تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
clean room تئ کتاب گفته رفع ابهام و ناسازگاری ها!!! پس هم ابهام میشه هم ناسازگاری
نمیفهمم چرا زمان actor هست؟؟؟؟
سلام خسته نباشید
دوستان تو هوش سوال 120 به نظر من پارسه گزینه غلط زده حالا تحلیلم رو مینویسم شما هم لطفا نظر بدید
ممنون
ببینید الفا بتا رو استلزلم میکنه یعنی تو هر دنیایی که الفا درست باشه بتا هم درست باشه
خوب اینجا فقط گفته الفا 8 تا مدل داره نگفته که کدوم هاشون درست هستند پس گزینه 4 که پارسه گفته غلطه چون ممکنه مثلا الفا فقط توی m1 و m3 درست باشه
اما من میگم گزینه 1 درسته چون که میگه الفا اجتماع بتا و گاما رو استلزام میکنه این یعنی تو هر مدلی که الفا درست باشه باید اجتماع بتا و گاما هم درست باشه که دقیقا هم همین طوره چون اجتماع بتا و گاما تو همه مدل ها درسته پس تو هر مدلی که الفا درست باشه حتما اجتماع بتا و گاما هم تو اون مدل درستن
ضمنا اگر گزینه 4 درست باشه طبق قضیه یکنواختی باید گزینه 2 هم درست بشه!!!!!
از این هم میشه 4 رو رد کرد
مگر که منظور سوال این بوده باشه که الفا توی همه مدل های 1 تا 8 درسته و این کلمه درسته رو جا انداخته باشه
نظرتون بگید ممنون میشم
خوب نبود ازمون مخصوصا مشترک!!!!!!!!!!!!!!
سلام
بچه ها ایتی سوال 82هوش چرا "عامل هایی که کاملا مشاهده پذیرند نیازی به حالت درونی ندارند"رو غلط گرفته؟
من تاحالا چندین جا تو کتاب راهیان دیدم نوشتم محیط ک کاملا مشاهده پذیر باشه چون متغیر حالت زمانی استفاده میشه ک نتونیم وضعیت فعلی رو کامل تشخیص بدیم اون وقت مجبوریم وضعیت های قبلی رو هم در نظر بگیرم!!
فکر میکردم آزمونای جامع ، سوالاتش خوب میشه. اما مثل اینکه جامع ها بدتر از اونان.
ای کاش حداقل سوالات آزمونای جامع رو میدادن یه آدم با سواد طرح کنه
سوالات باید استاندارد باشه تا ادم بتونه هم خودشو بسنجه و هم زمان رو در نظر بگیره. خیلی از ماها میریم این آزمونا رو میدیم و وقت کم نمیاریم ولی سوالات کنکور سبکشون فرق داره

به نظرم نباید خودمونو خیلی درگیر این آزمونا کنیم. من که فقط آزمون میدم و سوالاتشو میندازم کنار.
به نظرم ارزش نگاه کردن دوباره رو ندارن. چون الان که پاسخ نامه رو نگاه کردم، خیلی از سوالات رو اشتباه حل کردن. حالا اگه کسی بخواد با بررسی این جوابا مطلبی رو یاد بگیره که تو کنکور سوالارو غلط میزنه
هرچند ازمون های پارسه از همون اول افتضاح بود و تمام زحمتشون خلاصه میشد در کپی کردن سوالات از سالای قبل اونم نه چند سال اخیر ، سوالای عهد حجر، ولی با همه اینا امروز بهتر نبود ؟ کمتر سوالات مشابه بود و بیشتر نیاز به فکر داشت.(نسبت به ازمونای قبل میگم)
پس چرا میگین بدتر بود؟
جالبه که من یک ساعت و 10 دقیقه وقت زیاد آوردم درصورتی که تو آزمون شبیه سازی کنکور 93 که از خودم گرفتم خیلی وقت کم آوردم.. واقعا پارسه چی فک میکنه با خودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر شما این سوالات نیاز به فکر کردن دارن؟
سوالات تخصصی هوش
110- به جای N بذارین 2 بعد ببینین جواب کدوم میشه
سوال 111- تو هر زمان اون کاری که جریمه بیشتری داره رو انجام بدین و اونی که جریمه کمتری داره رو به تاخیر بندازین
سوال 112- به جا n بذارین 2 اونوقت فقط گزینه اول به ازا N=2 میشه 12 . خود صورت سوال هم گفته میشه 12
سوال 113- شکل آرایه مربوط به کدوم مرتب سازیه؟ انصافا همون عهد حجر هم نگاه کنین همچین سوال مسخره ای ندادن
سوال 114- مرتبه k امین کوچکترین عنصر چیه؟

