زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تامین اجتماعی:واسه مصاحبه کارشناس فرابری داده باید چه تخصصایی داشته باش؟

ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ق.ظ
Question تامین اجتماعی:واسه مصاحبه کارشناس فرابری داده باید چه تخصصایی داشته باش؟
سلام دوستان.
ممنون میشم از دوستان که اگه اطلاعاتی دارن در اینجا ذکر کنن:
کارشناس فرابری داده کارش چیه؟ ( شبکه بندی میکنه؟ سیستم تجزیه تحلیل میکنه یا...؟)
واسه مصاحبه عمومی و تخصصی چی میرسن؟
من تو زمینه برنامه نویسی مشکلی ندارم ولی شبکه ام خیلی ضعیفه.شبکه هم بخونم؟چی بخونم؟
مهندسی نرم افزار چی؟

زانو نمی زنم، حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ب.ظ
RE: تامین اجتماعی:واسه مصاحبه کارشناس فرابری داده باید چه تخصصایی داشته باش؟
(۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ق.ظ)samira نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
ممنون میشم از دوستان که اگه اطلاعاتی دارن در اینجا ذکر کنن:
کارشناس فرابری داده کارش چیه؟ ( شبکه بندی میکنه؟ سیستم تجزیه تحلیل میکنه یا...؟)
واسه مصاحبه عمومی و تخصصی چی میرسن؟
من تو زمینه برنامه نویسی مشکلی ندارم ولی شبکه ام خیلی ضعیفه.شبکه هم بخونم؟چی بخونم؟
مهندسی نرم افزار چی؟

از اینکه در این سازمان قبول شده اید ، تبریک عرض می کنم.
برای مصاحبه تخصصی و عمومی باید خدمتتون عرض کنم که بسته به تعداد افراد قبول شده برای اون ردیف داره. مثلا فرابری شهر X ، ۱ ردیف خالی داره و ۱ نفر نمره حد نصاب رو اورده که در این صورت همون ۱ نفر ۱۰۰٪ پذیرش میشه.
اما اگه ۲ نفر برای اون ردیف حد نصاب رو اروده باشند اون وقت شرایط فرق می کنه.
اساس مصاحبه به صورت زیره:

مصاحبه روانشناسی و روانپزشکی
مصاحبه عقیدتی سیاسی ( از همه دارای اهمیت بیشتری هست)
مصاحبه تخصصی

مصاحبه روانشناسی و روانپزشکی
سعی کنید خودتون رو relax نشون بدید. و هیچ استرسی در این زمینه نداشته باشید. چون این مصاحبه خیلی در جذب شما تاثیری نداره. چونکه بیمه شدگان تامین اجتماعی از اقشار ضعیف و کارگران و قالیبافان و از این دست افراد هستند، پس از شما پرشسیده خواهد شده که اگه یک ارباب رجوعی سر شما داد و بیداد راه بندازه شما در جوابش چه می کنید؟
محوریت سوالها در مورد پرخاشگری و عصبانیت و تعامل با همکاران سازمانی هست. سعی کنید واقعیت رو بیان کنید

مصاحبه تخصصی
سازمان تامین اجتماعی اولین سازمانی هست که رنگ کامپیوتر رو به خودش دیده ولی در حال حاضر جزء عقب مانده ترین سازمانها در این راستا هست.
در این سازمان یک برنامه جامع دارند که از سوی یک شرکت به نام خدمات ماشینی که تحت نظارت سازمان هست فعالیت می کنه که کارشناسان فرابری (سوپروایزرها) هیچ دخل و تصرفی در این برنامه ندارند و نمی توانند تغییر در آن ایجاد کنند
همون طور که گفتم سوپروایزر کسی هست که ناظر بر رفتار این برنامه و شبکه هست تا خرابی ها ی احتمالی رو رفع کنه . همین
اما در مصاحبه سعی کنید از قابلیتهای خودتون در برنامه نویسی و سیستم عامل ها و شبکه (در حد پیاده سازی ساده ) اصطلاحات جدید استفاده کنید. چون فرد مصاحبه گیرنده کارشناسان ارشد اداره کل خواهند بود. که خیلی سواد به روزی ندارند. که با بکاربردن اون اصطلاحات خیالشون از بابت شما راحت می شه و سعی کنید که در کلامتون ریپ نزنید و خونسرد باشید که مطمئنا سواد چندانی نسبت به شما ندارند.

