تالار گفتمان مانشت
جذب سرباز به صورت امریه در وازارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - نسخه‌ی قابل چاپ

جذب سرباز به صورت امریه در وازارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - sadegh_ke - 07 دى ۱۳۸۹ ۰۲:۰۵ ب.ظ

خبرش توی سایت خود وارتخانه هست
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک شرایط خدمت امریه هم اینه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیروز زنگ زدم به قسمت کارگزینی گفتن باید یکی از شرایط زیر رو حتما داشته باشم:
۱- تاهل
۲- خانواده شهید - جانباز - مفقودالاثر- آزاده
ما که هیچکدوم از شرایط بالا رو نداریم. اگه دوستان دارن اقدام کنن
اگه ارشد قبول بشی اجازه ترخیص هم میده

جذب سرباز به صورت امریه در وازارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - mahdi20 - 08 دى ۱۳۸۹ ۱۱:۴۶ ق.ظ

من تمام شرایطشو دارم غیر از موارد ۱ و۲

جذب سرباز به صورت امریه در وازارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - sadegh_ke - 08 دى ۱۳۸۹ ۰۱:۴۸ ب.ظ

گفتن شرایط ۱ یا ۲ حتما لازمه ولی اگه نداری هم مدارکتونو ایمیل کنید!

جذب سرباز به صورت امریه در وازارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - yasemi - 08 دى ۱۳۸۹ ۰۱:۵۴ ب.ظ

بچه‌ها من شرایط رو ندارم ۱۲/۱ هم باید برم سربازی بنظرتون بفرستم ؟

RE: جذب سرباز به صورت امریه در وازارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - sadegh_ke - 08 دى ۱۳۸۹ ۰۶:۳۸ ب.ظ

(۰۸ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۵۴ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  بچه‌ها من شرایط رو ندارم ۱۲/۱ هم باید برم سربازی بنظرتون بفرستم ؟

برج ۱۲ پر شده. دیگه امریه نمی گیره. حداقل ۲ ماه قبل باید اقدام کنید.

جذب سرباز به صورت امریه در وازارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - mahdi20 - 09 دى ۱۳۸۹ ۰۴:۵۴ ب.ظ

فکر کنم اگر کسی بخواد امریه بگیره باید قید کسر خدمت را بزنه. من که حدود ۱۲ ماه کسر خدمت دارم سراغ امریه یا بهتر بگم بیگاری با لباس شخصی نمی رم