انصافا اسم اینارو میشه بذاری سوال؟

من دفعه قبل زبانم رو 40 زدم. این دفعه 75 زدم.
البته ناگفته نماند این یکی دو هفته زبان رو خوب کار کردم ولی نه اونقد که درصدم اینجوری بره بالا.

به خدا این سوالات مسخره بازین. خیلی خودتونو درگیر نکنین.
من رتبه هام بد نمیشه که بخوام بندازم گردن سوالا. ولی واقعا این سوالات بچه بازین
(26 دى 1393 02:46 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بچه ها ایتی سوال ۸۲هوش چرا "عامل هایی که کاملا مشاهده پذیرند نیازی به حالت درونی ندارند"رو غلط گرفته؟
من تاحالا چندین جا تو کتاب راهیان دیدم نوشتم محیط ک کاملا مشاهده پذیر باشه چون متغیر حالت زمانی استفاده میشه ک نتونیم وضعیت فعلی رو کامل تشخیص بدیم اون وقت مجبوریم وضعیت های قبلی رو هم در نظر بگیرم!!
سلام
آره به نظر منم جمله درسته ولی نمیدونم چرا غلط گرفته!!!!!!!!Sad
------------------------------------------------------------------------------------
میشه لطف کنه یکی سوال 46 جمله های ب و ج رو توضیح بده.
برای مرتب سازی عناصر کمتر از 20 ، مگه درجی بهتر نبود که اونم در بدترین حالت n(n-1)/2 مقایسه داشت دیگه!
(26 دى 1393 03:27 ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شما این سوالات نیاز به فکر کردن دارن؟
سوالات تخصصی هوش
۱۱۰- به جای N بذارین ۲ بعد ببینین جواب کدوم میشه
سوال ۱۱۱- تو هر زمان اون کاری که جریمه بیشتری داره رو انجام بدین و اونی که جریمه کمتری داره رو به تاخیر بندازین
سوال ۱۱۲- به جا n بذارین ۲ اونوقت فقط گزینه اول به ازا N=2 میشه ۱۲ . خود صورت سوال هم گفته میشه ۱۲
سوال ۱۱۳- شکل آرایه مربوط به کدوم مرتب سازیه؟ انصافا همون عهد حجر هم نگاه کنین همچین سوال مسخره ای ندادن
سوال ۱۱۴- مرتبه k امین کوچکترین عنصر چیه؟

من دفعه قبل زبانم رو ۴۰ زدم. این دفعه ۷۵ زدم.
البته ناگفته نماند این یکی دو هفته زبان رو خوب کار کردم ولی نه اونقد که درصدم اینجوری بره بالا.

من کلی گفتم و در مقایسه با ازمونای قبلی سوالات تخصصی از همون اول بد طراحی میشد هیچ ابتکاری در طراحی نبود.
بیشتر منظورم مشترک بود ولی از دید شما اگه بخوام نگاه کنم مشترک هم همون شرایطو داشت.
(26 دى 1393 03:54 ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 دى 1393 03:27 ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شما این سوالات نیاز به فکر کردن دارن؟
سوالات تخصصی هوش
سوال ۱۱۱- تو هر زمان اون کاری که جریمه بیشتری داره رو انجام بدین و اونی که جریمه کمتری داره رو به تاخیر بندازین
سوال ۱۱۲- به جا n بذارین ۲ اونوقت فقط گزینه اول به ازا N=2 میشه ۱۲ . خود صورت سوال هم گفته میشه ۱۲
سوال ۱۱۳- شکل آرایه مربوط به کدوم مرتب سازیه؟ انصافا همون عهد حجر هم نگاه کنین همچین سوال مسخره ای ندادن

من دفعه قبل زبانم رو ۴۰ زدم. این دفعه ۷۵ زدم.

