تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: زمان اعلام نتایج اولیه ارشد 93 سراسری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
ای خدا هرکی منو میبینه قبله اینکه بهم سلام کنه میگه رتبت چند شده :/ پس کی جواب کنکورت میاد
پس چرا اینقد طول کشید
اونا نگرانتر از منن :دی
خداکنه جوابا اون چیزی بشه که میخواستیم . یه شب خواب راحت ندارم.6ماه خونه نشین شدیم خداکنه جواب زحمتامون بگیریم خانواده هامون هم پابه پای ما زحمت کشیدن همسرم هم خیلی کمک حالم بود(ازش خیلی ممنونم) بیشتر از زحمت خودم دلم برا زحمت چندین و چند ساله خونوادم بخصوص "پدرم" میسوزه پدرم خیلی خیلی زحمتم روکشیده امیدوارم پیش شون شرمنده نشیم و بتونیم خوشحالشون کنیم

آمین

التماس دعا...
بازم خداروشگر گفتن 22ام. من همش منتظر 27 به بعد بودم
(14 اردیبهشت 1393 09:23 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]من یه رانی پرتقال شرط میبندم که سنجش اصلا نتایجو اعلام نمیکنه میگه خودتون رتبتونو حدس بزنید و انتخاب دانشگاه کنید!!! تا موقع نتایج نهایی معلوم بشه کی درس خونده ، کی نخونده!

UndecidedUndecidedSleepy
(15 اردیبهشت 1393 10:36 ق.ظ)enhassanpoor نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
کسی استاد های کنکور تهران که خیلی معروفن (اسم نمیبرم چون میدونم کلافشون میکنید ) سراغ داشته باشه میتونه از الان نتیجه کنکورش رو دقیق بپرسه ازش .
پارسال دوست من اول برج دو پرسید و امسال منم می خوام بپرسم ازش هنوز روم نشده
فقط خواستم راهنمایی کنم برای انهاییکه عجله دارن من که دیونه شدم این قد صبر کردم پس صبر میکنم
موفق باشید

یعنی الان اونا به نتایج دسترسی دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جل الخالق...
(15 اردیبهشت 1393 10:36 ق.ظ)enhassanpoor نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
کسی استاد های کنکور تهران که خیلی معروفن (اسم نمیبرم چون میدونم کلافشون میکنید ) سراغ داشته باشه میتونه از الان نتیجه کنکورش رو دقیق بپرسه ازش .
پارسال دوست من اول برج دو پرسید و امسال منم می خوام بپرسم ازش هنوز روم نشده
فقط خواستم راهنمایی کنم برای انهاییکه عجله دارن من که دیونه شدم این قد صبر کردم پس صبر میکنم
موفق باشید

نگین از این حرفا بابا...
حالا ما اینجا رفیقیم چیزی نمیگیم! جای دیگه بگین مسخرتون میکنن! Big Grin
مگه اون اساتید کارمند سنجشن! Big GrinTongue
(15 اردیبهشت 1393 12:51 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]بازم خداروشگر گفتن ۲۲ام. من همش منتظر ۲۷ به بعد بودم
گفتن 22ام اما شما رو همون 30 ام حساب کن والا هر چی میگن یه هفته تا خیر داره سیستما پیشرفته شن پسرفته شن نفتی بشه گازی بشه کامپیوتری بشه برقی بشه ماهواره ای بشه هر جور بشه جواب 22 به بعد میاد و این میشه کلید اسرار از نگاه خبیصانه سنجش این قسمت آزار و اذیت داوطلبان به همراه استرس نتیجه ی این قسمت : ضد حالExclamation
وااااااااای کی بشه رتبه های برترو ببینیم تو سایت... Rolleyes
من که خیلی ذوق و شوق دارم Tongue Big Grin
(15 اردیبهشت 1393 12:40 ب.ظ)fateme_asra نوشته شده توسط: [ -> ]کاش این مسئولا یه سکته دسته جمعی میکردن منم خیالم راحت میشد!!!!

خواهشا دعاتون رو بگذاین برای بعد اعلام نتیجه ها می بینی خدایی نکرده مجبور می شید تا چهلم صبر کنید
بعدش هم گناه دارن بندگان خدا Wink
بچه ها قضیه اینکه میگن به رتبه های زیر ۵۰ سازمان سنجش اس ام اس داده چیه؟
(15 اردیبهشت 1393 06:06 ب.ظ)vahid70 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها قضیه اینکه میگن به رتبه های زیر ۵۰ سازمان سنجش اس ام اس داده چیه؟

به من که پیامکی نیومده Smile)

بعیده ، هیچ وقت از این برنامه ها نبوده ، مخصوصا تو ارشد

من که هر کیو این روزا می بینم بش میگم امروز چندمه Smile) ، ولی هنوز در تعجبم استرس ندارم !!!
من دارم میمیرم از استرسConfused
کاش حداقل یه بار سازمان سنجش به حرفش عمل کنه و همون 22 ام نتیجه هارو اعلام کنه. زودتر بفهمیم کدوم طرفی هستیم. تکلیفمون با خودمون مشخص بشه
(15 اردیبهشت 1393 06:06 ب.ظ)vahid70 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها قضیه اینکه میگن به رتبه های زیر ۵۰ سازمان سنجش اس ام اس داده چیه؟
تو رو خدا تا مطمئن نشدین از یه چی نگین اینو خوندم داشتم میمردم از استرس. اگه درست بود با این همه ادم تو مانشت پس هیچ کس تا 50 هم نشده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HuhHuhSadSadSadSadSadSadSadSadConfusedSad

هفته دیگه این موقع یه عده خوشحالن یه عده ناراحت !Idea
(15 اردیبهشت 1393 08:21 ب.ظ)Aida92 نوشته شده توسط: [ -> ]تو رو خدا تا مطمئن نشدین از یه چی نگین اینو خوندم داشتم میمردم از استرس. اگه درست بود با این همه ادم تو مانشت پس هیچ کس تا ۵۰ هم نشده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HuhHuhSadSadSadSadSadSadSadSadConfusedSad
هفته دیگه این موقع یه عده خوشحالن یه عده ناراحت !Idea
ینی شوما خودتونو زیر 50 میدونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع