تالار گفتمان مانشت
۱۶۸ نرم و ۱۸۱ الگوریتم، لطفا راهنمایی کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

۱۶۸ نرم و ۱۸۱ الگوریتم، لطفا راهنمایی کنید - eilderim - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ

امسال وقت نکردم بخونم و با اصرار خانواده سر جلسه رفتم، حالا نمی دونم کجاها ممکنه قبول بشم، لطفا راهنمایی کنید
پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

معماری = ۲۵۰
هوش = ۴۰۷
نرم = ۱۶۸
الگوریتم = ۱۸۱

[attachment=4916]

RE: دوستان محترم مانشتی، ۱۶۸ نرم و ۱۸۱ الگوریتم لطفا راهنمایی کنید - Masoud05 - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)eilderim نوشته شده توسط:  امسال وقت نکردم بخونم و با اصرار خانواده سر جلسه رفتم، حالا نمی دونم کجاها ممکنه قبول بشم، لطفا راهنمایی کنید

معماری = ۲۵۰
هوش = ۴۰۷
نرم = ۱۶۸
الگوریتم = ۱۸۱

تبریک . خیلی خوب شدی که .
به احتمال زیاد بهشتی و علم و صنعت رو میاری
نشد صنعتی اصفهان - شیراز - فردوسی رو بر اساس فاصله تا محل زندگیتون بزنین دیگه از اینا که پایین تر نمیاد.
تا چی صلاح باشه Smile

RE: دوستان محترم مانشتی، ۱۶۸ نرم و ۱۸۱ الگوریتم لطفا راهنمایی کنید - eilderim - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ق.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)eilderim نوشته شده توسط:  امسال وقت نکردم بخونم و با اصرار خانواده سر جلسه رفتم، حالا نمی دونم کجاها ممکنه قبول بشم، لطفا راهنمایی کنید

معماری = ۲۵۰
هوش = ۴۰۷
نرم = ۱۶۸
الگوریتم = ۱۸۱

آیا الگوریتم دانشگاه تهران ممکنه ، و آیا الگوریتم دانشگاه تهران مثلا از نرم اصفهان بهتره؟ اگر دوستان کسی در مورد رده بندی دانشگاهها و گرایش ها کاری انجام داده راهنمایی شما موجب سپاس فراوان خواهد بود.

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)eilderim نوشته شده توسط:  امسال وقت نکردم بخونم و با اصرار خانواده سر جلسه رفتم، حالا نمی دونم کجاها ممکنه قبول بشم، لطفا راهنمایی کنید

معماری = ۲۵۰
هوش = ۴۰۷
نرم = ۱۶۸
الگوریتم = ۱۸۱

تبریک . خیلی خوب شدی که .
به احتمال زیاد بهشتی و علم و صنعت رو میاری
نشد صنعتی اصفهان - شیراز - فردوسی رو بر اساس فاصله تا محل زندگیتون بزنین دیگه از اینا که پایین تر نمیاد.
تا چی صلاح باشه Smile

راستشو بخوایین تقریبا ۲ سال برا دل خودم مطالعه منابع و رفرنسهای مختلف داشتم، وقتی میگم رفرنس واقعا منظورم رفرنسه، حالا نمی دونم بشینم و به روش کنکوری و تست و اینجور چیزا برا سال آینده بخونم یا نه، پایه خیلی قوی دارم و هر وقت که شرکت کنم مطمئنم زیر ۵۰۰ میارم، اما در هر حال فقط تهران و نهایتا اصفهان رو می تونم برم، هم شاغلم و هم مشکلات دیگری دارم

RE: دوستان محترم مانشتی، ۱۶۸ نرم و ۱۸۱ الگوریتم لطفا راهنمایی کنید - Marcel - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ق.ظ

دوست عزیز تبریک.
درصدامون خیلی شبیه ولی...

RE: دوستان محترم مانشتی، ۱۶۸ نرم و ۱۸۱ الگوریتم لطفا راهنمایی کنید - eilderim - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ق.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ق.ظ)Marcel نوشته شده توسط:  دوست عزیز تبریک.
درصدامون خیلی شبیه ولی...

معدل اینجا خودشو نشون داده، امیدوارم سال آینده رتبه خیلی خوبی از شما ببینیم

دوستان محترم مانشتی، ۱۶۸ نرم و ۱۸۱ الگوریتم لطفا راهنمایی کنید - luna - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ق.ظ)eilderim نوشته شده توسط:  آیا الگوریتم دانشگاه تهران ممکنه ، و آیا الگوریتم دانشگاه تهران مثلا از نرم اصفهان بهتره؟ اگر دوستان کسی در مورد رده بندی دانشگاهها و گرایش ها کاری انجام داده راهنمایی شما موجب سپاس فراوان خواهد بود.

بهتر و بدترش به نظر خودتون بر میگرده. چون مباحث این دو تا رشته خیلی با هم متفاوته. و اینکه یکم از لحاظ اهمیتی به رشته نرم بیشتر اهمیت میدن تا الگوریتم.