مصاحبه عقیدتی سیاسی ( از همه دارای اهمیت بیشتری هست)
مهمترین بخش مصاحبه همینه.
دقت کنید تنها سازمانی که در سطح کشور هسته گزینش داره.
اما خیالتون رو راحت کنم. خیلی دلواپس این موضوع هم نباشید. سعی کنید صادق باشد . چون اینطوری به شما بیشتر اعتماد می کنن. سازمان دنبال افرادی هست که به مساءل و اعقاداتش پایبند باشه. شما هم سعی کنید همون ادمی که بودید باشید. این طور نیست که بهمین راحتی شما رو رد صلاحیت کنن. مطمئنا روی افرادی که قبول می شن خیلی حساب باز می کنن.
در این مصاحبه نیاز آشنایی به مسائل اسلامی و اعتقادی دارید
اگه در همین سایت در مورد "مصاحبه دانشگاه مالک اشتر " سرچ بزنین محوریت سوالات دستتون می یاد. یعنی آشنایی با مساپل روز احکام و سیاست.

امید وارم که در این مراحل هم مچون گذشته موفق و موئد باشید.
اگه سوالی هم بود
ubun2os [at] hotmail [dot] com
در خدمتیم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samira , rozh66 , Shady205 , peyman110
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
خیلی ممنون که اینهمه جامع و کامل توضیح دادید. دید خیلی خوبی بهم داد.
دوبرابر ظرفیت برداشتن که در کل ۱نفر میخوان.
فعلا رو شبکه تمرکز کردم ولی مباحثش خیلی زیاده. یه بار مصاحبه آموزش پرورش رفتم سوالای بخش روانشناسی و پزشکی رو خیلی واسم سخت گرفتن. هر چی جواب میدادم نمونه بحرانی تر مثال میزدن. تاجایی که دیگه به سوالای طرف نمیتونستم جواب بدم.
انشاا.. که این یکی به خیر بگذره.
بازم ممنون از راهنمایی های پربارتون.
موفق و پیروز باشید

۱
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط rozh66.)
امیدوارم موفق باشی.....
من کارآموزیم توتامین اجتماعی بودم.یه مهندس کامپیوترفکر نکنم باارباب رجوع کاری داشته باشه مهندس اداره ای که من توش بودم یه اتاق مخصوص داشت که سرور شبکه اونجابود .هراتاق هم که یکی مربوط به اموربازنشستگان بود یکی حسابداری یکی دبیرخانه و.... همه کامپیوتری بودن یه برنامه روشون نصب بود ولی هرکسی تنهابا قسمت های خاصی رو ازبرنامه کارکنه وبقیه براش غیرفعال بود.مهندس اونجاهم اگه اشکالی توسیستم یکی پیش میومددرستش میکرد.این غیرفعال کردن وفغال کردن قسمت های مختلف هم به دست آقای مهندس بود...که انشالله ماله شهرشمامیشه دست خانم مهندس.راستی برنامه ای چیزی ازسازمان های بالا میومد مهندس عزیز زحمت نصب و ...میکشید وتوضیح برای بقیه...
این بود انشای من.نمیدونم به دردتون خورد یانه ولی به هرحال امیدوارم موفق ومویدباشیدBig GrinShy

تنهاوظیفه انسان عشق ورزیدن است.......
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samira
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ)rozh66 نوشته شده توسط:  امیدوارم موفق باشی.....
من کارآموزیم توتامین اجتماعی بودم.یه مهندس کامپیوتر....
این بود انشای من.نمیدونم به دردتون خورد یانه ولی به هرحال امیدوارم موفق ومویدباشیدBig GrinShy

ممنون دوست عزیز.
فکر کنم باید بچسبم به شبکه و تا آخرین دقیقه شبکه یادبگیرم
انشاا.. شما هم موفق و پیروز باشیدSmile

۰
۰
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ
در مورد شبکه هم خیالتون رو راحت کنم. خیلی افراد مجربی وجود نداره که بخواد از شما سوالات پیچیده شبکه مثل کانفیگ روتر و .. رو بپرسه. چراکه همه پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری و شبکه با شرکت خدمات ماشینه. شما تنها وظیفه تون maintenance سیستم هاست. از شبکه هم اگه پبرسن ، صرف مساپل ابتدایی مثل اضافه کردن node به شبکه و از این دست هست.
راه اندازی شبکه سازمان هم با شرکت های طرف قرار داد هست. اما خوب دانش عالی در این راسته منجر به پیشرفت شما خواهد شد. شک نکنید.

در ضمن اگه موفق به ورود در سازمان شدید ، خودتون رو معطوف به واحد فرابری نکنید و سعی کنید خودی نشون بدید و در همه واحد ها سر بزنید و کار رو یاد بگیرید.
ایم سازمان تنها سازمانی هست که قوانین متنوع و جالبی داره.

