تالار گفتمان مانشت
کمک-راهنمایی درباره بند ۲۸ "منحصراً متقاضی شرکت در المپیاد می باشم" - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک-راهنمایی درباره بند ۲۸ "منحصراً متقاضی شرکت در المپیاد می باشم" - Pegasus - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ

سلام دوستان

امسال مهر میرم ترم ۷ و درسم ۹ ترمه تموم میشه

و امسال میخوام فقط به صورت آزمایشی در آزمون ارشد دولتی شرکت کنم
در زمان ثبت نام باید بند ۲۸ "منحصراً متقاضی شرکت در المپیاد می باشم" رو علامت بزنم ؟
و نباید انتخاب رشته کنم؟

لطفا بنده رو راهنمایی کنین
مرسی.

RE: کمک-راهنمایی درباره بند ۲۸ "منحصراً متقاضی شرکت در المپیاد می باشم" - Pegasus - 06 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دیگه راهنمایی نداره.علامت میزنید.بعد شما بصورت المپیاد شرکت میکنید. اگه بین اونایی که مثل شما المپیادی هستند رتبه بیارید میرید مرحله بعدی که انگار تشریحی است. اگه اول تا سوم بشید هم سال بعد بدون کنکور میرید دانشگاهی که دوست دارید.

مرسی میدونم
اما ۲ تا سوال
منظورم اینه که من نباید انتخاب رشته کنم ؟

و در ضمن من هم باید اون فرم تعداد واحد گذرانده رو ببرم دانشگاه و پر کنم یا نه؟

ثبت نام برای المپیاد (ارشد ۹۲) - دوستانی که اطلاع ارند راهنمایی کنند - Pegasus - 10 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ

بچه ها من امسال میخوام آزمایشی شرکت کنم و بند ۲۸ (المپیاد) رو علامت بزنم ،

چون گفته " دانشجویان متقاضی باید ضمن تکمیل کلیه اطلاعات فرم تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی، همانند سایر داوطلبان از اداره کل آموزش محل تحصیل خود گواهی مبنی بر دانشجو بودن را دریافت و سپس از طریق ایمیل مرکز المپیاد به آدرس: Olympiad@sanjesh.org ارسال نمایند."

حالا من هم باید اون فرم معدل رو ببرم دانشگاه تکمیل کنم و بعدش اسکنش رو به ایمیلی که واسه المپیاد داده بفرستم؟

یعنی " از اداره کل آموزش محل تحصیل خود گواهی مبنی بر دانشجو بودن " همون فرم معدل تو دفترچه است؟

مرسی Smile

ثبت نام برای المپیاد (ارشد ۹۲) - دوستانی که اطلاع ارند راهنمایی کنند - masoudkhan - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۲ ب.ظ

فکر کنم بعد مرحله اول نیاز باشه فکر نکنم مشکلی در ثبت نام باشه اما منم به جوابش نیاز دارم لطفا دوستانی که می دونن راهنمایی کنن

ثبت نام برای المپیاد (ارشد ۹۲) - دوستانی که اطلاع ارند راهنمایی کنند - ebigood - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ

تا ما که آزمون دادیم فقط این گزینه رو زدیم و دیگه کاری انجام ندادیم خیلی مهم نیست خیلی ها هم اصلا این گزینه رو نزدند.

ثبت نام برای المپیاد (ارشد ۹۲) - دوستانی که اطلاع ارند راهنمایی کنند - pouri_sb - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ

من که الان سال آخر هستم باید علامت بزنم یا نه؟ می خوام هم کنکور مهندسی بدم همم المپیاد...

ثبت نام برای المپیاد (ارشد ۹۲) - دوستانی که اطلاع ارند راهنمایی کنند - masoudkhan - 16 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ

تو دفترچه نوشته اگه بزنی متقاضی المپیاد دیگه برای کنکور حساب نمیشه

RE: ثبت نام برای المپیاد (ارشد ۹۲) - دوستانی که اطلاع ارند راهنمایی کنند - ebigood - 16 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  من که الان سال آخر هستم باید علامت بزنم یا نه؟ می خوام هم کنکور مهندسی بدم همم المپیاد...
یه موقع نزنید المپیاد رو دیگه کنکور بی کنکور. اون اسمش المیپاد است ولی منظورش همون آزمایشی است. المپیاد اصلی هم یک چیز دیگه است که از طرف دانشگاه باید اقدام کنی.
گزینه ی المپیادی یعنی اینکه اگه رتبه خیلی خوب اوردی ( دقیقا نمی دونم چند) این رو برای شما رزرو می کنند برای سال بعدی که تحصیلتون تمام می شه.