تالار گفتمان مانشت
کتاب نیپولیتان واسه طراحی همینه؟[+عکس] - نسخه‌ی قابل چاپ

کتاب نیپولیتان واسه طراحی همینه؟[+عکس] - Amir V - 09 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ

سلام.

کتاب نیپولیتان همینه؟ توی سایت آدینه بوک دوتا کتاب هست.

همین اوکیه؟

[تصویر:  00022868135806351391.jpg]

کتاب نیپولیتان واسه طراحی همینه؟[+عکس] - مازیار صفایی - ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ

آره... همینه... چرا CLRS نمی خونید؟

کتاب نیپولیتان واسه طراحی همینه؟[+عکس] - fatima1537 - 09 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ

بله

RE: کتاب نیپولیتان واسه طراحی همینه؟[+عکس] - Amir V - 09 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  آره... همینه... چرا CLRS نمی خونید؟

واسه طراحی استادم اینو پیشنهاد داد و گفت بهترین و مفهموی ترین کتاب طراحی همینه. منم اطاعت کردم.

یه چیز دیگه اینکه بهترین ترجمش همینه دیگه درسته؟

و چاپ ۸۹ اگه باشه عیب داره؟

بچه ها این چی؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ویرایش چهارمه. فرق کرده به نظرتون؟

کتاب نیپولیتان واسه طراحی همینه؟[+عکس] - farhud - 09 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ)amir_varasteh نوشته شده توسط:  یه چیز دیگه اینکه بهترین ترجمش همینه دیگه درسته؟
میتویند کمی درباره مترجمین مختلف توی مانشت سرچ کنید Smile . ممکنه متونی که از برخی مترجمین هست برای بعضیها ثقیل و نامهفوم باشه(مثل من)

پیشنهاد میکنم قبل از خریدن چند صفحه از کتاب رو حداقل ورق بزنید. بعضی اوقات در صورتی که به کتاب دسترسی ندارید خوندن چند صفحه از کتاب یا متون دیگه که روی نت قرار میگیره از یک مترجم برای پی بردن به سبک مترجم هم کفایت میکنه.

کتاب نیپولیتان واسه طراحی همینه؟[+عکس] - fatima1537 - 09 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ)amir_varasteh نوشته شده توسط:  بهترین ترجمش همینه دیگه درسته؟

من از ترجمه های جفر نژاد اصلا خوشم نمیاد هرچند کتاب هوش راسل رو بد ترجمه نکرده.Smile
به نظرم توی توضیحات متن درس که اگر از سالهای پیش هم باشه بازهم فرقی تمیکنه مگر اینکه تمرینی اضافه شده باشه.ولی خب همیشه چاپهای جدیدتر از لحاظ غلطهای جاپی و ترجمه بهترند

کتاب نیپولیتان واسه طراحی همینه؟[+عکس] - yaser_ilam_com - 10 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ق.ظ

من این کتاب رو تاحدودی خوندم البته نه کامل بنظرم کتاب کاملی نیست حالا خود دانید

کتاب نیپولیتان واسه طراحی همینه؟[+عکس] - phoenix021 - 10 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ق.ظ

این ویرایش ۳ هست ، الان چهارشم اومده که جلدش قهوه ای هست و روش فقط زده طراحی الگوریتم و دیگه اون شبه کدهای c رو نداره ، اما خب هیچ فرقی نمی کنن با هم ، جفتشون یکی هست محتواشون دقیقا

RE: کتاب نیپولیتان واسه طراحی همینه؟[+عکس] - white bird - 10 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ)amir_varasteh نوشته شده توسط:  بهترین ترجمش همینه دیگه درسته؟

من از ترجمه های جفر نژاد اصلا خوشم نمیاد هرچند کتاب هوش راسل رو بد ترجمه نکرده.Smile
به نظرم توی توضیحات متن درس که اگر از سالهای پیش هم باشه بازهم فرقی تمیکنه مگر اینکه تمرینی اضافه شده باشه.ولی خب همیشه چاپهای جدیدتر از لحاظ غلطهای جاپی و ترجمه بهترند
ترجمه مهندس جلیلی هم هست
اما نمی دونم در چه سطحیه

RE: کتاب نیپولیتان واسه طراحی همینه؟[+عکس] - Amir V - 11 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ق.ظ)phoenix021 نوشته شده توسط:  این ویرایش ۳ هست ، الان چهارشم اومده که جلدش قهوه ای هست و روش فقط زده طراحی الگوریتم و دیگه اون شبه کدهای c رو نداره ، اما خب هیچ فرقی نمی کنن با هم ، جفتشون یکی هست محتواشون دقیقا

مطمئنی فرقی نداره؟ ترجمه و ایناش ویرایش نشده؟