تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
[دانلود] جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - mina_gh20 - 20 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ق.ظ

ســـــــــــلام به همگی

من گسسته رو از جزوه حاج سید جوادی شروع کردم، همزمان دارم پوران رو هم می خونم. اما جزوه ای که دارم خیلی قدیمیه (سال ۸۷).
تمام سایت ها رو هم زیر و رو کردم اما فقط همین یه جزوه از ایشون هست. اگه کسی از دوستان جزوه جدیدتری از ایشون داره، آپلود کنه من واقعا ممنون میشم. خیلی بهش احتیاج دارم

RE: درخواست جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - *Najmeh* - 20 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ق.ظ

من این جزورو از استاد جوادی دارم ولی نمیدونم مال چه سالیه می تونی ببینی اگه فرق میکرد استفاده کنی

RE: درخواست جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - mina_gh20 - 20 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ق.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ق.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  من این جزورو از استاد جوادی دارم ولی نمیدونم مال چه سالیه می تونی ببینی اگه فرق میکرد استفاده کنی

ممنونم نجمه جان... اما نتونستم دانلود کنم. میشه جایی آپلود کنین لینکشو بذارین؟

RE: درخواست جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - n65 - 20 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ق.ظ)mina_gh20 نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ق.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  من این جزورو از استاد جوادی دارم ولی نمیدونم مال چه سالیه می تونی ببینی اگه فرق میکرد استفاده کنی

ممنونم نجمه جان... اما نتونستم دانلود کنم. میشه جایی آپلود کنین لینکشو بذارین؟

با اجازه ی نجمه جون همون جزوه رو واستون آپلود کردم Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درخواست جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - *Najmeh* - 20 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا دوباره براتون اپلود کردم

RE: درخواست جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - mina_gh20 - 20 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  

اینجا دوباره براتون اپلود کردم

واقعا ممنونم دوستای خوبم

این همون جزوه سال ۸۷ هست که دارم.... Sad

(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ق.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  من این جزورو از استاد جوادی دارم ولی نمیدونم مال چه سالیه می تونی ببینی اگه فرق میکرد استفاده کنی

دوست خوبم بازم از لطفت ممنونم اما این همون جزوه سال ۸۷ ایشون هست.
اگه بازم جایی جزوه جدیدتری دیدین ممنون میشم واسم بذارین.........

هر چی آرزوی خــــــــــــــــــوبه، مال تو...

[دانلود] جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - kashan64 - 04 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ

بچه ها این خیلی بد خطه !!!!!! بهترشو ندارید...؟؟؟؟
ویسشو چی؟؟؟ کسی داره؟

[دانلود] جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - mehrdad372 - 28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ

کسی ویس اش رو نداره؟

RE: [دانلود] جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - kashan64 - 30 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ

دوستان کسی ویسش رو داره؟؟

[دانلود] جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - milad91 - 30 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ

جزوه ساختمان گسسته استاد سید جوادی

RE: [دانلود] جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - kashan64 - 30 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ)milad91 نوشته شده توسط:  جزوه ساختمان گسسته استاد سید جوادی

ممنونم..مرسی..خیلی لطف کردید.خیلی جزوه کاملیه....فقط ویس مربوط به این جزوه رو دارید؟؟؟
کاش یکی میداشت من خیلی بهش نیاز دارم....
و اینکه این جزوه ماله چه سالیه؟؟
از کجا ویسشو گیر بیارم؟

مرسی

[دانلود] جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - hamid88 - 01 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ

تشکر فراوان
از پوران بهتره؟

[دانلود] جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - milad91 - 01 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ق.ظ

دوست عزیز این جزوه برای تابستان ۹۱ هست و بسیار کامله جزوات زیادی از کلاس استاد سید جوادی رو من دیدم اما هیچ کدوم به کاملی این جزوه نیست امیدوارم بخونید و به دردتون بخوره

RE: [دانلود] جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - kashan64 - 01 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ق.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ق.ظ)milad91 نوشته شده توسط:  دوست عزیز این جزوه برای تابستان ۹۱ هست و بسیار کامله جزوات زیادی از کلاس استاد سید جوادی رو من دیدم اما هیچ کدوم به کاملی این جزوه نیست امیدوارم بخونید و به دردتون بخوره
بله-درسته این جزوه هم کامله هم خوانا نسبت به جزوه های قبلی..ولی ویسم همراهش خیلی کمک میکنه..نمدونم از کجا گیر بیارم!!!

[دانلود] جزوه ساختمان گسسته استاد حاج سید جوادی - fatima.sr68 - 03 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ب.ظ

کسی وویس از گسسته نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(به جز وویس استاد یوسفی)