زمان کنونی: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری یا مهندسی کامپیوتر شبکه های کامپیوتری ؟!

ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط gnulinux.)
مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری یا مهندسی کامپیوتر شبکه های کامپیوتری ؟!
با سلام چند روزه به مشکلی بدجوری ذهنم رو درگیر کرده و به شدت نگرانم ، من رشته مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری در دانشگاه علمی کاربردی خواندم آیا مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر است یا نه ، تو سامانه آزمون ارشد تو فیلد رشته تحصیلی کارشناسی رو مهندسی کامپیوتر - شبکه های کامپیوتری رو ثبت کرده بودم متاسفانه اون موقع فکرم به این چیزا خطور نمی‌کرد ، چون رشته‌ ای که امتحان دادم مهندسی کامپیوتر بود و مرتبط برام تراز ۱.۰۲۳ معدل رو حساب کرد معدل موثرم از ۱۵.۷۰ شد ۱۶.۰۴
حالا میترسم مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری رو مرتبط با مهندسی کامپیوتر ندونن ☹️
البته که رشته مرتبطی است اما نگرانم که جزء مهندسی کامپیوتر حساب نکنن
اگه حساب نشه آیا مانع ثبت نام من می شوند ؟!

من تو دانشگاه پردیس قبول شدم

همه چیزم رو درست وارد کردم از معدل کاردانی و کارشناسیم بگیر تا محل تحصیل دانشگاه کارشناسی اما متاسفانه این یه مورد رشته کارشناسیم بدجوری ذهنم رو درگیر کرده

سوال بعدی که دارم اینکه ممکنه تراز معدلم مربوط به رشته مرتبط نباشه و موضوع دیگه ای در جریان باشه ؟در اینصورت شانس دارم در ثبت نام دانشگاه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close