تالار گفتمان مانشت
اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - RadMan - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ

سلام

اگر قرار بود بیخیال ارشد بشین چه ایده ای داشتین تا دنبالش کنین، پولدار بشین؟ من از کارمندی خوشم نمیاد. میخام خودم یه شرکتی بزنم. ایده زیاد دارم، ولی....

اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - mjzarrin - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ

راستش برنامه نویسی اندروید می کردم.

RE: اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - RadMan - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ

مرسی، ولی یه کاری که استقلال بیشتری بهت بده، تا آخر عمر بشه ادامش داد، یکم علمی تر....

اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - hadirr - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ق.ظ

سلام
من میرفتم دنبال هر کاری که به سی شارپ ربط داشته باشه

اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - blackhalo1989 - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ق.ظ

اگه قرار بود ارشد نخونم یه کار (شاید بی ارتباط با کامپیوتر میکردم) و در کنارش به کارهای مورد علاقه ام میپرداختم (که همه اش فکریه مثل حل کردن سوال های سخت).

RE: اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - Helmaa - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ق.ظ

من اگر پسر بودم در اولین فرصت از ایران میرفتم ،یه اتاق و لپ تاپمو یه اینترنت با سرعت بالا کافی بود ،فقط و فقط و فقط هم دنبال کدنویسی بودم و بس.

RE: اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - edge - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ

تو درس من می رفتم دنبال تاریخ ( نه تاریخ انقلاب مشروطه) تو غیر درسی هم دلم می خواست ACTOR بشم اونم نه از جنس ایرانیش.(البته اینا همش آرزوئه)

اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - banou - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ق.ظ

کشاورز میشدم.

اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - Eternal - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ

منم زبان انگلیسیم رو ادامه میدادم و مترجم میشدم ( کتاب ترجمه میکردم).

اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - diligent - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ

می رفتم دنبال کد نویسی و کلا" هر چی که به کامپیوتر ربط داشته باشه. در کنارش نقاشی رو هم ادامه می دادم. کلا" فکر می کنم به خاطر ارشد خیلی فرصتها رو که میتونستم داشته باشم ازدست دادم. دلم می خواد زودتر تموم بشه ..

اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - somayeh kashefi - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ

آقا فرداد من حرف شما رو تآیید میکنم
من اگه ارشد نمیخوندم میرفتم دنبال استعدادم :یه نقاش حرفه ای میشدم (فعلآ آواتارم کار دومم هست ..... ) از بچه گی علاقه مند بودم ولی چون مد فعلا ادامه درس هست وقت نشده به علایقم برسم
ولی به نظر من زمان برا هر کاری دیر نیس میخوام هر دو را به طور موازی ادامه بدم ...
ولی همیشه هم دوست داشتم از لحاظ علمی بالاترین باشم ایشالله دکترا Big GrinBig GrinBig Grin

اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - hadi_m - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ

اگر فرصت داشتم و دغدغه خیلی از چیزها رو نداشتم روی نسل جدید سیستم عاملها کار میکردم .

RE: اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - majid67110 - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ

میرفتم به دنبال آرزوم یعنی شبکه (لینوکس و سیسکو).

RE: اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - Marcel - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ب.ظ

من به عنوان شغل ، دوست داشتم کاریکاتوریست بشم ، تو یه روزنامه یا مجله ی آزاد.
جدیدا این استعدادمو کشف کردم ، شگفت انگیزه...!!

اگه قرار بود ارشد نخونین از استعدادتون تو چه کاری استفاده میکردید؟ - معمری - ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ

دنبال عکاسی حرفه ای میرفتم