تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: زمان اعلام نتایج اولیه ارشد 93 سراسری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(15 اردیبهشت 1393 08:36 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 اردیبهشت 1393 08:21 ب.ظ)Aida92 نوشته شده توسط: [ -> ]تو رو خدا تا مطمئن نشدین از یه چی نگین اینو خوندم داشتم میمردم از استرس. اگه درست بود با این همه ادم تو مانشت پس هیچ کس تا ۵۰ هم نشده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HuhHuhSadSadSadSadSadSadSadSadConfusedSad
هفته دیگه این موقع یه عده خوشحالن یه عده ناراحت !Idea
ینی شوما خودتونو زیر ۵۰ میدونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایرادی داره !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه اما از من بهتر هست تو مانشت وقتی اونا بشن بالای 50 پس دیگه رتبه منم سر به فلک میکشه!!Rolleyes
مگه خود شما رتبتونو تو چه رنجی میدونی!؟؟؟؟؟؟
(15 اردیبهشت 1393 01:39 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ][quote='enhassanpoor' pid='266846' dateline='1399269975']
سلام
کسی استاد های کنکور تهران که خیلی معروفن (اسم نمیبرم چون میدونم کلافشون میکنید ) سراغ داشته باشه میتونه از الان نتیجه کنکورش رو دقیق بپرسه ازش .
پارسال دوست من اول برج دو پرسید و امسال منم می خوام بپرسم ازش هنوز روم نشده
فقط خواستم راهنمایی کنم برای انهاییکه عجله دارن من که دیونه شدم این قد صبر کردم پس صبر میکنم
موفق باشید

میشه آدرس یکی از این اساتیدو به ماهم بدی
؟

Sent from my LT22i using Tapatalk
حالا انقدر استرس کشیدین ،دعا می‌کنید زودتر بیاد روز اعلام نتایج دست ۷۰% بچه‌ها میلرزه سایت سنجش باز کنند

همه دوره همی‌ میریم برای سال دیگه برنامه ریزی می‌کنیم

جدا از این حرفا این دوست عزیزمون آقای خدایی خبر نداشتند بنده تا ۲۰ أم مرخصی دارم اصلا هماهنگ نیست ۱۰۰ بار تذکر دادم اما افاقه نمی‌کنه
(15 اردیبهشت 1393 06:06 ب.ظ)vahid70 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها قضیه اینکه میگن به رتبه های زیر ۵۰ سازمان سنجش اس ام اس داده چیه؟
واقعا حقیقت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HuhSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
(15 اردیبهشت 1393 11:34 ب.ظ)soada نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 اردیبهشت 1393 06:06 ب.ظ)vahid70 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها قضیه اینکه میگن به رتبه های زیر ۵۰ سازمان سنجش اس ام اس داده چیه؟
واقعا حقیقت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HuhSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

آره یکی به من اس داد گفت شارژ 5 تومانی میگیرم ، رتبه تو میگم.Big GrinBig Grin
به منم اس دادن نوشتن:

" برگه پاسخنامه شما رو داریم آب می کشیم .... (ستاد طهارت سازمان سنجش) "

منم سخت رفتم تو فکر ...... [تصویر:  266958_bathtime.gif]
(15 اردیبهشت 1393 11:57 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 اردیبهشت 1393 11:34 ب.ظ)soada نوشته شده توسط: [ -> ]

آره یکی به من اس داد گفت شارژ ۵ تومانی میگیرم ، رتبه تو میگم.Big GrinBig Grin
یادش بخیر زمان قدیم اس می دادیم به مردم که شما برنده ی یک عدد 206 در فلان بانک شدین Tongue
(15 اردیبهشت 1393 07:12 ب.ظ)Sakura نوشته شده توسط: [ -> ]من دارم میمیرم از استرسConfused

منم خیلی نگرانمConfusedهم دوس دارم بیاد هم دوس دارم نیاد البته خود جواب برام مهمتره انشالله هرچی خیره همون بشهAngel
صبح از خواب پاشده نشده سیستم بالا سرمه روشن می کنم میام مانشتBlush بعد ازکمی گشتن دلم که آومتر شد میرم صبحانه. کار هر روز صبحمهCoolTongue
سلام دوستان گل مانشی
درسته که من زیاد اهل پست گذاشتن نبودم اما پیگیر همه امور مانشتی ها بودم Smile
تنها انرژی مثبت من تو دوران کنکور مرور آهنگ طاقت بیار رفیق بود الانم تا اعلام نتیجه ها یار شفیق منه ..
بهتون پیشنهادش میکنم خیلی حس خوبی میده ..Smile
به امبد اینکه بعد اعلام نتیجه ها هممون خوشحال باشیم .
سلام عزیزان من
ریلکس باشین ......................
دیروز جشن 25 سالگی دانشکده کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه امیرکبیر بودم خیلی دلم خواست اون جا رو ، دعا کنید بتونم شبانش رو بیارم Tongue Rolleyes
16هم DodgyDodgyDodgyDodgy

(16 اردیبهشت 1393 01:03 ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط: [ -> ]دیروز جشن 25 سالگی دانشکده کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه امیرکبیر بودم خیلی دلم خواست اون جا رو ، دعا کنید بتونم شبانش رو بیارم Tongue Rolleyes

بنده دیشب عکس های جشن فارغ التحصیلی شهید بهشتی و تهران رو دانلود کردم Big Grin Smile) ، آرزو که عیب نیست !
(16 اردیبهشت 1393 01:08 ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط: [ -> ]۱۶هم DodgyDodgyDodgyDodgy

(16 اردیبهشت 1393 01:03 ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط: [ -> ]دیروز جشن ۲۵ سالگی دانشکده کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه امیرکبیر بودم خیلی دلم خواست اون جا رو ، دعا کنید بتونم شبانش رو بیارم Tongue Rolleyes

بنده دیشب عکس های جشن فارغ التحصیلی شهید بهشتی و تهران رو دانلود کردم Big Grin Smile) ، آرزو که عیب نیست !

Big Grin Big GrinBig GrinCool
این سنجش با این کارشون کلا می خوان دانشجو ادامه تحصیل نده و دانشجو رو اذیت کنند !!!!!!!!!
(16 اردیبهشت 1393 01:24 ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط: [ -> ]این سنجش با این کارشون کلا می خوان دانشجو ادامه تحصیل نده و دانشجو رو اذیت کنند !!!!!!!!!

ببخشید یک سوال امیرکبیر اراک رشته های مرتبط به کامپیوتر یا فناوری اطلاعات رو آورده ؟ Dodgy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع