تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ali - 15 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ

همه بچه های شبکه پیشرفته داشتن اسلاید می خوندن که دکتر خرسندی بهشون داده ,جزوه آماده ای نیست که بشه آپلود کرد کلا تو مقطع ارشد امیرکبیر جزوه و این چیزا اصلا نیست خودت سر کلاس باید بنویسی.

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - Studious - 15 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ

داش علی دمت گرم
برادری کردی

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - sandra - 29 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ

سلام
ببخشید من همه فایلها رو که گذاشتید دانلود کردم ولی با اون نرم افزار که گذاشتید هر کاری کردم نتونستم join کنم

RE: [دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - majid67110 - 30 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ

(۲۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ)sandra نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید من همه فایلها رو که گذاشتید دانلود کردم ولی با اون نرم افزار که گذاشتید هر کاری کردم نتونستم join کنم

با نرم افزار ۷zip به هم بچسبون .

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - sandra - 01 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ

برای خوندن این فایلها باید از چه برنامه ای استفاده کنی ؟(منظورم باز کردن نیست )

RE: [دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - m_vajed - 01 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  همه بچه های شبکه پیشرفته داشتن اسلاید می خوندن که دکتر خرسندی بهشون داده ,جزوه آماده ای نیست که بشه آپلود کرد کلا تو مقطع ارشد امیرکبیر جزوه و این چیزا اصلا نیست خودت سر کلاس باید بنویسی.

سلام آقا علی Undecided
من تمام فایلها رو دانلود کردم ولی هر کاری کردم نتونستم اون فایلها رو join کنم HuhHuhاگه میشه یه جوری بزارین که نیاز به جوین کردن نباشه فک کنم این مشکل خیلیاست
ممنون از لطفتونBlush

اگه امکان داره همون اسلایدا شبکه بشرفته رو هم برامون آبلودش کنین البته اگه فارسی هستن یا اگه به جزوه دست نویس بچه ها دسترسی دارین همونها رو برامون آبلود یا میل کنین خیلی ممنون میشیم
ایشا... خدا هرچی ازش می خواین خودش بهتون بده
ممنون Shy

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - هیوولی - ۰۶ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ

من ۲۰ تا فایلرو دانلود کردم بعدشم اون برنامه join رو نصب کردم وقتی فایلارو ادغام میکنه و میخوام اجراش کنم (توو ادبریدر) ارور میده. این ارور there was an error opening this document. this file is damaged and could not be repaired.

(۰۶ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ)هیوولی نوشته شده توسط:  من ۲۰ تا فایلرو دانلود کردم بعدشم اون برنامه join رو نصب کردم وقتی فایلارو ادغام میکنه و میخوام اجراش کنم (توو ادبریدر) ارور میده. این ارور there was an error opening this document. this file is damaged and could not be repaired.
کسی جواب نمیده ۴۵۰ مگ دانلود کردم یعنی هیچی Sad

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - majid67110 - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ق.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ)هیوولی نوشته شده توسط:  من ۲۰ تا فایلرو دانلود کردم بعدشم اون برنامه join رو نصب کردم وقتی فایلارو ادغام میکنه و میخوام اجراش کنم (توو ادبریدر) ارور میده. این ارور there was an error opening this document. this file is damaged and could not be repaired.

با نرم افزار ۷zip فایل ها را به هم بچسبون . ببین درست میشه

RE: [دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - هیوولی - ۱۱ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ق.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ)هیوولی نوشته شده توسط:  من ۲۰ تا فایلرو دانلود کردم بعدشم اون برنامه join رو نصب کردم وقتی فایلارو ادغام میکنه و میخوام اجراش کنم (توو ادبریدر) ارور میده. این ارور there was an error opening this document. this file is damaged and could not be repaired.

من vzip رو هم نصب کردم اما نمیدونم چه جوری باید جوینشون کنم. میشه بهم در این رابطه کمک کنید Huh

RE: [دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - majid67110 - 11 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)هیوولی نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ق.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ)هیوولی نوشته شده توسط:  من ۲۰ تا فایلرو دانلود کردم بعدشم اون برنامه join رو نصب کردم وقتی فایلارو ادغام میکنه و میخوام اجراش کنم (توو ادبریدر) ارور میده. این ارور there was an error opening this document. this file is damaged and could not be repaired.

من vzip رو هم نصب کردم اما نمیدونم چه جوری باید جوینشون کنم. میشه بهم در این رابطه کمک کنید Huh

تمام تیکه ها را انتخاب کن و بعد روی پارت ۱ راست کلیک کن و بعد ۷zip را انتخاب میکنی و بعد extract .

RE: [دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - هیوولی - ۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ

نه نشد چیکار کنم Huh

RE: [دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - هیوولی - ۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)هیوولی نوشته شده توسط:  نه نشد چیکار کنم Huh
دوسته عزیز شما که لطف کردید این فایلارو گذاشتین, میشه خواهش کنم join شدشرو ینعنی کاملشرو بگذارید, هزینشم میدم

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - adel28 - 18 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ)هیوولی نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)هیوولی نوشته شده توسط:  نه نشد چیکار کنم Huh
دوسته عزیز شما که لطف کردید این فایلارو گذاشتین, میشه خواهش کنم join شدشرو ینعنی کاملشرو بگذارید, هزینشم میدم

کاری نداره که.
لینک ها رو که دانلود کردید، یه برنامه هست که لینک اش رو هم این دوستمون تو پست اول گذاشته.
دانلود کنید و فایل ها رو به هم وصل خواهد کرد.

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - m_vajed - 21 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ

من اون نرم افزاری رو که گفته رو دانلود کردم ولی اونم جوینش نکرد و هم نرم افزاری رو که دوستان گفته
هیچ کدام جوین نمی کنه اگه میشه کلش رو بزارین تا ما هم کلش رو برداریم الان بالای ۵ هفته هستش که می خوام جوینش کنم نمیشه
همه هم همین مشکل رو دارن

RE: [دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ENGii - 21 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ)m_vajed نوشته شده توسط:  من اون نرم افزاری رو که گفته رو دانلود کردم ولی اونم جوینش نکرد و هم نرم افزاری رو که دوستان گفته
هیچ کدام جوین نمی کنه اگه میشه کلش رو بزارین تا ما هم کلش رو برداریم الان بالای ۵ هفته هستش که می خوام جوینش کنم نمیشه
همه هم همین مشکل رو دارن

سلام دوست خوبم.
منم اول همین مشکل رو داشتم،ولی خدا رو شکر حل شد.خوب من بار اول که،قسمت اول رو دانلود کرده بودم وسطاش قفل کرد ومنم مجبور شدم دوباره دانلودش کنم این بود که اسمش تغییر کردوشد:Computer Networking-Dr.Sabaei - 90.pdf(1).001.Confused
وزمانی که می خواستم Joinکنم ،نمی شد.منم گفتم شاید چون اسما با هم نمی خونه ایراد میگیره این بود که قسمت اولش رو مجدداًدانلود کردم بعد همه ی فایل هارو داخل یه پوشه گذاشتم ودوباره با اون نرم افزاری که علی جان در پست اول گذاشته بود،سعی کردم که Joinکنم .که خدا رو شکر این دفعه زدو جواب داد.شما هم یه امتحانی بکن شاید مشکل شما هم حل شد.Wink
موفق باشی!