من کلی گفتم و در مقایسه با ازمونای قبلی سوالات تخصصی از همون اول بد طراحی میشد هیچ ابتکاری در طراحی نبود.
بیشتر منظورم مشترک بود ولی از دید شما اگه بخوام نگاه کنم مشترک هم همون شرایطو داشت.

حق با شماست. سوالات مشترک یه ذره وضعشون بهتره.
این آزمونا و سوالاتش زیاد مهم نیست. مهم اینکه تو کنکور اصلی یه رتبه خوب بیارین. اصلا همه این مسائل ابزارین که به اون هدف برسین.
ان شااله که یه رتبه خیلی خوب تو کنکور میارین
(26 دى 1393 03:28 ب.ظ)Bahar_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 دى 1393 02:46 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بچه ها ایتی سوال ۸۲هوش چرا "عامل هایی که کاملا مشاهده پذیرند نیازی به حالت درونی ندارند"رو غلط گرفته؟
سلام
آره به نظر منم جمله درسته ولی نمیدونم چرا غلط گرفته!!!!!!!!Sad
------------------------------------------------------------------------------------
میشه لطف کنه یکی سوال 46 جمله های ب و ج رو توضیح بده.
برای مرتب سازی عناصر کمتر از 20 ، مگه درجی بهتر نبود که اونم در بدترین حالت n(n-1)/2 مقایسه داشت دیگه!
قسمت ب ک درسته من ی مثال زدم درت دراومد.کافیه جوری مثالو بزنی ک یالی ک کوچکتر از بزرگترین یال هست رو نتونی اضافه کنی یعنی اضافه کردنش دور ایجاد کنه اون وقت مجبوری یال بزرگترو انتخلب کنی.
قسمت ج هم نمیدونم چرا در بدترین حالت 10مقایسه میشه!مگ حبابی ی الگوریتم مبتنی بر مقایسه نیس؟خب با6عنصر حساب کنی بیشتر از10تا میشه!
______________××××××××_××_____________
خداوکیلی چرت سوال میده!
دوتا از سوالای مشترگ ازdfsبود اونم چی؟براساس زمانf,d!!!فک کنننن 2تا از سوالای الگوریتم از ی نوع بود!!!
درصورتی میتونست بجاش ی سوال خیلی خوب از تقسیم وحل یا گریدی بده!
ولی منک با اینحال نتونستم جالبی بزنم!!ولی این سوالا واسه کسایی ک خیلیییی خوندن قبول دارم خیلییی چرته!
همون کنکور سوال سخت میده بنفع همه هس...!!!!
سوالات تخصصی هوش
سوال 115 چرا گزینه 1 زده؟ 2 هم میشه، نمیشه؟
میشه لطفاً سوال های 48 - 49 - 51 - 54 (ساختمان و نظریه) رو توضیح بدید؟
---------------------------------------------------------------------------------
سوال 90 و 93 نرم افزار رو به نظرتون اشتباه حل نکرده؟
سوال 90 وقتی که از حلقه خارج میشیم، متغیرها آزاد نمیشن؟ که بعد یکیشون رو برای k+p استفاده میکنیم و در کل 4 متغیر کمکی نمیشه؟؟؟
سوال 93 هم به نظرم گزینه 3 میشه. نمیشه؟؟؟؟؟
سوال 121 (هوش) جوابش درسته؟
قبل از بررسی S،مقدار عنصر شانس مربوطش به خاطر مقدار 4-*0.5 میشه 2- و در بهترین حالت ،مقداری که بخواد از سمت r بدست بیاره 3- هستش که به اضافه ی 2- میشه همون 5- پس این شاخه رو هرس میکنه.
با این تحلیل s که باید حذف بشه.
سوالای ای تی بد بود یا من خنگمSad((((
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع