تالار گفتمان مانشت
لینک voice هوش مهندس رهنمون - نسخه‌ی قابل چاپ

لینک voice هوش مهندس رهنمون - fa_karoon - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ق.ظ

سلام دوستان
من خیلی دنبال voice کلاس هوش مصنوعی مهندس رهمنون گشتم، اما به جز سه جلسه اولش، چیز دیگه ای پیدا نکردم،
می خواستم بدونم می شه این voice رو تو اینترنت پیدا کرد، کسی لینکی چیزی داره؟
یا اینکه حتما باید از کسی خریدش

آیا واقعا voice هوش مهندس رهنمون رو می شه تو اینترنت پیدا کرد؟ - s.sadri - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ

بله مال سال ۸۸ رو من دیدم که هست تو سایت یادمانه

RE: آیا واقعا voice هوش مهندس رهنمون رو می شه تو اینترنت پیدا کرد؟ - Sunshine Off - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ق.ظ

دوست گرامی توی این سایت هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک voice هوش مهندس رهنمون - parisa saffari - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ق.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  دوست گرامی توی این سایت هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینکاش مشکل داره فقط سه جلسه اولش که مدیافایر دانلود میشه بقیش که ifile خیلیاش مشکل داره

لینک voice هوش مهندس رهنمون - fa_karoon - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ

سلام این لینک سایت یادمانه است که Voiceها اونجا هست ، این لینک رو خانم s.sadri لطف کردند برای من گذاشتند، البته اول باید عضو سایت یادمانه بشید تا بتونید ازش استفاده کنید

لینک voice هوش مهندس رهنمون - *farnaz* - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ

هر که خواست پیام خصوصی بده عضوش کنم

لینک voice هوش مهندس رهنمون - *ku6 - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ق.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام این لینک سایت یادمانه است که Voiceها اونجا هست ، این لینک رو خانم s.sadri لطف کردند برای من گذاشتند، البته اول باید عضو سایت یادمانه بشید تا بتونید ازش استفاده کنید

چند روزه یادمانه هیچکدوم از لینکاش کار نمیکنه من از یه جا دانلود کردم تو همین مانشت گفته بودن همه جلساتش با هم بود اگه دنبالش بودی پیغام خصوصی بده لینکشو پیدا کنم بهت بدم

لینک voice هوش مهندس رهنمون - parisa saffari - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ق.ظ)*ku6 نوشته شده توسط:  چند روزه یادمانه هیچکدوم از لینکاش کار نمیکنه من از یه جا دانلود کردم تو همین مانشت گفته بودن همه جلساتش با هم بود اگه دنبالش بودی پیغام خصوصی بده لینکشو پیدا کنم بهت بدم

ممنون میشم لینکشو بدی دوست عزیز

RE: لینک voice هوش مهندس رهنمون - *ku6 - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)parisa saffari نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ق.ظ)*ku6 نوشته شده توسط:  چند روزه یادمانه هیچکدوم از لینکاش کار نمیکنه من از یه جا دانلود کردم تو همین مانشت گفته بودن همه جلساتش با هم بود اگه دنبالش بودی پیغام خصوصی بده لینکشو پیدا کنم بهت بدم

ممنون میشم لینکشو بدی دوست عزیز

اینجا بود

لینک voice هوش مهندس رهنمون - ali56 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ

سلام منو عضو کن

لینک voice هوش مهندس رهنمون - mey_sam - 15 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ

سلام
ضمن عرض خدا قوت، ویسهای استاد رهنمون را دانلود کردم . می خواستم ببینم کسی جزوه ی اون ویسها را نداره؟
با تشکر

لینک voice هوش مهندس رهنمون - sand - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

من خودم که وویس ایشون رو گوش کردم(برای بخش منطق) از کتاب پوران استفاده کردم . چون کتاب پوران خیلی مشابه کتاب راسل هست اون تیکه هایی که تو وویس ها هست میشه از پوران پیدا کرد و کاملا کتاب مطابق وویس هستش.

لینک voice هوش مهندس رهنمون - alagh - 29 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ

دوستان ویدیو های رهنمون تا فصل ۷ هست؟؟ یا من ناقص دانلود کردم؟