تالار گفتمان مانشت
معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران - ۲۰O30 - 06 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ

نظرمنم اینه که همون آزاد بهتره بارفتن به اردبیل کارتونم بایدبذاریدکناروهمون رفت وآمدهایی که میکنیدخودش کلی هزینه برمیشه براتون پس همون آزادبریدبهتره درستونو ادامه میدین درکنارش شغلتونم دارید.

معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران - abolfazl pepco - 16 شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۵ ب.ظ

با سلام بلاخره کنار سربازی و گارگری کردن و شبا درس خوندن حالا گرایش معماری کامپیوتر محقق اردبیلی روزانه قبول شدم. ساکن تبریزم برم یا نه؟؟؟ بشینم طراحی سایت یاد بگیرم؟؟؟؟

RE: معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران - khayyam - 17 شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۵ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  با سلام بلاخره کنار سربازی و گارگری کردن و شبا درس خوندن حالا گرایش معماری کامپیوتر محقق اردبیلی روزانه قبول شدم. ساکن تبریزم برم یا نه؟؟؟ بشینم طراحی سایت یاد بگیرم؟؟؟؟
من اردبیلی هستم و موقعیت دانشگاه و درباره خود شهر اردبیل می تونم بهت بگم ولی در مورد سطح دانشکده کامپیوتر دانشگاه اردبیل اطلاعاتی ندارم .
اینکه خودت ترک هستی پس مشکلی نخواهی داشت با صحبت کردن ، خود شهر اردبیل هم شهر خوبیه و به نسبت ارزون ولی من خودم درس خوندن تو اردبیل رو پیشنهاد نمی کنم احساس می کنم استاداش زیاد خوب نیستن !