تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: زمان اعلام نتایج اولیه ارشد 93 سراسری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(16 اردیبهشت 1393 11:02 ب.ظ)amirhamzeh.azari نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 اردیبهشت 1393 10:42 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 اردیبهشت 1393 10:31 ب.ظ)amirhamzeh.azari نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 اردیبهشت 1393 10:02 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]من اگه درصد مشترکم عوض شه زیر ۱۰۰ میشم Big Grin که عوض نمیشه! پس میشه ۲۵۰ تا ۷۰۰ ! کلا خیالم راحته و استرسی ندارم برای همین! جدا شماها چرا استرس دارین؟!! Huh

بنظرت عوض می شه؟
مشترک ۳-۴ تا سوال مشکل داشتن تو پاسخنامه که جواباشو مطمین بودم و کلی هم اینجا بحث شد
مدیریت و تخصصی هم همینطور..
ولی باز اون مشترکه مهمه .. من با پاسخنامه پارسه کلی امید دارم (که خداییش هم درست بود)

دوست عزیز شمام نگران نباش ایشالا مث پارسال درست میکنن و هر کی به هرچی واقعن حقشه میرسه

به نظر من مدیریت یه سوال حذف میشه درصدم میشه ۹۲ ! Big Grin چون کتاب رابینزو حفظ بودم و فقط دو تا سوالش مورد داشت!! ولی مشترک نظری ندارم امیدی هم به عوض شدنش ندارم!!
اگر اون سوال مدیریت حدف بشه درصد منم میشه ۷۲ Wink سوال اولم شاید تغییر کنه ها (۱ درصد)
بابا مشترک که سوالاش تابلوتر از مدیریته بود...یا سوالای تخصصی ... همه شون باید اصلاح میشدن .. کلی بحث شد همینجا
اینا از قصده ینی؟؟ مشترک که درست نشه من امیدی ندارم .. ولی ایشالا اصلاح بشه .. اون موقه یحتمل به شبانه دانشگاهای تهران امیدوار باشم باز

اگه نداره باید حذف شه سوال تابلو غلط بود! شما 72 بدونش! Big Grin ولی سوال 1 رو من شک داشتم جواب ندادم برا همین نظری ندارم راجبش! پس ایشالله درصد مشترک منم 40 بشه روزانه بیارم! Wink
بنده هم 91 خواهم شد Big Grin
یا حضرت درصد...
چه درصدایی اینجا رد و بدل میشه.
ما که رفتیم بگرخیم... Big Grin
اون مشترکه جدی بود؟؟؟

(17 اردیبهشت 1393 12:37 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]یا حضرت درصد...
چه درصدایی اینجا رد و بدل میشه.
ما که رفتیم بگرخیم... Big Grin

Big Grin Big Grin اگه اون سوال اولیه مدریت هم قرار باشه تغییر کنه باید رو 78 حساب کنم؟ Big Grin Big Grin

(16 اردیبهشت 1393 11:06 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 اردیبهشت 1393 11:02 ب.ظ)amirhamzeh.azari نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 اردیبهشت 1393 10:42 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 اردیبهشت 1393 10:31 ب.ظ)amirhamzeh.azari نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 اردیبهشت 1393 10:02 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]من اگه درصد مشترکم عوض شه زیر ۱۰۰ میشم Big Grin که عوض نمیشه! پس میشه ۲۵۰ تا ۷۰۰ ! کلا خیالم راحته و استرسی ندارم برای همین! جدا شماها چرا استرس دارین؟!! Huh

بنظرت عوض می شه؟
مشترک ۳-۴ تا سوال مشکل داشتن تو پاسخنامه که جواباشو مطمین بودم و کلی هم اینجا بحث شد
مدیریت و تخصصی هم همینطور..
ولی باز اون مشترکه مهمه .. من با پاسخنامه پارسه کلی امید دارم (که خداییش هم درست بود)

دوست عزیز شمام نگران نباش ایشالا مث پارسال درست میکنن و هر کی به هرچی واقعن حقشه میرسه

