردم کنکور سراسری چند میارم؟!
با توجه به رتبه ای که تو مؤسسه آموزشی میاری دقیقاً نمیشع گفت معادل چه رتبه ای تو کنکور هست. حالا اگه فرض کنیم که سؤال ها و محیط آزمون خیلی شبیه کنکور باشه باز هم نوع شرکت کننده ها که توی اون مؤسسه ثبت نام کردن معلوم نیست و ممکنه نفرات برتر تو مؤسسات دیگه باشن یا اصلاً بعضی ها کنکور آزمایشی شرکت نمی کنن.
ولی خوب با همه ی این احوال یه روش جالب و (نه لزوماً دقیق) واسه معادل کردن رتبه ها اینه که حداکثر شرکت کننده های مؤسسه ات و حداکثر شرکت کننده های رشته ات تو کنکور رو نسبتشون رو پیدا کنی و عددی که از مؤسسه به دست میاد را بین بازه ی یک دوم و خودش قرار بدی. مثلاً اگه تو پارسه 1000 نفر شرکت کننده باشه و تو رتبه 56 آورده باشی و تو آزمون سراسری 10000 نفر شرکت کننده داشته باشه 10000/1000 مساوی 10 میشه یعنی رتبه ی تو باید چیزی بین 56*5 و 56 *10 باشه که میشه بین 280 تا 560
خیلی نا امید شدم ... از اول مرداد تا الان کلی درس خوندم ...
سعنی مشکلم کجا بوده که اینقدر رتبم بد شده؟! Sad
(15 دى 1393 09:09 ب.ظ)okok نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی نا امید شدم ... از اول مرداد تا الان کلی درس خوندم ...
سعنی مشکلم کجا بوده که اینقدر رتبم بد شده؟! Sad

یه آزمون آزمایشی که همه چیزو مشخص نمیکنه مخصوصا این آزمونای موسسات چونکه هر موسسه ای سبک طراحای خودشو داره هرکاری هم بکنن مثل کنکور نمیشه ! امیدتونو از دست ندید و به تلاشتون ادامه بدید. شاید موقع کنکور روز خوبتون باشه و بتونین بهترین عملکردتونو داشته باشید و یه نتیجه خوب بگیرید ...
بچه ها آزمون چطور بود؟
فاز مهندسی نرم چیه دقیقا؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع