تالار گفتمان مانشت
نیاز به دیتا ست - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - ppositiveenergy - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟
penn tree bank-3
خودم سرچ میکنم این صفحه میاد.اما نمیدونم چه طور دانلود میشه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - jazana - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ

اگر کسی مستقیم نگذاشته باشه از خود سایت دانلود کردنش سخته نیاز به برخی دسترسی ها داره

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - jazana - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۱ ب.ظ

فکر نکنم دانشگاهی در ایران به این منبع دسترسی داشته باشه.....

دانشگاه های خارجی دسترسی دارن....

فایل تان اینه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

?

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - jazana - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ

می تونم دانشگاه های خارجی که به این منابع دسترسی دارند بگم ولی فکر نکنم به دردتان بخوره

این فایل رو ببینین:

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - jazana - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ق.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  این فایل اونی که میخام نیست.اونی که من میخوام بین ۳۲۰-۳۵۰ مگاست.

این فایل متحویاتش چیست؟

پوشه DOC آن با محتویات DOC در کاتالوگ گذاشته شما یکیست.

ناقصه؟

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ق.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  این سایت که دادید پولیه؟

کدام لینک؟

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - jazana - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  این لینکو میگم.

خیر کاملا رایگان هست

کلیک کنید به لینک دیگری هدایت می شوید.

بر روی Download کلیک کرده و اتوماتیک دانلود شروع می شود.

همین.

ترجیحا از مرورگر chrome استفاده کنید.(من با ff دانلود می کنم مشکلی نداره)

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - jazana - 21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  نشد.تا ۹۹ درصد رفت و بعد دیگه دانلود نشد.تو سایتش ثبت نام کردم.حق عضویت خواست.

یک جای دیگه آپلود کنم

دانلودش رایگانه مثل مدیافایر

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - anyone - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ

سلام
به یه دیتا ست برای دسته بندی متون براساس تعداد تکرارهای کلماتشون نیاز دارم کسی می تونه کمک کنه

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - ppositiveenergy - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ق.ظ

منظورتون از دسته بندی کلاسترینگ دیگه؟

به ایم مقاله و رفرنس هایش مراجعه کنید تا دیتا ست مورد نظرتون را پیدا کنید.ابتدا باید چند مقاله بخانید.

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - anyone - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ

بله ،به چنین دیتاستی دسترسی دارید ؟
ممنون از پاستختون ولی اگر به منابعی که می فرمایید دسترسی داشتم مزاحم دوستان نمی شدم!

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - ppositiveenergy - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ

معمولا دیتاست ها رو سایت های خارجی میدن بیرون.باید آشنایی یا کسی رو خارج از کشور داشته باشی که بتونند اون دیتاستا رو بگیرن.و براتون آپلود کنند.
مثلا من برای خلاصه سازی متن ۵ تا دیتاست میخاستم.۲ تا شو تو ایران دان لود کردم و ۳ تاشو ،دوستام خارج از کشور برام گرفتند.
معمولا این دیتا ست ها پولی اند.

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - anyone - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ

ممنون میشم دوستانی که دسترسی دارند کمک کنند

کسی میتونه بگه من این دیتاست رو از کجا و چگونه میتونم دانلود کنم؟ - ppositiveenergy - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ

شما لینک دیتا ست مورد نظرتو بزار.بچه ها کوتاهی نمیکنن.
این جور دیتا ست ها رو معمولا بچه هاییی که کار کردن متن کاوی رو آشنا هستند.بعدش متن کاوی خودش چند شاخه است.مثلا خلاصه ساز یکی از شاخ هاشه.با دسته بندی متون دیتاستاش فرق میکنه.

دیتاست DUC - nazanin_amiri - 30 تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ

من دیتاست DUCرو برای تست الگوریتم خلاصه سازی خودم می خوام
اما نمی دونم چه طور میشه بهش دسترسی پیدا کنم... لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه
ممنون

دیتاست DUC - salty_co - 30 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ب.ظ

دوست من بیشتر توضیح بده.یا لینک دانلود بزار ببینم قابلیت دسترسی بهش هست یانه؟ چون معمولا حجم دیتاست ها بالاست.