به نظر من مدیریت یه سوال حذف میشه درصدم میشه ۹۲ ! Big Grin چون کتاب رابینزو حفظ بودم و فقط دو تا سوالش مورد داشت!! ولی مشترک نظری ندارم امیدی هم به عوض شدنش ندارم!!
اگر اون سوال مدیریت حدف بشه درصد منم میشه ۷۲ Wink سوال اولم شاید تغییر کنه ها (۱ درصد)
بابا مشترک که سوالاش تابلوتر از مدیریته بود...یا سوالای تخصصی ... همه شون باید اصلاح میشدن .. کلی بحث شد همینجا
اینا از قصده ینی؟؟ مشترک که درست نشه من امیدی ندارم .. ولی ایشالا اصلاح بشه .. اون موقه یحتمل به شبانه دانشگاهای تهران امیدوار باشم باز

اگه نداره باید حذف شه سوال تابلو غلط بود! شما ۷۲ بدونش! Big Grin ولی سوال ۱ رو من شک داشتم جواب ندادم برا همین نظری ندارم راجبش! پس ایشالله درصد مشترک منم ۴۰ بشه روزانه بیارم! Wink

با این اوصاف شما همین الانشم مشکل نداری پس Big Grin
سحر خانم مشترک 40 ؟؟ AngelAngel ، نمیفروشی کمیشو ؟؟ Big GrinBig Grin

من کلا با درصدای پارسه خیلی بهتر میشدم ، مخصوصا زبانم که از 60 شد 35 Dodgy
من بیشتر استرس این و دارم با چه رویی رتبم و بیام به سیل عظیمی از جمعیت که ۳۶ ثانیه بعد از اعلام نتایج بهم زنگ میزنن بگم...
(16 اردیبهشت 1393 10:16 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]من رمزمو میدم هر کی مایل هست بره وقتی رتبه ها اومد، چک کنه بهم بگه
برا من بفرستش:دی
(17 اردیبهشت 1393 01:56 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]من بیشتر استرس این و دارم با چه رویی رتبم و بیام به سیل عظیمی از جمعیت که ۳۶ ثانیه بعد از اعلام نتایج بهم زنگ میزنن بگم...

موبایل رو خاموش کن بگیر بخوابAngel
وقتی کلا عصبانی میشم دوس دارم سر یکی خالی کنم ،کنکور کارشناسیمم نیجش اومد و بد شده بود ،همون روز پای تلفن بودم یکی یکی فامیل زنگ میزدن منم خودمو خالی میکردم خلاصه چیزی تو دلتون نزارین....
با سلام به همه مانشتیها
منفی ندین.
انشاالله که همگی در نتایج اولیه کنکور ۱۳۹۳ موفق و مجاز بشوند.
میشود هنوز سرشار بود از آرزوها، امیدها و خواسته ها
حتی همین حالا در حول و حوش # ناامیدی#

معجزه خبر نمیکند، با احتیاط ناامید شوید...

همه چیز گاه اگر کمی تیره می نماید...
باز روشن میشود زود،
تنها فراموش نکن این حقیقتی ست :
بارانی باید تا که رنگین کمان براید
و لیموهایی ترش تا که شربتی گوارا فراهم شود
و گاه روزهایی در زحمت،
تا که از ما انسانهایی تواناتر بسازد :-)
خورشید دوباره خواهد درخشید،خیلی زود و تو خواهی دید...

همه این جمله ها یعنی اینکه دوستان عزیز تا آخرین لحظه امیدتونو از دست ندین :-)
امیدوارم که همه دوستان به نتایج دلخواهشون برسن برا منم دعا کنن :-)
خب اینم 17 اردیبهشت ، شدم ساعت کوکی Big Grin
منه بیچاره مگه چیکار کردم که بهم منفی دادین ؟ Sad
جز اینکه چند تا جمله امیدوارکننده برا دوستان نوشتم کار دیگه ای نکردم که...
واقعا ناراحت شدم Sad Sad Sad
(17 اردیبهشت 1393 10:33 ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط: [ -> ]خب اینم ۱۷ اردیبهشت ، شدم ساعت کوکی Big Grin

شما فک کنم میگفتی استرس ندارم الان که دقت میکنم میبینم واقعا آره راست میگی Big Grin
(17 اردیبهشت 1393 10:55 ق.ظ)mojhde نوشته شده توسط: [ -> ]منه بیچاره مگه چیکار کردم که بهم منفی دادین ؟ Sad
جز اینکه چند تا جمله امیدوارکننده برا دوستان نوشتم کار دیگه ای نکردم که...
واقعا ناراحت شدم Sad Sad Sad

راس میگه دیگه بنده خدا!!
ولی اون مثبته من بودما Big Grin

نگرخ فقط مدیریته بقیه رو رومون نمیشه بگیم به همین خوشیم! این خوشیارو از ما نگیرین! Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع