تالار گفتمان مانشت
روفرشی - نسخه‌ی قابل چاپ

روفرشی - skygirl_00 - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ

خیلی بچه های شلوغ و با نشاطی بودیم. تا جایی که ترم آخر کارشناسی ک بودم تو سایت دانشگاه یکی با رفتاراو صحبتای خیلی شلوغم گفت ،ترم یکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!
کلی خاطره دارم،جند تاشو میگم تو چند مرحله.
خیلی ب نظافت اهمیت نمی دادیم: هفته ای ی بار ظرف میشستیم جمعه ها و ی بارم جارو می کشیدیم. کلی ام تو اون ی روز خسته می شدیم .همه ظرفا به هم چسبیده بودن Smile ی روز تصمیم گرفتیم بریم تو حیاط خوابگاه روفرشی اتاقو بشوریم. البته شستن هدف نبود،آب بازی و خندیدن هدف بود. انصافا پر مو و آتاشغال بود موکتمون خیلی کثیف شده بود، رفتیم تو حیاط ۶ تایی ب جونش .. بعدشم پهن کردیم رو بند و اومدیم اتاق. تا شب تو حیاط بود. فردا عصر که خشک شد گرفتیمش آوردیم تو اتاق، تمیزتر شده بود اونقد ذوق کردیم ی بار تمیز شدیم تو زندگیمون ک نگو . من که می گفتم بجه ها از رو فرشی رد نشین از کنارش رد شین باز کثیف نشه،یکی دیگه می گفت وای چه تمیز شد، یکی دیگه میگفت حس خونه بهم دست داده. مهمون که می اومد تا ۲ روز میگفتیم پاتونو باید بشورین بعد بیاین تو،(واس خندش) من که ی شب گفتم بجه ها دلم هوای خوابیدن رو زمینو کرده....... انقد تو روحیمون تاثیز گذاشته بود همون قد تمیزی....
........ ی روز دیدیم اتاق بغلیمون ک هم کلاسیمونم بود گفت بجه ها ی چیزی میگم اما کتکم نزنین، با کلی من من کردن گفت:این رو فرشی که شماها پهن کرده بودین،خشک شد ،ما رفتیم روفرشی شما رو برداشتیم اون شب ،مال خودمونو گذاشتیم......
شما حالا اون لحظه رو تصور کنین!!!!!!!!!!، که من ی شب رو رو فرشی خوابیدم،گفتم به به چه تمیزه،یعنی اننننننننننقد روفرشی ما گند بوده که ما روفرشی نیمه تمیز اونا رو رو تمیز می دونستیم به خیال اینکه واس ما انقد کثیف بوده خوب لکه هاش پاک نشد.....
Tongue

RE: روفرشی - sina_bhh - 28 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ

دقت کردید نظم پسرا بیشتر از دختراست ؟؟
واقعا نمیدونم چرا میگن پسرا باید سربازی برن.واقعا دخترا به یه دوره آموزشی سه ماهه نیاز دارن

RE: روفرشی - انرژی مثبت - ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  دقت کردید نظم پسرا بیشتر از دختراست ؟؟
واقعا نمیدونم چرا میگن پسرا باید سربازی برن.واقعا دخترا به یه دوره آموزشی سه ماهه نیاز دارن
والا ما که ندیدیم Big GrinBig Grin
بستگی داره !
مثلا من یادم نمیاد توی دوران امتحانات هم یه روز ظرف توی اتاقمون نشسته مونده باشه!!!

بعدشم مگه سربازی فقط واسه اینه؟! تو سربازی خیلی چیزا می شه یادگرفت همونطور که توی دوران دانشجویی می شه Tongue

روفرشی - SaMiRa.e - 28 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  دقت کردید نظم پسرا بیشتر از دختراست ؟؟
آقایون فقط وقتی که تنها هستند ومجبورند کارهاشونو خودشون انجام بدند نظم دارند Wink ، ولی به طورکلی به قول خانم انرژی مثبت ماکه ندیدیم . Cool

روفرشی - skygirl_00 - 28 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ

حتما میدونستن،نظم پسرا داغونه واس همین گفتن بعد دانشگاه یه سری هم برن پادگان،بلکه نظافتشون بیشترتر شه :-)

خدایی دختر پسر نداره. باور کنین. آدمیم دیگه همه. حالا ما کلا نظافتو رعایت نمیکردیم زیاد،خدا هم هر ۶ تامونو از هر نقطه ایران کنار هم آورد.. دیگه بدتر

RE: روفرشی - sina_bhh - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  دقت کردید نظم پسرا بیشتر از دختراست ؟؟
والا ما که ندیدیم Big GrinBig Grin
بستگی داره !
مثلا من یادم نمیاد توی دوران امتحانات هم یه روز ظرف توی اتاقمون نشسته مونده باشه!!!