در ضمن قبل از مصاحبه حتما در مورد سازمان تحقیق کنید که چه واحد هایی داره و کارشون به طور مختصر چیه؟
حتما این مورد رو از شما می پرسند. مخصوصا اگه همکاران از تهران تشریف بیارن.
اگه سوال دیگه ای هم بود ما در خدمتیم.
صرفا email بزنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samira
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
سلام
میشه بگین شما چه منابعی خوندید؟
و سطح سوالا چطور بود؟
۰
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  سلام
میشه بگین شما چه منابعی خوندید؟
و سطح سوالا چطور بود؟

سلام. من با اطلاعاتی که واسه ارشد خونده بودم سر جلسه رفتم.چون مشغله کاریم خیلی زیاد شده بود فقط یه روز کامل مرور کردم.اگه واسه ارشد آمادگی داشته باشید بدون شک تو آزمونای استخدامی قبولید. سطح سوالا پایین بود.البته اینم بگم که به ندرت سوالای سالهای پیش ارشد هم اومده بود. در آزمون تامین اجتماعی اکثر سوالا از طراحی زبان و کامپایلر و نظریه بود.
در مورد عمومی هم سوالایی که تو اینترنت هست و یک کتاب استخدامی که جدیدا تهیه کرده بودم خوندم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
سلام
من هم مصاحبه رفتم
سمیرا جون به نظرت مصاحبه رو چطور دادی؟ به نظر من مباحث شبکه ای که می پرسیدن بیشتر کسی که همیشه با کامپیوتر کار کار کرده و در حد یک خدمات کامپیوتری هست خوب می تونه جواب بده اما در حد کتاب شبکه ای که پاس کردیم نه
به نظر من روانشناسی ها خوب بود یکم شبکه ها و مباحث کامپیوتری سخت بود دیگه توکل به خدا
ببینیم برای گزینش زنگمون می زنن Sad
یه سوال از fazel
اطلاعاتتون در خصوص بیمه خیلی کامله اونچا کار می کنید؟
به نظرتون ما که ۲ نفر برای مصاحبه بودیم و ظرفیت ۱ نفره برای فرابری داده های بیمه شهر ما
هر ۲ گزینش می ریم یا نفر اول تو مصاحبه؟
چی بخونم برای گزینش؟

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  سلام
من هم مصاحبه رفتم
سمیرا جون به نظرت مصاحبه رو چطور دادی؟ به نظر من مباحث شبکه ای که می پرسیدن بیشتر کسی که همیشه با کامپیوتر کار کار کرده و در حد یک خدمات کامپیوتری هست خوب می تونه جواب بده اما در حد کتاب شبکه ای که پاس کردیم نه
به نظر من روانشناسی ها خوب بود یکم شبکه ها و مباحث کامپیوتری سخت بود دیگه توکل به خدا
ببینیم برای گزینش زنگمون می زنن Sad

سلام عزیزم. انشاا.. که موفق باشی.عرضم به حضورتون که:
خوشبختانه از نظر شبکه مشکلی نداشتم تنها چیزی که خیلی اذیتم کرد این بود که بهم گفتن ممکنه بعضی روزا بخوایی تا ساعت ۷ یا ۸ شب تو تامین بمونی مشکلی نداری؟ منم گفتم نه بابا چه مشکلی؛ خب حراستی حتما هست دیگه.Big Grin مصاحبه کننده گفت: خیر تو شعبه حراستی نداریم. Coolموندم چی جواب بدم. Dodgyاگه میگفتم میمونم میگفت احکامت ایراد داره؛اگه میگفتم نمیمونم میگفت خب پس به درد ما نمیخوری.باورت میشه الان هم یادم نمیاد چی گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی در کل خیلی خوب دادم.امروز هم باهام تماس گرفتن گفتن که مدارک بیار واسه گزینش.قراره پنجشنبه ببرم.شنیدم که یه مصاحبه دیگه هم قراره بگیرن.
راستی شما واسه کدوم استانی؟اگه خبری شد ممنون میشم بیخبرم نذاری

و از آقای fazel هم واقعا متشکرم. راهنمایی هاتون خیلی کمکم کرد.

۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ق.ظ
Sad RE: تامین اجتماعی:واسه مصاحبه کارشناس فرابری داده باید چه تخصصایی داشته باش؟
سلام
من از استان اصفهان هستم و برای گزینش بامن هم تماس گرفتن و درواقع هر ۲نفر که مصاحبه داده بودیم برای گزینش میریم
اما نمیدونم چی بخونم و چکارکنم
شما پیشنهادی دارید ؟

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ق.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ ق.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  سلام
من از استان اصفهان هستم و برای گزینش بامن هم تماس گرفتن و درواقع هر ۲نفر که مصاحبه داده بودیم برای گزینش میریم
اما نمیدونم چی بخونم و چکارکنم
شما پیشنهادی دارید ؟

سلام
به ما گفتند همون مسائل احکام؛عقیدتی وسیاسی.
تا جایی که من ذهنم میرسه باید روزنامه ها رو خوب مطالعه کنی و آخرین بار که میخوای بری مصاحبه اخبار آخری رو گوش کرده باشی.تو آموزش پرورش روخوانی قرآن هم پرسیدن؛ اینجا رو نمیدونم چی بپرسن.
اگه موردی جا افتاده شما ذکر کنید.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۲۹ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۱۹ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۳۹ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۶۰ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۰۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۳۴ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۱۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۰۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۸۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close