تالار گفتمان مانشت
درخواست راهنمایی برای خواندن کتاب هوش، ترجمه راحتی - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست راهنمایی برای خواندن کتاب هوش، ترجمه راحتی - fa_karoon - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ق.ظ

سلام دوستان
سوال اول اینکه آیا مطالب فصل اول رو هم باید حفظ کرد و ارزش کنکوری دارند، یا فقط محض اطلاع است؟
سوال دوم: آیا مباحث شبکه های عصبی و منطق فازی که در جلد دوم این کتاب مطرح می شود نیز جز سرفصل های کنکور می باشند؟
ممنون
موید و پیروز

RE: درخواست راهنمایی برای خواندن کتاب هوش، ترجمه راحتی - mrousta - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ

سلام دوست عزیز

نیاز به حفظ کردن مطالب فصل اول نیست،فقط یه چندتا نکته داره که باید از طریق حل تست های آخر فصل اول کتاب هوش مصنوعی
پوران پ‍وهش اونا رو بفهمیش

در ضمن من هنوز تستی رو ندیدم که واسه کنکور از مباحث شبکه های عصبی و منطق فازی که توی جلد دوم کتاب سعید راحتی هست طرح شده باشه،فکر نمیکنم نیاز به خوندن اون فصلا باشهRolleyes

درخواست راهنمایی برای خواندن کتاب هوش، ترجمه راحتی - s.sadri - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ

جلد دوم جزو سرفصلای کارشناسی نیستش

RE: درخواست راهنمایی برای خواندن کتاب هوش، ترجمه راحتی - professional - 10 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)mosi70 نوشته شده توسط:  پس کتاب راحتی مناسبه واسه ارشد؟؟

بله
همون جلد اول رو بخونید.

درخواست راهنمایی برای خواندن کتاب هوش، ترجمه راحتی - fatima1537 - 10 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ)mosi70 نوشته شده توسط:  اخه میگن هوش منبعی نداره کتاب راسلم تایید نکردن من گیج شدم
چرا منبعی نداره؟ فقط کتاب راسل مباحث مربوط به بایزین و احتمال شرطی را خوب پوشش نمیده که برای اون هم کتابهای دیگه ای هست.توی تاپیک "هوش" گفته شده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درخواست راهنمایی برای خواندن کتاب هوش، ترجمه راحتی - fatima1537 - 11 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ ب.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ)mosi70 نوشته شده توسط:  خب کدوم فصل های کتاب راسلو بخونم واسه ارشد
همه اش.ولی خب هر فصل یه اضافاتی هم داره