تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - mehdisparrow - 27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ

کلاس اقای کارگهی یه جلسه دیگم گذاشته واسه فصل ۱۴ کتاب . کسی ویس اون جلسه رو نداره ؟ اگه دارین بهم ایمیل بدین ممنون mehdiparizi20@gmail.com

RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - Morris - 27 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)mehdisparrow نوشته شده توسط:  کلاس اقای کارگهی یه جلسه دیگم گذاشته واسه فصل ۱۴ کتاب . کسی ویس اون جلسه رو نداره ؟ اگه دارین بهم ایمیل بدین ممنون mehdiparizi20@gmail.com

جلسه ۱۲ را از پیشتیبان صداها در مدیافایر دانلود کنید.

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - mrn70 - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ

سلام ببخشید کسانی که این جزوه و ویس ها رو قرار دادند, مطمین هستند خود دکتر کارگهی راضی به استفاده توسط کسانی که در هیچ یک از کلاس های ایشون شرکت نکردند,هستند یا نه؟
لطفا پاسخ بدید

RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - Morris - 23 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ق.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)mrn70 نوشته شده توسط:  سلام ببخشید کسانی که این جزوه و ویس ها رو قرار دادند, مطمین هستند خود دکتر کارگهی راضی به استفاده توسط کسانی که در هیچ یک از کلاس های ایشون شرکت نکردند,هستند یا نه؟
لطفا پاسخ بدید

سلام دوست عزیز.
نگران موضوعات اینچنینی نباشید به دلایل زیر :

- اکثر ویس ها با اجازه اساتید در سایت قرار دارند.
- اگر استاد مشکل داشته باشند خودشون مطرح می کنند مثلا قبلا موارد اینچنینی داشتیم.
- حق چاپ و تکثیر این جزوات و ویس ها در انحصار شخص خاصی نیست و هر کسی می تونه این ها را کپی کنه و در اختیار بقیه قرار بده.

از امکانات استفاده کنید و سعی کنید در کنکور موفق باشید و از حاشیه ها بپرهیزید.

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - sana70 - 23 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ

لم تزریق رو حیف که ضبط نشده Sad

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - pe.esf - 24 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ

سلام
من قسمت اول جلسه دهم را ندارم اگه لطف کنید بذارید ممنون میشه خیلی لازمش دارم
بازم ممنون

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - kakoli19 - 29 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان گرامی یه سوالا به نظرتون نظریه زبان ها یک فیلم آموزشی تو اینترنت هست ارزش خریدن داره ؟

RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - یزدی - ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ

سلام.من همه ویس ها رو دانلود کردم،(از لینک آقای هاتف) ولی جزوه دانلود نمیشه!خواهشا جزوه رو برام ارسال کنید.rhosseini183@gmail.com
برای کامل کردن ویس ها هم از لینک مدیافایر میرم،ولی باز نمیشه.یه صفحه سفید در حال لود میاد!همین!

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - مینا خانوم - ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ)یزدی نوشته شده توسط:  سلام.من همه ویس ها رو دانلود کردم،(از لینک آقای هاتف) ولی جزوه دانلود نمیشه!خواهشا جزوه رو برام ارسال کنید.rhosseini183@gmail.com
برای کامل کردن ویس ها هم از لینک مدیافایر میرم،ولی باز نمیشه.یه صفحه سفید در حال لود میاد!همین!

ایمیل کردم واستون

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - سماا - ۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ

سلام ویس ابتدای جلسه۱۰ موجود نیست حل نمرینات هم مطابق ویس نیستند ی جاهایش توجزوه نیست ی جاهایش توویس ولی در کل جاداره تشکر کنم .ماشینای pda ,ماشینای تورینگ به ماگفته نشده بود ومن از این ویسا واقعا بهره بردم

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - smasoud - 31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ق.ظ

کسی پاور پوینتی که تو همین کلاس دکتر کارگهی استفاده شده رو نداره؟!

RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - حسینی - ۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۴۱ ق.ظ

(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  من با برنامه MP3Resizer حجم صدا رو کاهش دادم، بد نیست، با توجه به مقدار کاهش اش میشه گفت فوق العاده ست، حالا اگر توی صداها کمی noise دیدید قابل اغماضه.

سلام
ممنون از جزوه و فایل جلسات اول و دوم که در پست های پایین تر آمده، ببخشید لینک باقی فایل ها در این پست بوده و حذف شده؟

ممنون

RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - ghezel - 07 آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ ب.ظ

سلام
ببخشید تعداد ویس های کامل ۲۱ تا هستش؟

سلام
تعدادکل وویس ها ۲۱ تاست؟

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - baharkhanoom - 13 دى ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ

چرا جزوه دانلود نمیشه!!!!؟

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - sarzaminsard - 22 دى ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ)nina نوشته شده توسط:  آقا هاتف جلسه ۱۰ قسمت اول و دوم یکی هست اسم فایل ها متفاوته اما هر دو یکی هست ممنون میشم بررسی کنید
ممنون، چشم به زودی انشالله بررسی و رفع اشکال خواهم کرد.
سلام کسی میدونه فصل پنجم نظریه زبان وماشین وویس چندم کارگهی؟