تالار گفتمان مانشت
مریضی مدیر سایت! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
مریضی مدیر سایت! - admin - 19 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ

سلام دوستان.

راستش مدتیه به شدت مریض شدیم (خودم و خانمم) و یه ویروس سمج افتاده به جون ما دو تا و ول کن قضیه هم نیست. می‍خواستم ازتون خواهش کنم اگه قابل دونستید توی نمازهاتون به یاد ما باشید و یه دعایی هر چند کوتاه برای من و خانمم انجام بدین.
احتمال داره این چند روز رو من نتونم بیام مانشت (بچه‍ها رو به مدیرها می‍سپارم) و توصیه دارم در رو هم روی غریبه‍ها باز نکنند. Smile

مریضی مدیر سایت! - mahdi20 - 19 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۲۴ ب.ظ

اتفاقا دکتر همین ویروس سمج هم ۲ هفته میشه به جان من افتاده و شدید سرفه می کنمکلی هم برنامه ریزی منو بهم ریخته .
انشالله حال شما و همسرتان رو به بهبودی کامل بره ... شما هم واسه قبولی ماها دعا کنید.

مریضی مدیر سایت! - Soheil - 19 دى ۱۳۸۹ ۰۱:۰۷ ب.ظ

دکتر خدا بد نده.
حالا مانشت رو میشه یه کاریش کرد، با امتحانا چیکار میکنید؟ این ترم مگه واحد ندارید؟

RE: مریضی مدیر سایت! - **sara** - 19 دى ۱۳۸۹ ۰۱:۲۶ ب.ظ

ان شا ا... حال شما و خانمتون هر چه زودتر خوب بشهAngel

مریضی مدیر سایت! - parsaNA - 19 دى ۱۳۸۹ ۰۱:۳۰ ب.ظ

من هم به نوبه خودم برای شما آرزوی سلامتی و بهبودی هر چه سریعتر را دارم .

مریضی مدیر سایت! - hanif - 19 دى ۱۳۸۹ ۰۸:۴۵ ب.ظ

دکتر امیدوارم سلامتیتون رو به سرعت بدست بیاورید.

مریضی مدیر سایت! - ف.ش - ۱۹ دى ۱۳۸۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ

من هم امیدوارم که هر چه زودتر خوب بشین.

مریضی مدیر سایت! - fatima1537 - 19 دى ۱۳۸۹ ۱۱:۱۰ ب.ظ

انشاء الله که هرچه زودتر خوب شوید.
یا من اسمه دواء و ذکره شفاء

مریضی مدیر سایت! - admin - 20 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ

ممنونم از دعاهای خیرتون.

مریضی مدیر سایت! - javadjj - 20 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ

انشا الله زودتر حالتون بهبود پیدا می کنه و از شر این ویروسه خلاص خواهید شد
دکتر ویروس رو تو مانشت لود نکنی!!!!

مریضی مدیر سایت! - bahar - 20 دى ۱۳۸۹ ۱۰:۰۱ ق.ظ

به امید خدا زودتر خوب میشید ..

مریضی مدیر سایت! - banou - 20 دى ۱۳۸۹ ۱۰:۵۴ ق.ظ

انشاالله زود خوب میشد.لیمو شیرین و شلغم میل بفرمایید.کلا ویتامین ۳ زیاد بخورید.چون خود پزشکها میگن دارو ۵۰ درصد بهبودی هست بقیه اش به تغذیه و استراحت بستگی داره.البته یه چیز دیگه هم هست اونم اینه که هرکسی از نظر روحی در مقابل بیماری چقدر قویه اگه از نظر روحی خیلی ضعیف باشه که اون بیماری از پا میندازدش اما اگه قوی باشه خیلی زودتر از آنچه فکر کنید سلامتی شو به دست میاره.
توصیه‌: روحیه غالب بر بیماریتون داشته باشید در ضمن این بیماریها باعث قوی شدن سیستم دفاعی بدن میشن.
ببخشید زیاد حرف زدم.

RE: مریضی مدیر سایت! - Helmaa - 20 دى ۱۳۸۹ ۱۱:۰۷ ق.ظ

من هم مثل بقیه دوستان براتون آرزوی سلامتی دارم.Shy

مریضی مدیر سایت! - admin - 20 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۵۶ ب.ظ

دوستان خدا رو شکر امروز خیلی خیلی خوبم و خبری از سردرد و تب و سرفه نیست. با توجه به ویروسی بودن بیماری هیچ دارویی رو نمی‍شد استفاده کرد جز دعای خیر شما دوستان. حال دیروزم همین موقع واقعاً وحشتناک بود. حدود ۱۰ ثانیه هم نمی‍تونستم تعادل خودم رو حفظ کنم.

مریضی مدیر سایت! - yasemi - 20 دى ۱۳۸۹ ۰۱:۱۹ ب.ظ

دکتر انشاالله زود خوب شید من گرفته بودم تو عمرم اینجوری نبودم بعد از چهار هفته هنوزم مثل همیشه نشدم ویروس عجیب غریبی بود