بعدشم مگه سربازی فقط واسه اینه؟! تو سربازی خیلی چیزا می شه یادگرفت همونطور که توی دوران دانشجویی می شه Tongue
والا این نظم دخترا را رو هم که میگن منم ندیدم SmileSmile
دوران امتحان که کمتر از یک ماهه.یک ترم که حدود ۴ ماهه!!!
اگه یکی از دلایل سربازی هم نظم پسرا باشه که صد در صد برای دخترا هم واجبهTongue

(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  دقت کردید نظم پسرا بیشتر از دختراست ؟؟
آقایون فقط وقتی که تنها هستند ومجبورند کارهاشونو خودشون انجام بدند نظم دارند Wink ، ولی به طورکلی به قول خانم انرژی مثبت ماکه ندیدیم . Cool
خب این نشون میده آقایون اگه بخوان میتونن.ولی واقعا دخترا بخوان میتونن ؟؟!!

(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  حتما میدونستن،نظم پسرا داغونه واس همین گفتن بعد دانشگاه یه سری هم برن پادگان،بلکه نظافتشون بیشترتر شه :-)

این حرفا مال قدیم بود.الان دوران عوض شدهBig GrinBig Grin

روفرشی - saba01 - 08 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ

تا عنوان خاطره رو دیدم فهمیدم کار خودته که این پستو گذاشتی
یادش بگیر چه روزایی
الان هر کدوم یه جایی دور از هم!!!!!!!!!!!
دیوونه این همه خاطره داشتیم
حالا باید نظممون رو هم نشون میدادی
یادته دیوارای خوابگاه
رد شدن از حصارا
گشت خابگا رسید
مریمو یادته
مث گنجشکا
وای که اون روز از خنده مردیم

روفرشی - skygirl_00 - 08 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ

سلااااااااااااااااام. چطوری؟؟؟؟؟؟؟/ :-) آره یادمه همه ایناااااااا.خیلی دلم برای همه روزا تنگیده.وای مریمو نگو که ....

RE: روفرشی - nassim92 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  خیلی بچه های شلوغ و با نشاطی بودیم. تا جایی که ترم آخر کارشناسی ک بودم تو سایت دانشگاه یکی با رفتاراو صحبتای خیلی شلوغم گفت ،ترم یکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!
خیلی ب نظافت اهمیت نمی دادیم: هفته ای ی بار ظرف میشستیم جمعه ها و ی بارم جارو می کشیدیم. کلی ام تو اون ی روز خسته می شدیم .همه ظرفا به هم چسبیده بودن Smile ی روز تصمیم گرفتیم بریم تو حیاط خوابگاه روفرشی اتاقو بشوریم. البته شستن هدف نبود،آب بازی و خندیدن هدف بود. انصافا پر مو و آتاشغال بود موکتمون خیلی کثیف شده بود، رفتیم تو حیاط ۶ تایی ب جونش .. بعدشم پهن کردیم رو بند و اومدیم اتاق. تا شب تو حیاط بود. فردا عصر که خشک شد گرفتیمش آوردیم تو اتاق، تمیزتر شده بود اونقد ذوق کردیم ی بار تمیز شدیم تو زندگیمون ک نگو . من که می گفتم بجه ها از رو فرشی رد نشین از کنارش رد شین باز کثیف نشه،یکی دیگه می گفت وای چه تمیز شد، یکی دیگه میگفت حس خونه بهم دست داده. مهمون که می اومد تا ۲ روز میگفتیم پاتونو باید بشورین بعد بیاین تو،(واس خندش) من که ی شب گفتم بجه ها دلم هوای خوابیدن رو زمینو کرده....... انقد تو روحیمون تاثیز گذاشته بود همون قد تمیزی....
........ ی روز دیدیم اتاق بغلیمون ک هم کلاسیمونم بود گفت بجه ها ی چیزی میگم اما کتکم نزنین، با کلی من من کردن گفت:این رو فرشی که شماها پهن کرده بودین،خشک شد ،ما رفتیم روفرشی شما رو برداشتیم اون شب ،مال خودمونو گذاشتیم......
شما حالا اون لحظه رو تصور کنین!!!!!!!!!!، که من ی شب رو رو فرشی خوابیدم،گفتم به به چه تمیزه،یعنی اننننننننننقد روفرشی ما گند بوده که ما روفرشی نیمه تمیز اونا رو رو تمیز می دونستیم به خیال اینکه واس ما انقد کثیف بوده خوب لکه هاش پاک نشد.....
Tongue
خیلی شبیه به ما بودید البته ما یک درجه اوضاعمون بدتر بود ظرفامون کپک میزد و یک بار موش به سوییتمون حمله کرد نمیدونید سرپرست از دست ما چه ها که نکشید یک بار هم برای اینکه واقعا کفری شده بود اسم من و دوستامو به عنوان کثیف ترین ها زد تو برد خوابگاهBig Grin

RE: روفرشی - zahra_ce87 - 29 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)nassim92 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  خیلی بچه های شلوغ و با نشاطی بودیم. تا جایی که ترم آخر کارشناسی ک بودم تو سایت دانشگاه یکی با رفتاراو صحبتای خیلی شلوغم گفت ،ترم یکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!
Tongue
خیلی شبیه به ما بودید البته ما یک درجه اوضاعمون بدتر بود ظرفامون کپک میزد و یک بار موش به سوییتمون حمله کرد نمیدونید سرپرست از دست ما چه ها که نکشید یک بار هم برای اینکه واقعا کفری شده بود اسم من و دوستامو به عنوان کثیف ترین ها زد تو برد خوابگاهBig Grin

HuhUndecidedExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation